تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: سیستمم چند ثانیه بعد از روشن شدن ریست میشه!

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

به جاي اينكه اون قدر كار بكنيد يه بار پست شماره سه رو مي خونديد.
    سلام
    دوست خوب من mr cracker کاملا درست میگن
    ابتدا automatic retstart on system failure رو غیر فعال کنید که برای خوندن کد روی صفحه ی BSOD وقت داشته باشین
    وقتی صفحه ی BSOD آمد اون پایین سمت چپ عدد رو بخونین و بنیویسین اینجا، و کاملا عیب یابی میشه قول میدم!
    عددی که به این صورت هست رو بنوییسید:
    مثلا 0000000e2

2. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

13 مشکل از کجاست این خطائی که واسه من میده

موقه بالا اومدن ويندوز کليد f8 رو بزنيد و از اون منو گزينه Disable automatic restart... رو بزنيد

بعد شماره اروري که مي ده رو اينجا بزاريد.
    دمت گرم کارت درسته
    خداییش ما ایرانی ها نمیدونم چرا قبل اینکه اصلا بفهیم مشکل از چیه مدام نظر میدیم و کل قطعات کامپیوتر بدبختو می سوزونیم

من از این روش استفاده کردم و مشکل این خطا رو نمایش میده همون خطای صفحه ابی معروف

مشکل فکر نکنم سخت افزاری باشه چون یک ویندوز سرویس پک 2 روش نصبه و قبلا این ویندوز که سرویس پک 3 هست کار می کرد یهو اینجوری شده و اون صفحه لود xp را نشان میده ولی سیستم بالا نمیاد و ریستارت میشه

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نگین ویندوز عوض کن که عمم اینو می دونه این ویندوزو میخام هر جور شده حفظش کنم حتی ریپیر هم کردم ولی هیچ فرقی نکرد و با کاسپر اسکای ویروس کشی هم کردم ولی انگار نه انگار

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    In Your Heart

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم ولی توی هر تایپیکی که میپرسم کسی جواب نمیده شماره ارور 0000000D1 میباشد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض هم دردم

منم همین مشکل رو دارم ولی توی هر تایپیکی که میپرسم کسی جواب نمیده شماره ارور 0000000D1 میباشد

کد:
    کد:
    دیگه روش و یا سی دی نمونده که امتحان نکرده باشم یعنی هیچ روشی نداره؟؟؟

ممکن این اشکالات به دلیل کرک بودن و اصل نبودن ویندوز باشه و یا نه ممکنه برای یک ویندوز اوریجینال هم یکهو همچین اتفاقی بیوفته و ویندوز بالا نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه من نمیفهمم مشکل سخت افزاری که نیست با ریپیر کل فایلهای خراب سیستم هم تعمیر میشه پس مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

دیگه روش و یا سی دی نمونده که امتحان نکرده باشم یعنی هیچ روشی نداره؟؟؟

ممکن این اشکالات به دلیل کرک بودن و اصل نبودن ویندوز باشه و یا نه ممکنه برای یک ویندوز اوریجینال هم یکهو همچین اتفاقی بیوفته و ویندوز بالا نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه من نمیفهمم مشکل سخت افزاری که نیست با ریپیر کل فایلهای خراب سیستم هم تعمیر میشه پس مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    سلام
    دوست من ویندوز عوض کنین
    شوخی میکنم
    ولی تا اونجایی که من میدونم این ارور شما مربوط به PCI Driver میشه که میتونه هرچیزی باشه ، که ورژن درستش نصب نشده
    دیگه این رو چک کنین ببینین دقیقا کجای کار میلنگه
    همینطور از حالت Safe mode بالا بیاین مشکل رو بررسی کنین

Take Care

7. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

ممنون از همه دوستان تاپيك خيلي خوبي بوده تا اينجا اميدوارم به نتيجه هم برسه

من يه سوال داشتم كه دكتر اسميت عزيز گفتن

وقتی سیستم رو روشن کردین وارد Bios بشین ، با فشردن مکرر کلید delete در بدو روشن کردن ویندوز،
    پنج دقیقه همون جا وایسین اگه سیستم باز ریست شد اونوقت مشکل شما مربوط میشه به سخت افزار و اگه کلی وایسادین و اتفاقی نیفتاد میفهمید که مشکل به احتمال زیاد برای نرم افزاره

مي خوام بدونم اين روشي كه گفتن چند درصد احنمال ميدن كه به واقعيت نزديك باشه..؟

يعني اين كه روشه خوبي هست براي اين كه متوجه بشيم وقتي سيتمي بالا نمياد مشكل از سخت افزاره

يا نرم افزار.. ( ممنون ؛ دارم تاپيك رو دنبال مي كنم )

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

مي خوام بدونم اين روشي كه گفتن چند درصد احنمال ميدن كه به واقعيت نزديك باشه..؟
    سلام دوست خوبم
    راجع به ریست شدن سیستم ، آره تقریبا میتونم بگم که با این کار میشه فهمید که مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری ، چون داخل BIOS هیچ فعل و انفعالی نیست و به همین خاطر اگه باز اونجا هم رست بشه معلوم میشه که یکی از قطعات سخت افزاری کشش نداره و به خاطر Security بیشتر سیستم ریست میشه.
    این رو کاملا با اطمینان نگفتم چون یک سری نکته ی دیگه هم هست ، مثلا اگه داخل BIOS ریست نشه شاید باز هم مشکل سخت افزاری باشه ، چون فشاری به قطعه ی سخت افزاری نمیاد ، و شاید در هنگام لود سیستم به خاطر فشار بیشتر این اتفاق میفته ، باید مرحله به مرحله همه چیز رو از آزمون و خطا امتحان کرد

يعني اين كه روشه خوبي هست براي اين كه متوجه بشيم وقتي سيتمي بالا نمياد مشكل از سخت افزاره
    وقتی سیستم بالا نیاد قضیه فرق میکنه ، مثلا اگه BSOD باشه میتونه هم نرم افزار هم سخت افزار شامل رم ، هارد ، درایور و .... بشه ....
    پس این رو با اولی تفکیک کنین

موفق و پیروز باشین

Take Care

10. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض فکر نکنم لا اقل تو ایران کسی راه چاره ای برای این مشکل داشته باشه

سلام دوست خوبم
    راجع به ریست شدن سیستم ، آره تقریبا میتونم بگم که با این کار میشه فهمید که مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری ، چون داخل BIOS هیچ فعل و انفعالی نیست و به همین خاطر اگه باز اونجا هم رست بشه معلوم میشه که یکی از قطعات سخت افزاری کشش نداره و به خاطر Security بیشتر سیستم ریست میشه.
    این رو کاملا با اطمینان نگفتم چون یک سری نکته ی دیگه هم هست ، مثلا اگه داخل BIOS ریست نشه شاید باز هم مشکل سخت افزاری باشه ، چون فشاری به قطعه ی سخت افزاری نمیاد ، و شاید در هنگام لود سیستم به خاطر فشار بیشتر این اتفاق میفته ، باید مرحله به مرحله همه چیز رو از آزمون و خطا امتحان کرد

وقتی سیستم بالا نیاد قضیه فرق میکنه ، مثلا اگه BSOD باشه میتونه هم نرم افزار هم سخت افزار شامل رم ، هارد ، درایور و .... بشه ....
    پس این رو با اولی تفکیک کنین

موفق و پیروز باشین

Take Care
    از سیف مود هم بالا نمی یومد و اونجا هم همینطوری ریستارت می کرد

در ضمن من کل پوشه برنامه ها و پوشه درایورهای نصب شده در این ویندوز خراب شده ام را با استفاده از ویندوز دومم به یک جای دیگه انتقال دادم تا هیچ کدوم از انها اجرا نشن و اگه مشکل از نصب اون نرم افزار ها یا درایورها است ویندوز بالا بیاد ولی بازم فرقی نکرد
    بلاخره من خسته شدم و از خیرش گذشتم و یک ویندوز جدید نصب کردم و الان هیچ مشکلی ندارم

ولی امیدوارم کسی واقعا برای حل این مشکل روشی قطعی پیدا کنه تا دیگه واسه کسی این اتفاق افتاد
    مجبور به تعویض ویندوز نشه
    چون من خودم مغازه کامپیوتر دارم زیاد ویندوز نصب می کنم و بعضی وقتها بعضی از مشتری هام با این مشکل مواجه می شن و مثلا یک بک اپ مهم در داخل یک نرم افزار دارن خاب با نصب ویندوز اونم از بین میره و طرف ممکنه از بابت اون خیلی متضرر بشه
    چون فکر نکنم لا اقل تو ایران کسی راه چاره ای برای این مشکل داشته باشه و همه روشها صرفا فرضیه و احتمالات هستند و هیچ کدوم جواب ندادند
    Last edited by gog2000; 10-12-2011 at 20:02.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ولی امیدوارم کسی واقعا برای حل این مشکل روشی قطعی پیدا کنه تا دیگه واسه کسی این اتفاق افتاد
    مجبور به تعویض ویندوز نشه
    سلام دوست من منم همینطور ولی میدونم که این مشکل هیچ روش قطعی نداره ، هزاران دلیل داره که باید اول ریشه یابی بشه بعد در جهت حل مشکل اقدام کرد.
    چون من خودم مغازه کامپیوتر دارم زیاد ویندوز نصب می کنم و بعضی وقتها بعضی از مشتری هام با این مشکل مواجه می شن و مثلا یک بک اپ مهم در داخل یک نرم افزار دارن خاب با نصب ویندوز اونم از بین میره و طرف ممکنه از بابت اون خیلی متضرر بشه
    در این مواقع اگع سیستم PC هستش بهتره که هارد رو باز کنین و روی سیستم خودتون ببندین و هرچی که دوست دارین جدا کنین ، و کارتون رو انجام بدین
    چون فکر نکنم لا اقل تو ایران کسی راه چاره ای برای این مشکل داشته باشه و همه روشها صرفا فرضیه و احتمالات هستند و هیچ کدوم جواب ندادند
    نه داخل ایران بلکه هیچ جای دنیا راه حل این جور مشکلات رو نمیدونن حتی خود مایکروسافت هم مشکل داره برای حل این مشکلات ، کافیه یک سری به فاروم های خارجی یا اصلا همین سایت مایکروسافت بزنین میبینین که همه ی راه حلهای مایکروسافت مشابه هست و کلی ولی ریشه ای نیست.
    همش برمیگرده به ویندوز و باگهاش ، مخصوصا XP ، حالا 7 که خیلی بهتر شده درباره ی این مشکلات

Take Care

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    ببینم آنتی ویروس شما نود 32 هستش؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •