تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: وصـل شـدن آندرویـد به اینترنـت از طریـق کامپـیوتر ؟

داره خودمونی میشه shepesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    .WwW

پيش فرض

سلام دوستان
    من ADSL دارم ولی مودمم وای فای نداره از این یو اس بی وایرلسا گرفتم
    گوشیمم x8 اندورید کانکت میشه ولی بعد چند ثانیه دوباره قطع میشه
    میزنه در ال گرفتن آی پی
    مشکلش چیه
    احتمالش هست چون سیستم خودم آی پی اتوماتیکالی دادم اینجوری بشه
    با سپاس

---------- Post added at 08:52 AM ---------- Previous post was at 08:51 AM ----------

سلام دوستان
    من ADSL دارم ولی مودمم وای فای نداره از این یو اس بی وایرلسا گرفتم
    گوشیمم x8 اندورید کانکت میشه ولی بعد چند ثانیه دوباره قطع میشه
    میزنه در ال گرفتن آی پی
    مشکلش چیه
    احتمالش هست چون سیستم خودم آی پی اتوماتیکالی دادم اینجوری بشه
    با سپاس

2. 2 کاربر از shepesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nice Devil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    It makes no difference , wherever i am

پيش فرض

دوست عزیز میتونید از قسمت setting--->Tethering & Portable Hotspot تنظیمات رو انجام بدین و بعد از طریق وای فای لپ تاپتون و یا یو اس بی به گوشی وصل شین و از اینترنت استفاده کنین

4. این کاربر از Nice Devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز میتونید از قسمت setting--->Tethering & Portable Hotspot تنظیمات رو انجام بدین و بعد از طریق وای فای لپ تاپتون و یا یو اس بی به گوشی وصل شین و از اینترنت استفاده کنین
    الان در ویندوز سون در بخش کانکشن ها نوشته شده که گوشی ام به اینترنت دسترسی داره(internet access زیر نام wifi گوشی) اما وقتی با گوشی می خوام برم تو سایت و یا از برنامه ای که به اینترنت نیاز داره استفاده کنم پیغام a network error has occurred retry ,or cancel and return to the previous screen
    ممنون می شم بگید چی کار کنم تا اینترنت را روی گوشی هم داشته باشم(البته جاهای مختلف آموزش هایی دادند ولی متاسفانه روی گوشی من جواب نداد گوشی من xperia است)

6. 2 کاربر از reza1078 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض bluetooth network connection

سلام در قسمت LAN OR High speed internet گزینه وایرلس ندارم بلکه bluetooth network connection دارم آیا با استفاده از بلوتوث هم می توانم از اینترنت کامپیوتر به موبایل وصل بشم.

8. این کاربر از marmohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اگه مراحل رو بصورت تصويري(فيلم از دسكتاپ ) ميگرفتي و آپلود ميكردي بهتر بود . ممنون

10. این کاربر از ezzat1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز LEO.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این قضیه ارتباط مستقیم با مدل گوشی داره
    مدل گوشی+ورژن اندرویدش رو ذکر کنید تا آموزشش رو بهتون بدم

12. این کاربر از LEO.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض وصـل شـدن آندرویـد به اینترنـت از طریـق کامپـیوتر ؟

اشتباه ازمن بود

اصلا تصویری نداره منظور اینه که

طبق مراحل(آموزش) پیش بروید
    ملومه از جایی کپی کردین . طفلک اونی که سوالو پرسید و هیچ جوابی نگرفت . من فک نمیکنم بشه . اگه میشد این امکانو نرم افزار pc suit داشت حتما

14. این کاربر از saffaran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این قضیه ارتباط مستقیم با مدل گوشی داره
    مدل گوشی+ورژن اندرویدش رو ذکر کنید تا آموزشش رو بهتون بدم
    من میگم نمیشه شما هم قبول کنین

16. این کاربر از saffaran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه امیر احمدی ن's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

اگر میخواهید از گوشیتون به عنوان مودم استفاده کنی 3 راه وجود داره بلوتوث و wifi , usb هر 3 راه باید گوشی اندروید شما اون ها ساپورت کنه در غیر این صورت این امکان وجود نداره.. 1- برای wifi باید گزینه hotspot wifi گوشیتون رو فعال کنید تا گوشی خودش اکسس پونت بشه و خیلی راحت بعد از جستجوی wifi در سیستم هدف (در صورت استفاده از لپ باید wifi فعال باشه و در صورت استفاده از دسکتاپ باید جستجوی دستگاه ها انجام بشه) اون رو شناسایی و با دادن رمزی که داخل گوشی اون رو تعیین کردید به وای فای گوشی وصل بشید و از اون استفاده کنید 2- بعد از وصل کردن کابل usb باید گزینه usb tethering (در بعضی از ترجمه ها اونرو به افسار یو اس بی ترجمه غلط کردن) انتخاب کنید و می تونید باز هم به اینترنت گوشی دست رسی داشته باشید 3- با استفاده از بلوتوث هم میشه به شرط این که اول گزینه bluetooth tethering فعال و رایانه گوشی با هم جفت شده باشند اما این کار باید یک کار اضافه هم انجام بدید و ازقسمت Control Panel\Network and Internet\Network Connections بر روی Bluetooth Network Connection راست کلید کنید و گزینه view رو انتخاب کنید که اگر گوشی شما دارا این قابلیت باشه باید نمایش داده بشه بعد روی دستگاه خودتون راست کلیک و سپس روی access point کلیدکنید و شما الان به اینترنت وصل میشوید __________________________________________________ __ __________________________________________________ __ حالا برای اینکه شما از اینترنت موجود در رایانه استفاده کنید نیاز به یک سخت افزار اکسس پویت دارید که شامل چندیت دستگاه شبکه میباشید اگر مودم شما wifi باشید این دستگاه را درون خودش دارد و میتوانید به راحتی با یک جستجوی دراخل گوشیتون به اون wifi شناسایی و بعد از دادن پسورد به اون وصل بشید 7اگر شما مودم wifi ندارید نگران نباشید( مهم مهم اما باید توجه کنید که لپتاپ و کیس شما باید دارای wifi باشند مهم مهم) قابلیت جدید در ویندوز7 ماکروسافت اضافه شده به نام شبکه مجازی بیسیم اگر دنبال درد سر نیستید بهتره نسخه جدید نرم افزار Connectify Hotspot یعنی 7.3 رو از اینترنت دانلود کنید با دادن نام و پسورد 3 تا تنظیم ساده دیگه به روی دکمه استارتش کلید کنید و بعد میتونید از wifi رایانتون مثل wifi دانشگاه ها در موبایل از انترنتش استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام خدمت شما بزرگوار میشه بگید گوشیم اندروید چگونه میتونم به اینترنت کامبیوتر وصل شم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •