تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 78

نام تاپيک: انتخاب برترین بازیکن فصل 2011/12 تیم بایرن مونیخ

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین ها :

۱ - دنیل فن بویتن

توی دفاع عالی بودش. خیلی از مصاف های تک به تک با بازیکنای ناپولی رو برگشت داد. قدرت سر زنیش هم که بر همگان واضح و مبرهنه . توی صحنه ای که گل خوردیم هم اگه بادشتوبر روی توپ اثر نمیذاشت بنظرم فن بویتن میتونست توپ رو جمع کنه اما ...

۲ - تونی کروس
    گل مهمی زد برامون . کنترل توپش رو صحنه ی گل هم که فوق العاده بود. هر چند یه موقعیت عالی رو بخاطر عدم کنترل توپ از دست داد . برا همین میخواستم بزارمش بازیکن سوم ولی جنگندگی و دوندگی زیادی که تو بازی داشت منصرفم کرد. بهمراه شواینی میانه ی زمین رو برای بایرن تصاحب کرده بودن.

۳ - ژروم بوآتنگ
    میشد شواینی رو هم انتخاب کرد اما من ژروم رو انتخاب میکنم. خودش گفته که توی قلب دفاع راحت تر هست اما توی دفاع راست هم انصافا عملکرد خوبی داره. علاوه بر وظایف دفاعی که خوب انجامش داد، نفوذای خوبی هم از راست داشت و پاس گل رو به کروس داد. توی ضربه های آزاد هم خوب اضافه میشه به حمله و یه موقعیت عالی گلزنی هم روی دروازه ی ناپولی داشت.

ضعیف ترین بازیکن :
    ضعیف ترین بازیکن بایرن برابر ناپولی ماریو گومز بود بنظرم. پا به توپ شدن های بیخودی داشت که در نهایت از دست میداد توپ رو . پنالتی هم که دیگه آخرتِ فضاحت بود...

.

2. 4 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

امتیازات:
    (تعداد شرکت کنندگان: 8 کاربر)

174 امتیاز | Franck Ribéry
    70 امتیاز | Bastian Schweinsteiger
    68 امتیاز | Mario Gómez
    42 امتیاز | Daniel Van Buyten
    40 امتیاز | Jérôme Boateng
    36 امتیاز | Toni Kroos

18 امتیاز | Holger Badstuber
    14 امتیاز | Philipp Lahm
    10 امتیاز | Anatoliy Tymoshchuk
    8 امتیاز | Manuel Neuer

6 امتیاز | Thomas Müller،Rafinha

لیست بازیکنان و آمار بازی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

بهترین ها :

1- دیوید الابا : روزی که زیاد باقی بچه ها خوب نبودند ( البته زیاد بد هم نبودند) الابا لحظاتی که بازی کرد به نظرم خوب بود ... روی گل با زیرکی زیادی رفت به سمت محوطه جریمه ... اگه ضربه ازاد ثانیه اخرش گل می شد...

2- تونی کروس : به نسبت باقی هافبک ها کم اشتباه تر بود .. البته دلیلش به نظرم تاکتیکی بود. چون وقتی تیم یک دفاع رو از دست داد باستین و گوستاوو که به دفاع امد دیگه نتونستن اون وظایف خودشون رو انجام بدن . و همچنین بازی سازی و اضافه به حمله خوبی رو انجام داد دیروز.

3-مولر : بقیه در یک حد متوسط یاشاید کمی بد بودند ... سخته .. خب من مولر رو انتخاب می کنم ... زیاد اشتباه چشم گیری نداشت یا من یادم نمی اد ... ولی امیدوام با امدن روبن بره وسط جایی که هم کروس خوبه هم مولر بهتره!

ضعیف ترین :

بواتنگ به خاط اشتباه در اخراج شدنش یا گومز ؟! ... خب من گومز رو انتخاب می کنم ... مثل همیشه خیلی توپ از دست داد ولی توی اینجور بازی ها هست که به چشم میاد از دست دادن موقیعت های گل .

6. 4 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

امتیازات:

70 امتیاز | Bastian Schweinsteiger
    62 امتیاز | Mario Gómez
    40 امتیاز | Jérôme Boateng،
    Toni Kroos
    14 امتیاز | Philipp Lahm
    10 امتیاز | Anatoliy Tymoshchuk
    8 امتیاز | Manuel Neuer،
    Thomas Müller
    6 امتیاز | Rafinha، David Alaba

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من چون نمیدونستم قرار هست برای بازی های جام حذفی هم انتخاب صورت بگیره و کلا عادت دارم که دقیقه ۹۰ کار رو انجام بدم. پس بازی هانوفر جا میمونه . در نتیجه از باخت جلو هانوفر شروع میکنم .

۱ - تونی کروس
    شواینی هم میتونست انتخاب اولم باشه ولی کروس رو انتخاب میکنم. پاسهای خیلی خوبی داد و حملات خوبی رو از مرکز زمین ترتیب داد. اگر روز خوبِ رابرت زیلر دروازه بان هانوفر نبود و همچنین گومز دقت بیشتری داشت و قدر پاس هاش رو میدونست، موقعیت هایی که خلق کرد خیلی بیشتر به چشم میومد.

۲ - باستین شواین اشتایگر
    مثل بازیای قبلی...کاملا تاثیرگذار توی تمام زمین. پاسکاری و پخش کردن توپ، دوندگی بی امان، تکل های موثر و توپگیری از حریف و ...
    با بیشتر از ۱۲ کیلوتر، دونده ترین بازیکن بایرن بود و تقریبا میشه گفت که تمام محوطه ی زمین رو پوشش داد :

۳ - توماس مولر
    میشد آلابا رو هم انتخاب کرد. بهرحال توی ۲۰ دقیقه حضورش تو زمین کاری رو کرد که گومز توی بیشتر از ۸۰ دقیقه نتونست . اما مولر رو انتخاب میکنم .
    فرارهای خوبی از راست داشت. بخصوص بعد از ۱۰ نفره شدن هانوفر. بعد از شواینی هم آمارِ بیشترین دوندگی رو داشت.

ضعیف ترین بازیکن :
    ژروم بوآتنگ
    میشه گومز رو هم انتخاب کرد اما هر چی فکر میکنم میبینم اگه بوآتنگ توی اون درگیری وارد نمیشد و تیم رو از دقیقه ی ۲۸ بازی ده نفره نمیکرد، نتیجه ی بازی مطمئنا چیزی غیر از این بود.
    بایرن با همین ۱۰ نفره بودن هم فشار زیادی به هانوفر آورد و موقعیت بیشتری داشت نسبت به حریف اما نتونست استفاده کنه دیگه ...

.

9. این کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اما بازی اینگلشتات ...
    اول اینکه بنظرم بازی های دور ابتدایی حام حذفی اگه براش انتخاب صورت نگیره بهتر هست . چون تیم ها با حریفای کم نام و نشونی بازی میکنن طبعا با تمام نفرات و قدرتشون بازی نخواهند کرد و ازونجا که انتخاب هایی که کاربرا برای این بازی ها انجام میدن تو رنکینگ کلی تاثیر خواهد گذوشت، عدم حضور بازیکنای اصلی میتونه رنکینگ رو مقداری از حالت اصلیش دور کنه .

(انتخاب فقط بر مبنای دیدن گلهای بازی)

۱ - دیوید آلابا
    توی حملات نقش موثری داشت و گل دوم بازی رو هم زد که باعث شد دیگه بایرن بدون استرس برسه به حمله و گل های بعدی .

۲ - تاکاشی اوسامی
    توی کمتر از ۲۰ دقیقه حضورش تو زمین عالی بود . تسلط و کنترل خوبی روی توپ داره . رو گل پنجم دید خیلی خوبی داشت و رافینیا رو توی موقعیت خوبی قرار داد . گلش رو هم که روی همکاری عالی با اولیچ و فرار خوبش به ثمر رسوند.

۳ - نیلز پترسن
    دو تا گل خوب زد و تاثیر خوبی هم تو حملات تیم داشت. امیدوارم با حضور بیشتر تو زمین تجربه و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنه و مهاجم کارآمدی بشه .

بازیکنای خوب دیگه هم بنظرم پرانیچ و کونتنتو بودن . (انتخاب فقط از روی دیدن گل ها و بدون وجود امار بازی سخته و توضیح بیشتری نتونستم بدم)

ضمنا بازم رو حرف ابتدای پست تاکید میکنم . فکر کنم بشه مثلا امتیاز این بازیای نسبتا کوچک که ترکیب اصلی توش حضور نداره رو در نظر نگرفت و فقط انتخاب کنیم بدون در نظر گرفتن امتیاز .
    یا اینکه مثلا برای بازی های ابتدایی جام حذفی امتیاز کمتری نسبت به بازیای اصلی لیگ در نظر گرفته بشه .
    حالا هرطور صلاح بدونین .

.

11. این کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

اول تشکر ویژه ازت محسن جان که حضور کاملا پررنگی در تاپیک های نظرسنجی تیم ها داری...
    +
    درباره نظرت: حرفت از نظر من درسته... لکن:
    ببین من تمامی بازی ها رو محاسبه قرار دادم، چون صحبت سر کل بازی های فصله یه تیمه و نظرسنجی و این شانس رو به همه بازیکنان شرکت کننده در بازی های یک فصل تیم میده...
    همونطور که گفتی هیچ تیم قدرتمندی نمیاد از ستاره هاش جلوی یه تیم ضعیف دسته چندمی استفاده کنه... پس طبیعتا ستاره ها بیخودی نمیان با امتیازات ناشی از برد (که مقدارشون زیاد هم هست)، جاگاهشون رو در جدول امتیازات افزایش بدن و بالتبع نظرسنجی ناعادلانه و غیر کاربردی (حداقل شدیدا) نمیشه...
    از طرفی فرضا همین آلابایی هم که 10 امتیاز میگیره، به واقع حقشه... چون نسبت سطح این بازیکن با تیم دسته چندمی آلمانی مشابه نسبت سطح ریبری با فرضا تیم من سیتی هست./
    حالا این وسط یه مشکلی پیش میاد... فرضا 4 نفر میان رای میدن به آلابا 40 امتیازه میشه تو جدول و فرضا از کاپیتان تیم فیلیپ لام کلی امتیاز جلوتر میشه... حالا آیا میشه گفت نظرسنجی عادلانست؟! اگه نظر منو بخوای من میگم در مقطع زمانی فعلی نه.. عادلانه نیست... اما نکته اینجاست فقط تو مقطع زمانی فعلی... چون فیلیپ لام شانس این رو داره در طول فصل باز هم امتیاز جدب کنه اما این بازیکن جوون 40 امتیازی این شانس رو به شدت لام نخواهد داشت... یعنی در طول فصل به واسطه بازیهای تیم ها، امتیازات بازیکنان نظرسنجی به یه حالت معقول و شاید حالت گذاری (و البته شاید قابل انتظار) میرسن... خصوصا در نفرات ابتدایی لیست و انتهایی... .
    یا حتی این مشکل رو میشه رو تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی هر بازی هم گذاشت... فرضا یه بازی بایرن 3 تا میزنه، دو نفر میان رای میدن، یه بازی بایرن که پخش زنده شده که بایرن یه گل بیشتر نزده، 6 نفر میان رای میدن... خوب اینجا باز یه جورایی عدالت به درستی اجرا نشده... اما باز به نظر من با وجود این مورد هم، باز نهایتا حالت گزار در ابتدا و انتهای جدول امتیازات در طول زمان و نهایتا در پایان فصل به وجود خواهد آمد...

البته من از قبل در ذهنم بود که برای اینکه نظرسنجی دیگه آخر عادلانه بودن باشه، از نظرات هر بازی در زمان اتمام فصل 2011/12 به صورت جداگانه میانگین بگیرم (به واسطه تعداد نفرات شرکت کننده برای هر بازی) و جمع میانگین ها امتیازات نهایی بازیکن رو تشکیل بدهد...
    مثلا اگه مجموع امتیازت فرضا ریبری برای یک بازی 42 امتیاز بشه و برای اون بازی 6 نفر نظرشون رو ارسال کرده باشند، امتیاز ریبری برای اون بازی میشه 7 امتیاز./
    .
    امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه... + دیگه خیلی ریاضی واری شد!
    یاعلی

13. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

امتیازات:

74 امتیاز | Bastian Schweinsteiger
    62 امتیاز | Mario Gómez
    46 امتیاز |
    Toni Kroos
    34 امتیاز | Jérôme Boateng

16 امتیاز |
    David Alaba
    14 امتیاز | Philipp Lahm
    10 امتیاز | Anatoliy Tymoshchuk،Thomas Müller
    8 امتیاز | Manuel Neuer،Takashi Usami

6 امتیاز | Rafinha، Nils Petersen

کد:

15. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

بهترین بازیکن ها :

1- باستین شواین اشتایگر : زیاد سخت نبود ... دیروز عالی کار کرد .. میانه میدان رو کاملا در دست داشت و گل زیبایی هم به ثمر رسوند ... سایت گل هم 8.5 بهش داده... مرسی شواینی

2- فرانک ریبری : بعداز شاید کمی افت ، دیروز دوباره برگشته بود به دوران اوج خودش ... همون نفوذ های همیشگی. و سر گل هم به چه زیبایی مدافع رو فریب داد و توپ رو فرستاد کنج دروازه .

3- ماریو گومز : کلا هر وقت گومز رو انتخاب کردم به خاطر گل هاش بوده ... به هر حال دیروز هم 2 تا گل زد و البته یک پاس گل .

17. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انتخاب هام دقیقا مثل برادر حجت هست .

۱ - باستین شواین اشتایگر
    کنترل عالیش روی پاس بلند قطری بادشتوبر و سانتر خوبش برای گومز که منجر به گل زودهنگام بایرن شد حریف رو بهم ریخت و بایرن غالب شد روی بازی . شوت تماشایی دقیقه ۱۹ـش هم کار رو تموم کرد و اجازه داد که بازیکنا انرژیشون رو برای بازی ناپولی ذخیره کنن.

۲ - فرانک ریبری
    بعد از چند بازی کم فروغ میشه گفت که دوباره همون ریبری سابق رو دیدیدم (تقریبا البته) . همکاری خوبی با لام داشت و تیم رو از چپ خوب راه انداختن .
    روی گلی که شواینی زد کنترل توپش روی پاس لام رو نیگاه کنید فقط . بازیکن حریف رو پیچوند و یه فضای خالی خوب داد برای نفوذ لام . گلش هم که ...

۳ - ماریو گومز
    هر چی سعی کردم گومز رو نادیده بگیرم و تیموشچوک که بنظرم بازی عالی داشت رو بزارم نفر سوم نشد . واقعا هم نمیشه دو گل و یه پاس گل گومز رو ندید گرفت .
    + کروس و لام و فن بویتن هم عالی بودن .

.

19. 2 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •