تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: تغییر در نحوه بوت شدن ویندوز 7

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

9 تغییر در نحوه بوت شدن ویندوز 7

سلام.
    چند روزی است که وقتی ویندوز 7 را boot میکنم سیستم خودشو refresh میکنه . یعنی یکبار آیکون های صفحه دسکتاپ هنگام boot به صورت کامل روی دسکتاپ چیده میشوند و دوباره بعد از 4/5 ثانیه که ویندوز بالا اومده ، یکبار دیگه آیکون های صفحه دسکتاپ refresh میشوند و همه آیکون ها به رنگ سفید تغییر می کنند و به کندی تک تک آیکون ها به شکل اصلی خودشون برمیگردند. به نظر شما مشکل از کجاست؟

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.

طبیعیه ... لپتاپ منم همینطوریه. کمی کُند شده اما بعدش خوب میشه.

3. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام.

طبیعیه ... لپتاپ منم همینطوریه. کمی کُند شده اما بعدش خوب میشه.
    اگه طبیعیه چرا قبلا اینطوری نبود؟ و به چه دلیلی بعدا خوب میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما هر چقدر نرم افزار بیشتر روی سیستم نصب کنی سیستمت کندتر خواهد شد
    آنتی ویروس ها هم که کلا سیستم رو فلج می کنند مخصوصا کسپراسکی
    بیشتر کندی سیستم هم بخاطر برنامه هایی هست که تو startup ویندوز هستند و خودکار اجرا می شند
    از msconfig ,از قسمت startup نرم افزارهایی که نمی خواهی بصورت خود کار بازشوند رو پاک کن

6. 2 کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعدش خوب میشه منظورم اینه که بعد از چند ثانیه درست میشه همه چی. فقط اولش یکم کنده که دلایلش رو دوستمون توضیح داد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شما هر چقدر نرم افزار بیشتر روی سیستم نصب کنی سیستمت کندتر خواهد شد
    آنتی ویروس ها هم که کلا سیستم رو فلج می کنند مخصوصا کسپراسکی
    بیشتر کندی سیستم هم بخاطر برنامه هایی هست که تو startup ویندوز هستند و خودکار اجرا می شند
    از msconfig ,از قسمت startup نرم افزارهایی که نمی خواهی بصورت خود کار بازشوند رو پاک کن
    البته خیلی کند نیست اما مشکل اینجاست که بعد از اینکه همه ی آیکن ها یکبار در اول بوت ، به صورت کامل نمایش داده می شوند ، دوباره 3/4 ثانیه بعد رفرش می شوند مثل اینکه مثلا تو properties یک فایل گزینه ی openwith اونو تغییر میدی و کل صفحه دسکتاپ یکبار رفرش می شود. وبه نظر من مشکل همینجاست که هرموقع میخام از openwith یک فایل رو باز کنم در پایین کادر برنامه های انتخابی گزینه ی always use the selected program به صورت اتوماتیک تیک خورده است. راه حلی برای این مشکل هست و اینکه اتوماتیک این گزینه فعال نباشد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته خیلی کند نیست اما مشکل اینجاست که بعد از اینکه همه ی آیکن ها یکبار در اول بوت ، به صورت کامل نمایش داده می شوند ، دوباره 3/4 ثانیه بعد رفرش می شوند مثل اینکه مثلا تو properties یک فایل گزینه ی openwith اونو تغییر میدی و کل صفحه دسکتاپ یکبار رفرش می شود. وبه نظر من مشکل همینجاست که هرموقع میخام از openwith یک فایل رو باز کنم در پایین کادر برنامه های انتخابی گزینه ی always use the selected program به صورت اتوماتیک تیک خورده است. راه حلی برای این مشکل هست و اینکه اتوماتیک این گزینه فعال نباشد؟
    دوست من اینی که شما میگی اصلا ربطی به اون Default Program و اینا نداره. عرض کردم که این اصلا مشکل نیست که شما داری براش دنبال راه حل میگردی.

کند شدن ویندوز موقع بالا اومدن امری طبیعی هست.

موفق باشی.

پروفشنال FAR_FA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

البته دوستان درست میگن ، طبیعیه ولی موردی که گفتید آیکونها سفید میشند و به کندی به حالت اول برمیگردند
    کمی آزار دهنده هست و نباید اینگونه باشه . برای حل این مشکل موارد زیر رو انجام بدید شاید سرعت لود شدن
    ویندوز بهتر شد .

1- جلوی استارت آپ نرم افزارهایی که بهشون نیاز ندارید رو بگیرید . ( که دوستان گفتند )
    2- با نرم افزار های بهینه ساز ، رجستری و درایو ویندوز رو برای کلیدهای اضافی و فایلهای اضافی ( Junk ) اسکن کنید .
    3- دفراگ هارد مخصوصا" درایو ویندوز رو با برنامه های مخصوص این کار انجام بدید . یا برنامه دفراگ خود ویندوز .

مواردی دیگری اگه بذهنتون میرسه برای سرعت بخشیدن به لود ویندوز انجام بدید مثل تغییر تنظیمات آنتی ویروس و ....
    Last edited by FAR_FA; 17-09-2011 at 09:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

البته دوستان درست میگن ، طبیعیه ولی موردی که گفتید آیکونها سفید میشند و به کندی به حالت اول برمیگردند
    کمی آزار دهنده هست و نباید اینگونه باشه . برای حل این مشکل موارد زیر رو انجام بدید شاید سرعت لود شدن
    ویندوز بهتر شد .

1- جلوی استارت آپ نرم افزارهایی که بهشون نیاز ندارید رو بگیرید . ( که دوستان گفتند )
    2- با نرم افزار های بهینه ساز ، رجستری و درایو ویندوز رو برای کلیدهای اضافی و فایلهای اضافی ( Junk ) اسکن کنید .
    3- دفراگ هارد مخصوصا" درایو ویندوز رو با برنامه های مخصوص این کار انجام بدید . یا برنامه دفراگ خود ویندوز .

مواردی دیگری اگه بذهنتون میرسه برای سرعت بخشیدن به لود ویندوز انجام بدید مثل تغییر تنظیمات آنتی ویروس و ....
    چه نرم افزاری برای بهینه سازی رجیستری و حذف فایل های اضافی بهتره؟

در آغاز فعالیت ashkanreal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    اهواز

13

سلام دوست عزیز شما خیلی به مشکلات کوچیک ویندوز گیر مییدی هاااا
    آخه تو نمیتونی 4 ثانیه با سیستم کار نداشته باشی.
    در ضمن فکر کنم AVG pc tuneup برنامه ی کامل و خوب باشه
    برای من که خوب جواب میده

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •