تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک در مورد خرید تا 2 تومان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض کمک در مورد خرید تا 2 تومان

سلام

لطفا در مورد خربد تا 2 میلیون کمک کنید و بفرمایید ال جی بهتره یا سامسونگ .

ترجیحا 40 اینچ باشه . اونطوری که من تو بازار دیدم زیاد تفاوتی توی LED و LCD ندیدم .

حتما و حتما فرمت های srt فارسی و انواع فرمت های پخش مثل mkv , avi , اینا رو نشون بده .

خودم از برند ال جی بیشتر خوشم میاد ولی شما هم لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در مورد نمایش دادن فیلم MKV با زیرنویس فارسی srt میتوانی از بین شارپ، سامسونگ، LG و X Vision با توجه به بودجه ات یک مدل انتخاب کنی.

ضمنا چرا LCD و LED فرقی ندارند؟!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

لطفا در مورد خربد تا 2 میلیون کمک کنید و بفرمایید ال جی بهتره یا سامسونگ .

ترجیحا 40 اینچ باشه . اونطوری که من تو بازار دیدم زیاد تفاوتی توی LED و LCD ندیدم .

حتما و حتما فرمت های srt فارسی و انواع فرمت های پخش مثل mkv , avi , اینا رو نشون بده .

خودم از برند ال جی بیشتر خوشم میاد ولی شما هم لطفا راهنمایی کنید .

ممنون
    دوست عزیز
    سامسونگ 40 اینچ اگر از بانه بخرید می توانید تا مبلغ 2 میلیون بخرید ولی با گارانتی سام سرویس بالای 2 میلیون باید بدهید ولی ارزشش را دارد. و lcd تقریبا دیگر منسوخ شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در مورد نمایش دادن فیلم MKV با زیرنویس فارسی srt میتوانی از بین شارپ، سامسونگ، LG و X Vision با توجه به بودجه ات یک مدل انتخاب کنی.

ضمنا چرا LCD و LED فرقی ندارند؟!
    سلام

شارپ گرونه . اکس ویژن هم کیفیت تصویرش مثل ال جی و سامسونگ نیست تو بازار اتفاقا کیفیت تصاویر رو با هم مقایسه کردم . اکس ویژن در مقابل این 2 تا جرفی نداره برای گفتن .
    اونطوری که من دیدم همه جا خونه رفقا و تو بازار فرق ال سی دی با ال ای دی آنچنان نیست واقعا . من که نمیخوام 24 ساعته باهاش فیلم های بلو ری ببینم . ماهواره و کاناهای داخلی و سریال های 480 از یو اس بی همین کفایت میکنه .

دوست عزیز
    سامسونگ 40 اینچ اگر از بانه بخرید می توانید تا مبلغ 2 میلیون بخرید ولی با گارانتی سام سرویس بالای 2 میلیون باید بدهید ولی ارزشش را دارد. و lcd تقریبا دیگر منسوخ شده
    سلام من تهران هستم . اتفاقا امروز در جمهوری چرخ میزدم ساسونگ 40 ال ای دی eh5550 دومیلیون و 50 پیدا کردم ولی بازم بین ال جی ال سی دی 42cs5600 با ال ای دی سامسونگ eh5550 موندم !! قیمت هاش فرقی نداره . هیچ کدوم هم 3 دی نیست .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

شارپ گرونه . اکس ویژن هم کیفیت تصویرش مثل ال جی و سامسونگ نیست تو بازار اتفاقا کیفیت تصاویر رو با هم مقایسه کردم . اکس ویژن در مقابل این 2 تا جرفی نداره برای گفتن .
    اونطوری که من دیدم همه جا خونه رفقا و تو بازار فرق ال سی دی با ال ای دی آنچنان نیست واقعا . من که نمیخوام 24 ساعته باهاش فیلم های بلو ری ببینم . ماهواره و کاناهای داخلی و سریال های 480 از یو اس بی همین کفایت میکنه .

سلام من تهران هستم . اتفاقا امروز در جمهوری چرخ میزدم ساسونگ 40 ال ای دی eh5550 دومیلیون و 50 پیدا کردم ولی بازم بین ال جی ال سی دی 42cs5600 با ال ای دی سامسونگ eh5550 موندم !! قیمت هاش فرقی نداره . هیچ کدوم هم 3 دی نیست .
    دوست عزیز
    من بعد از مقایس این دو مدل از نظر کارایی و مصرفه برق بنظرم led ساموسونگ از lcd ال جی سر تر است پس سامسونگ بخرید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •