تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: چند سوال در مورد خرید و ثبت نام از ایران خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض چند سوال در مورد خرید و ثبت نام از ایران خودرو

دوستان چند تا سوال در مورد خرید خودرو از ایران خودرو داشتم
    1- ایا اگه من بخوام برم 206 رو به صورت نقدی بخرم ایا فردا که می خوام برم نمایندگی باید اول پول رو به طور کامل واریز کرد ؟؟ بعد مراحل ثبت نام و بقیه رو پیش رفت؟؟ کلا اگه میشه یه توضیح در مورد این بدید چه جوری هست؟
    2- میگن ایران خودرو بعد 22 بهمن قیمت ها رو میخواد افزایش بده حالا اگه من برم فردا ثبت نام کنم ماشین 206 رو و مراحال ثبت نام رو سعی کنم همش رو تا اخر هفته تمام کنم مثل واریز پول و ...(البته اگه مراحلش به همین ترتیب باشه و بشه 2-3 روزه انجام داد؟!!) بعد ایران خودرو هفته دیگه قیمت های جدید رو اعلام کنه این افزایش قیمت شامل من که خودرو رو با قیمت قبلی ثبت نام کردم و پول رو دادم ولی هنوز تحویل نگرفتم هم میشه؟؟ یعنی باید ما به تفاوت رو بریزم دوباره؟؟
    ممنون میشم یه توضیح کامل در این رابطه بدید
    با تشکر فراوان

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان چند تا سوال در مورد خرید خودرو از ایران خودرو داشتم
    1- ایا اگه من بخوام برم 206 رو به صورت نقدی بخرم ایا فردا که می خوام برم نمایندگی باید اول پول رو به طور کامل واریز کرد ؟؟ بعد مراحل ثبت نام و بقیه رو پیش رفت؟؟ کلا اگه میشه یه توضیح در مورد این بدید چه جوری هست؟
    2- میگن ایران خودرو بعد 22 بهمن قیمت ها رو میخواد افزایش بده حالا اگه من برم فردا ثبت نام کنم ماشین 206 رو و مراحال ثبت نام رو سعی کنم همش رو تا اخر هفته تمام کنم مثل واریز پول و ...(البته اگه مراحلش به همین ترتیب باشه و بشه 2-3 روزه انجام داد؟!!) بعد ایران خودرو هفته دیگه قیمت های جدید رو اعلام کنه این افزایش قیمت شامل من که خودرو رو با قیمت قبلی ثبت نام کردم و پول رو دادم ولی هنوز تحویل نگرفتم هم میشه؟؟ یعنی باید ما به تفاوت رو بریزم دوباره؟؟
    ممنون میشم یه توضیح کامل در این رابطه بدید
    با تشکر فراوان

سلام.
    یه مورد رو من خدمت شما عرض کنم دوست من
    شما قبل از زدن تاپیک باید دقت کنید برای چه موضوعی میخوای تاپیک بزنی.
    الان برای خرید 206 تاپیک زدین پس باید تو بخش مشاوره خرید خودرو این کارو میکردین.
    بیشتر دقت کنید.

جواب به سوالات شما :
    برای خرید هر خودرو به صورت نقدی باید پول به طور کامل پرداخت بشه
    بعد مدارکتون تکمیل میشه و طبق مدتی که شرکت معین میکنه ماشین رو به شما تحویل میدن.
    مثلا 20 روز یا 30 روز یا .....

بعد از 22 بهمن قیمت خودروها افزایش پیدا نمیکنه.
    شما به قیمت روز خودرو میخرید و اگر تا قبل از تحویل خودرو گرون تر بشه کاری به شما نداره
    چون شما وجه رو به طور کامل پرداخت کردین و ماشین رو خریدین.
    قیمت هر خودروهای ایران خودرو در یک ماه ثابت هست و تغییر نمیکنه.

3. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون
    ایا لازم هست برای خرید از ایران خودرو اول داخل اون سایت خرید اینترنتی خرید کنم بعد برم نمایندگی ؟؟ یا اینکه برم نمایندگی خودش تمام کار ها رو انجام میده؟؟
    اگه هر کدوم از روش ها میشه کدوم سریعتر خودرو رو تحویل میدن اینترنتی یا خرید از نمایندگی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •