تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 39 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 381

نام تاپيک: Acer Aspire 5755G به بازار آمد...

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

یه چیزه دیگه:
    طبق همون آموزش بالا : شما برو ببینین انواع نرم افزارها و گیم هات رو با چه گرافیکی میشناسه! مثلا اتوکد رو با Nvidia میشناسه که لزومی نداره وبا عث بالا رفتن دمای سیستم و مصرف باتری بیشتر میشه! برو ببین هر کدومش اشتباه هست اصلاح کن! هر کدوم که تو لیستش نیست بهش اضافه کن! بعد Apply و OK
    بعد از ریستارت هم هیچ تنظیماتی بهم نمیخوره!
    جالبه شارژ باتری این لپتاپ با کار با اکسل تا حدود 6 ساعت دوام میاره! البته با نور بک گراند کم و همه وسایل اضافی خاموش!
    دمای قطعات رو بعد از 3 ساعت کار دوباره اندازه گرفتم:
    سی پی یو بین 43 تا 49
    هارد 36 و 37

2. این کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vtv004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

سلام دوست من!
    در مورد منویی که با راست کلیک میاد باید بگم: اول باید درایور گرافیک آنبرد یا همون HD3000 رو نصب کنی و بعدش درایور GT540
    البته من هنوز خودم این کار رو نکردم ولی تو نت اینارو شنیدم!
    قانونا باید خود سیستم به موقع بین کارت ها سوییچ کنه! و نباید همش دستی این کار رو کرد!
    من هنوز با گیم های مختلف تست نکردم! فقط Call of Duty Modern wareFare 2 که اون هم بدون هیچ مشکلی کار میکرد واصلا تنظیم خاصی برای تشخیص کارت گرافیک براش نکردم!
    در مورد فیلم Full HD باید بگم احتمالا مشکل از خود KM Player هست! شما نسخه جدیدش رو نصب کن! واسه من نسخه 3 هست! بعد روی تصویرش راست کلیک کن و مثل تصویر زیر عمل کن ! باید درست شه!

دمای سیستمت هم کاملا طبیعیه! سعی کن همیشه لپتاپ رو خنک نگه داری! مثلا جوری بزاریش که هوا بتونه از زیرش جریان پیدا کنه و از بقلش خارج شه! باتری هم حتما باید خنک نگه داشته بشه! اگه برای زمان طولانی از سیستم استفاده میکنی، یا کار سنگین ازش میکشی یه کول پد یا همون پایه خنک کننده لپتاپ واسش بگیر! اما برای زمانی که کار سنگین از سیستم نمیکشی سعی کن کول پد رو روشن نکنی چون بمرور زمان گرد و خاک رو میکشه به سمت لپتاپ!
    من هنوز وقت نکردم لپتاپم رو رجیستر کنم!
    در ضمن لپتاپ ها ویندوز ارجینال نداره ها! خودمون نصب کردیم!
    موفق باشید!

سلام عزیز درست شد

یه مشکل دیگه دارم این مولتی تاچ چطور فعال میشه ؟
    دو تا درایور تو دی وی دیش بود کدوم مال مولتی تاچه؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

خب پس حالشو ببر!
    مولتی تاچ رو تا حالا امتحان نکردم! چون موس بی سیم دارم و با اون کار میکنم! کلا تاچ پد رو غیر فعال کردم!

راستی مشکلت با گیم ها حل نشد؟

پروفشنال FAR_FA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

كيفيت بلندگوها چطوره ؟ استريو هستند ديگه ؟ درسته ؟

صفحه كليد روشن ميشه ؟ مثلا" جايي هستيم كه نورش كمه ، براي بهتر ديدن
    صفحه كليد ، دكمه اي براي خاموش و روشن كردنش وجود داره ؟ ممنون

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

کیفیت بلند گوها خوبه! البته بهترین نیست! ولی استریو و دالبی هست!
    کیبرد روشن نمیشه! معمولی هست! به عکس ها دقت کنید!

7. 2 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال FAR_FA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کیفیت بلند گوها خوبه! البته بهترین نیست! ولی استریو و دالبی هست!
    کیبرد روشن نمیشه! معمولی هست! به عکس ها دقت کنید!
    ممنون دوست عزيز از راهنماييتون

من خيلي با لپتابها آشنايي ندارم ، بخاطر همين از ظاهر كيبردها خيلي سر در نميارم .
    اگه يك نمونه از لپتاپهايي كه اين خصيصه رو دارند معرفي كنيد يا عكسي اگه از كيبردشون
    دم دست داريد ، قرار بديد ممنون ميشم .

حالا اين روشن شدن صفحه كليد كاربردي داره ؟ مثلا" واسه شما تا حالا در اين مورد مشكلي پيش نيومد ه كه مثلا"
    نور كم باشه و ... ؟

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

من خودم به شخصه این رو به 5750 ترجیه میدم خدا رو شکر ایسر دست از سر این طرحی که حداقل 5-6 سالی استفاده میکرده برداشته(خط های فرو رفته ریز)
    خیلی از مدلهای ایسر مونو بود این استریو شده.
    به دید من 5750 شدیدا مشکل دفع گرما داشت ولی این مشکل رو در 5755 نمیبینم.
    کیبرد لپ تاپ هم معمولی شده قبلی ها که تو عموم مدلها دنبال میشد زیر کیبرد خالی بود که هم تمیز کردن سخت بود و کمی صدای کیبرد بیشتر از حالت عادی بود.
    از دید من هزینه برای رم بیشتر از 4 گیگابایت غیر منطقی هست چون باس لپ تاپ های تو این نسل روی 1333 هست و همیشه یه تناسبی باید بین میزان حجم رم و زمان تاخیر و باس باشه از دید من بیشتر از 4 گیگ هزینه زائد هست .
    توجه داشته باشید همیشه به دنبال dpi صفحه نمایش باشید نه Full HD بودن صفحه نمایش.اگه میزان پیکسل صفحه نمایش از حدی بیشتر باشد به کارت گرافیکی بیشتر از حد معقول فشار می آید در صورتی که چشم شما به سختی قدرت تشخیص تفاوت رو خواهد داشت. به دید من این میزان پیکسل به تناسب اینچ صفحه میزان معقولی هست و بیشتر از این غیر منطقی هست.
    نهایتا با دو کافیگ این لپ تاپ هر کدوم چند روز کار کردم بسیار توجه ام رو جلب کرد ولی خب متاسفانه قیمتش خیلی بالا رفته روز اول کانفیگ رم 4 گیگ- هارد 750 گیگ رو میشد 860 تومن خرید الان زیر 920 تومن نمیشه پیدا کرد.

10. 4 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vtv004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

خب پس حالشو ببر!
    مولتی تاچ رو تا حالا امتحان نکردم! چون موس بی سیم دارم و با اون کار میکنم! کلا تاچ پد رو غیر فعال کردم!

راستی مشکلت با گیم ها حل نشد؟
    آره گیم ها حل شد یه ویندوز عوض کردم درست شد
    ولی این km دوباره کند شده
    از jet audio جدید استفاده میکنم خیلی بهتره

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

ممنون دوست عزيز از راهنماييتون

من خيلي با لپتابها آشنايي ندارم ، بخاطر همين از ظاهر كيبردها خيلي سر در نميارم .
    اگه يك نمونه از لپتاپهايي كه اين خصيصه رو دارند معرفي كنيد يا عكسي اگه از كيبردشون
    دم دست داريد ، قرار بديد ممنون ميشم .

حالا اين روشن شدن صفحه كليد كاربردي داره ؟ مثلا" واسه شما تا حالا در اين مورد مشكلي پيش نيومد ه كه مثلا"
    نور كم باشه و ... ؟
    خواهش میکنم!

اینا رو ببینین:

اینا لپتاپ های لوکس هستن! ولی اگه شما میخوای تو تاریکی کار کنی یدونه لامپ LED از نوع USB بگیر!
    بدون نور هم هیچ مشکلی نیست!

13. 3 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

من خودم به شخصه این رو به 5750 ترجیه میدم خدا رو شکر ایسر دست از سر این طرحی که حداقل 5-6 سالی استفاده میکرده برداشته(خط های فرو رفته ریز)
    خیلی از مدلهای ایسر مونو بود این استریو شده.
    به دید من 5750 شدیدا مشکل دفع گرما داشت ولی این مشکل رو در 5755 نمیبینم.
    کیبرد لپ تاپ هم معمولی شده قبلی ها که تو عموم مدلها دنبال میشد زیر کیبرد خالی بود که هم تمیز کردن سخت بود و کمی صدای کیبرد بیشتر از حالت عادی بود.
    از دید من هزینه برای رم بیشتر از 4 گیگابایت غیر منطقی هست چون باس لپ تاپ های تو این نسل روی 1333 هست و همیشه یه تناسبی باید بین میزان حجم رم و زمان تاخیر و باس باشه از دید من بیشتر از 4 گیگ هزینه زائد هست .
    توجه داشته باشید همیشه به دنبال dpi صفحه نمایش باشید نه Full HD بودن صفحه نمایش.اگه میزان پیکسل صفحه نمایش از حدی بیشتر باشد به کارت گرافیکی بیشتر از حد معقول فشار می آید در صورتی که چشم شما به سختی قدرت تشخیص تفاوت رو خواهد داشت. به دید من این میزان پیکسل به تناسب اینچ صفحه میزان معقولی هست و بیشتر از این غیر منطقی هست.
    نهایتا با دو کافیگ این لپ تاپ هر کدوم چند روز کار کردم بسیار توجه ام رو جلب کرد ولی خب متاسفانه قیمتش خیلی بالا رفته روز اول کانفیگ رم 4 گیگ- هارد 750 گیگ رو میشد 860 تومن خرید الان زیر 920 تومن نمیشه پیدا کرد.
    کیبردش خیلی بهتر شده!
    رم 4 گیگ این لپتاپ ها بصورت سینگل هست ولی 6 و 8 بصورت دووال ! حالت Dual channel باعث افزایش پهنای باند رم و بهین ترتیب افزایش پرفرمنس سیستم حداقل 20% میشه! پس مهمه که دووال باشه! البته سری 5750 مدلهایی بودند که 2 تا2 گیگ داشتند که همون دووال میشد! مثلا واسه من یدونه 4 و یدونه 2 گیگ با هم کار میکنند!
    قیمت ها هم بخاطر دلار رفتن بالا! لامصب دلار شده 1300 تومن!
    راستی وقتی دارید اون 6 و 8 بالا رو که میخونید ! حرکات موضون یادتون نره!
    Last edited by Dj_aghamajid; 19-09-2011 at 21:53.

15. 5 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •