تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: چگونگی فعال کردن دیجیتال در led سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تلویزیون من مرتب چراغش خاموش و روشن میشه با دستکاری منوی مخفی اینجوری شده میشه درستش کرد اگه کدی داره لطفا بگید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.مدل تلویزیونت چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من مدل 40D6000از بانه خریدم گیرنده دیجیتال ان فعال هست وتمام شبکه ها را میگیرم اما نمی توانم به اینترنت وصل شوم کسی میتواند
    کمکم کند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من مدل 40D6000از بانه خریدم گیرنده دیجیتال ان فعال هست وتمام شبکه ها را میگیرم اما نمی توانم به اینترنت وصل شوم کسی میتواند
    کمکم کند
    مدل شما وب براوزر نداره و از اینترنت فقط برای دانلود برنامه و آپ دیت می تونید استفاده کنید و چون wi-fi داخلی هم نداره و احتمالا بدون دانگل وایرلس خریداری شده باید توسط کابل LAN به روتر ADSL وصلش کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز من تلویزیوled مدل UA46D5000PR دارم اومدا اونو آپدیت بکنم که برق منطقه در حین کار قطع شد الان تلویزیونم روشن نمیشه
    دوستان مطلع لطفا کمک کنند
    Last edited by koorosharman; 10-07-2013 at 19:15. دليل: اصلاح تایپ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز من تلویزیوled مدل UA46D5000PR دارم اومدا اونو آپدیت بکنم که برق منطقه در حین کار قطع شد الان تلویزیونم روشن نمیشه
    دوستان مطلع لطفا کمک کنند
    دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کن اگر نشد باید آی سی eepram را ریست کنید یعنی باید پشت تلویزیون را باز و آی سی آن را ریست کنید و اگر درست نشد باید مین بورد تلویزیو نتان را تعویض کنید
    رفع مشکل بوت نشدن تلویزیون بعداز نصب فریمور
    تلویزیون را روشن کنید وقتی لوگوی بوت ظاهر شد و ناپدید شد، با کنترول
    MUTE” “2” “5” “8” “EXIT” را فشاردهید در نهایت، یک صفحه نمایش ظاهر شد که میگوید: "به روز رسانی نرم افزار". به محض این که کامل شد، تلویزیون به طور خودکار به حالت نرمال درمی آید.

دستورالعمل ها

USB فلش که فایل به روز رسانی سیستم فریمور در آن است از پورت USB در تلویزیون سامسونگ خارج کنید.

-
    2سیم برق تلویزیون سامسونگ از پریز برق را بکشید. تا ده به آرامی بشمار.

-
    3 سیستم عامل که در فلش USB برای به روز رسانی هست را به پورت USB بر روی تلویزیون سامسونگ قرار دهید
    -
    4دوشاخه کابل برق تلویزیون به پریز برق وصل کنید.
    -
    5دکمه پاور در تلویزیون سامسونگ را فشار داده و برای دو یا سه ثانیه نگه دارید .
    -
    6 صبر کنید تا عنوان ارتقا سیستم عامل در صفحه نمایش نمایان شود. صبر کنید تا عنوان سیستم عامل ارتقا بازنشانی و اجرا می شود برای حدود یک دقیقه.
    -
    7صبر کنید تا عملیات ارتقاء دهی میان نرم افزار و تلویزیون اتمام یابد و تلویزیون خاموش و سپس دوباره روشن شود در حال حاضر سیستم عامل تلویزیون تنظیم مجدد شده است. خاموش کنید تلویزیون هنگامی که انجام شود

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •