تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: معرفی فروشگاه کلاهبردار گرین موبایل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با اسم یکی دیگه کلاهبرداری کرد از من ولی با شناسایی خطش به این اسم رسیدیم.

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

میخوای یگی سایت جی اس ام ... کا 2 موبایل و گرین همه یه باندن... پس بیخود نیست که همشون بستن...
    حالا بگذریم... منم شاکیم... به کجا باید برم لطفا راهنمایی کنید....

دوست عزیز اولین کاری که میکنی اینه که بری پلیس فتا که تویه نیروی انتظامی تازه دایر شده

بعدش اونا هم بهت میگن چکار بکن و هم اینکه راهنماییت میکنن که چطوری شکایت نامه تنظیم کنی

کارش ساختست شک نکن که هم به پولت میرسی هم خسارتت جبران میشه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

با اسم یکی دیگه کلاهبرداری کرد از من ولی با شناسایی خطش به این اسم رسیدیم.
    از طریق قضایی حقتون رو گرفتین ؟؟؟

شما حتما یه سر برین پلیس فتا من و 3 نفر از بچه های دیگه از شهرهای مختلف هم رفتیم و اونجا براش پرونده درست کردیم حتی یه بنده خدایی تقریبا بیشتر پولشو گرفته از این بابا ولی بازم رفت و شکایت کرد

من پرونده قضایی هم براش دارم درست میکنم براش علاوه بر کارهای کلاهبرداری یه سری حرکتهای دیگه هم داشته که داره حسابی حالشو جا میاره

همه برین پلیس فتا

من تقریبا پولم رو ازین کلاهبردار گرفتن ولی رفتم و این کلاهبرداری رو گزارش کردم و خیلی هم راهنماییم کردن

حتما برین در اولین فرصت و در هر شهری که هستین

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

هرکس به دانشگاه آزاد سما واحد ساری دسترسی داره بره و تحقیق بکنه ببینه اونجا به اسم مرتضی یامی دانشجویی در حال حاظر هست یا تموم کرده

چون آمارشو از طریق بچه ها داروردیم اون جاهاست

امروز فرداست که پروندشو بپیچیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این آقا مبلغ 115 تومنم از من بالا کشیده . امیدوارم هرچی زودتر گرفتار شه خیلی حروم خورو ... ه اینم مدارک و شرح واقعه :

یه آدرسم ازش دارم : تهران - پیروزی - خیابان مجاهدین اسلام بعد از تالار گلشهر کوچه شهید قدری ( شایدم قادری باشه ) پلاک 20

کد پستی : 1179935873
    Last edited by amirsardari; 18-10-2011 at 21:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اقایون اولا که مقصر اصلی فقط فقط خودتونین !!!اینهمه انسان هزینه میکنه یه مغازه باز میکنه اجاره برق تلفن مالیات هزارتا کوفت زهر مار خرج میکنه که چی؟؟؟؟؟که شما برین از اینترنت خرید کنین؟؟؟؟شما نسبت به مغازه دارا مدیونین!!!دوما این کثافت مگه نمی گین خط هاش همه ایرانسل هست؟؟؟؟ایرانسل که دیگه بدون ثبت نام نمی زاره تماس بگیرین؟؟پس حتما این عوضی یه آدرس ثابت واسه ثبت ناما داده دیگه؟؟؟نداده؟؟؟پیدا کردن اینجور آدما خیلی راحت؟؟فقط کافی با یه دختر گولش بزنین بکشونینش سر قرار !!!یه مرد همیشه پیش یه دختر کم میاره!!!!!!موفق باشین

7. این کاربر از vahid.bios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ایولا خوشم اومد با حال بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض سلام

سلام من از این سایت خرید کردم و مبلغ 2320000 پول من را کلاهبرداری کرده است آلان دنبال مرتضی باوی هستم لطفا اگه کسی از این شخص اطلاعاتب دارد در اختبار من بگذارد ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام من اطلاعات شناسنامه ای این شخص رو احتباج دارم قول می دم سر 24 ساعت بدم تو گونی ببرنش آگاهی
    در ضمن اگه کسی تلفن ازش داره به من بده من ظرف 8 ساعت دو تا از هم دستاشو گرفتم

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

منم با این بنده خداها یه زمانی مشکل داشتم اما با صحبت تونستم حقمو بگیرم در کل قیمت ها رو بخوای الان مقایسه کنین سایتهایی هستن که خیلی بالاتر میدن دست مشتری مثل
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که حتی تو مجله و ماهواره هم تبلیغ میکنه
    به نظر من خرید اینترنتی محصولات صوتی و تصویری یه اشتباه محض به حساب میاد
    صاحب این سایت در حال حاضر بعد از اون جریان الان دوست من به حساب میاد حتی بعد از رفع مشکل چندباری هم ازش خرید داشتم و به همین خاطر خیلی خوب میشناسم اینجارو اتفاقی دیدم و خوشحال میشم تو رفع مسئله دو طرف کمکی باشم بنده شاهین 43 ساله از تهران هستم
    از مدیریت سایت و فروم هم تقاضا دارم جلوی هرگونه بی حرمتی در پست های ارائه شده چه برای این موضوع چه موضوعات دیگه را در صورتی که از اصل جریان بی خبر هستند بگیرند
    سلام من می خوام از این شخص شکایت کنم می شه راهنماییم کنید من مبلغ 2320000 پول به حسابش ریختم

11. این کاربر از jamshidzade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

سلام من اطلاعات شناسنامه ای این شخص رو احتباج دارم قول می دم سر 24 ساعت بدم تو گونی ببرنش آگاهی
    در ضمن اگه کسی تلفن ازش داره به من بده من ظرف 8 ساعت دو تا از هم دستاشو گرفتم

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

سلام من می خوام از این شخص شکایت کنم می شه راهنماییم کنید من مبلغ 2320000 پول به حسابش ریختم
    دوست عزیز همه کارتون رو بسپرد به پلیس سایبری

و اینم من بدست آورد که یه شماره حساب داره تویه بانک اقتصاد نوین شعبه بهارستان تهران به اسم خودش

بچه های پلیس سایبری پرینت حسابش رو دراوردن و تمام انتقالات وجه رو از اون حساب دارن و دارن یه آش حسابی براش میپزن

تمام دوستانی که مال باخته هستند به پلیس سایبری شهر خودشون برن

در ضمن یه سری هم به دانشگاه آزاد سما واحد ساری بزنین اونجا هم یه درپایی ازش هست

همه رو اینجا از کاراتون مطلع کنید و شک نکیند که میگیرنش و بد بلایی سرش میارن

منکه تنها تا پایین بردن سایتش تونستم پیش برم و یه سری ip هم ازش دارم البته با کمک پلیس سایبری

حتما به پلیس سایبری سر بزنین حتما
    Last edited by sobijoon; 18-11-2011 at 16:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •