تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: مشکل من در cs5

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض مشکل من در cs5

سلام دوستان من چنتا آموزش از سایت کوپایلوت دانلود کردم که از طریق cs3 آموزش داده میشه .اما امکانات cs5 خیلی کم به نظر میاد .من موندم آخه این lens blur کجای cs5 هستش؟؟
    یه camera lens blur داره که فقط امکان پنتاگون کردن داره
    همیچنین برای particle world یه منوی آپشنی هست که با کمال پررویی از cs5 حذف شده و به ناکجا انتقاد داده شده که نمیدونم کجاست
    همچنین اون آموزش دهندش فایل txt مربوط به particle world script رو تو cs3 نمیدونم از کجا میاره رو صفحه و محتویاتشو کپی میکنه و نمیگه از کجا درآووردش!

جای این کلیدها کجاست؟؟
    ممنون میشم

داره خودمونی میشه albertoperanc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects

پيش فرض

سلام دوست گرامی..
    برای سوال اول لطفا بگید کدام آموزش منظورت هست..؟

برای قسمت ذوم خود کرمر گفته که چرا اون منو حذف شده؟!که البته چیزی کم نشده...شکل فعال کردنش فرق کرده.

واسه قسمت سوم هم احتمالا اون اسکریپت بوده...اون جایی نیست که برید سراغش...

3. این کاربر از albertoperanc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوست گرامی..
    برای سوال اول لطفا بگید کدام آموزش منظورت هست..؟

برای قسمت ذوم خود کرمر گفته که چرا اون منو حذف شده؟!که البته چیزی کم نشده...شکل فعال کردنش فرق کرده.

واسه قسمت سوم هم احتمالا اون اسکریپت بوده...اون جایی نیست که برید سراغش...

اولا ممنون که جواب دادید. بعضیا که ادعاشون میشد باید تو این مواقع به درد میخوردن
    بگذریم
    منظورم این آموزش هستش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واقعا کسی که آموزش میده حرفه ای و کاملا مسلط به کارش هست اما بعضی جزئیاتو نمیگه

چیزی حذف نشده بلکه جابه جا شده.مثلا الان شما به جای lens blur از چی استفاده میکنید؟
    به جاش اووردن camera lens blur گذاشتن که اصلا امکانات lens blur رو نداره.

تو قسمی از پروژه میخواد particle world رو به یک null لینک کنه .اما من نمیدونم اسکریپ (متن) اون مختصات رو از کجا میاره. یه کلیدی میزنه از کیبرد و اون کادر txt متنی میاد و ازش مختصاتو به مختصات particle world کپی میزنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اون اکسپرشن ها رو رو تو آموزش شماره 30 3D Stroke Effect توضیح داده.می تونی از لینکه زیر دانلودش کنی:
    کد:
    دلیله اینکه چرا camera lens blur تنظیمات lens blur رو نداره منم نمی دونم،فقط میدونم خود آموزش دهنده هم از نتیجه ای که با lens blur بدست می اومد راضی نبود و از یه پلاگین دیگه استفاده کرد.شاید بخاطر همین ضعفاش بودکه تو ورژن جدید عوضش کردن.

6. 2 کاربر از behzaddj000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اون اکسپرشن ها رو رو تو آموزش شماره 30 3D Stroke Effect توضیح داده.می تونی از لینکه زیر دانلودش کنی:
    کد:
    دلیله اینکه چرا camera lens blur تنظیمات lens blur رو نداره منم نمی دونم،فقط میدونم خود آموزش دهنده هم از نتیجه ای که با lens blur بدست می اومد راضی نبود و از یه پلاگین دیگه استفاده کرد.شاید بخاطر همین ضعفاش بودکه تو ورژن جدید عوضش کردن.
    حالا اونی که این کدهارو نمیدونه باید چه بلایی سر خودش بیاره؟
    اصلا این null object تو این پروژه به درد نمیخوره.من خیلی بررسی کردم اما کاربردشو تو این پروژه ندونستم
    نه بابا تو نظرات همین نوشته بودن که چیزی بنام lens blur تو cs5 وجود نداره اما نمیدونم چرا کسی چیزی نمیگه؟
    مثله اینکه این پلاگین فقط تو ورژن 3 هست و خاک بر سرا تو پیشرفته ترین ورژنش اینو جا انداختن یا نمیدونم چیکارش کردن

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اونایی که میگفتن خدای افترن پس کجان؟؟؟

داره خودمونی میشه ham88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام برای نوشتن اسکریپت ماوس رو روی کلید انیمیت آپشن مورد نظر میبری بعد کلید alt رو نگه میداری و روی آپشنی که ماوس رو روش نگه داشتی چپ کلیک میکنی تا نوار اسکریپت اون آپشن فعال بشه بعد میتونی اسکریپتت رو بنویسی
    خسته نباشید دوست من یه کم صبور باشید شما هنوز 24ساعت نیست که این پست رو ایجاد کردید یه کم برای قضاوت کردن فکر میکنم زود باشه خیلی از دوستان که توی کار کردن با این نرم افزار مسلط هستند شاید هنوز این پست رو ندیده باشند برای من هم قبلا این مشکل پیش اومده بود که دوستان خیلی دیر جواب میدادند ولی چون من عجله داشتم فکر میکردم جواب نمیدن کلا بعضی وقتها این مسایل پیش میاد نگران نباش
    Last edited by ham88; 04-09-2011 at 10:39.

10. این کاربر از ham88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام برای نوشتن اسکریپت ماوس رو روی کلید انیمیت آپشن مورد نظر میبری بعد کلید alt رو نگه میداری و روی آپشنی که ماوس رو روش نگه داشتی چپ کلیک میکنی تا نوار اسکریپت اون آپشن فعال بشه بعد میتونی اسکریپتت رو بنویسی
    خسته نباشید دوست من یه کم صبور باشید شما هنوز 24ساعت نیست که این پست رو ایجاد کردید یه کم برای قضاوت کردن فکر میکنم زود باشه خیلی از دوستان که توی کار کردن با این نرم افزار مسلط هستند شاید هنوز این پست رو ندیده باشند برای من هم قبلا این مشکل پیش اومده بود که دوستان خیلی دیر جواب میدادند ولی چون من عجله داشتم فکر میکردم جواب نمیدن کلا بعضی وقتها این مسایل پیش میاد نگران نباش
    بله اینو میدونم اون اسکریپ آماده ای که اندرو کریمر کپی میکنه و رو میگفتم از کجا اوورده که دوستان گفتن یه txt آماده هستش و اینجا گذاشتنش
    قضیه کار نکردن lens blur و به جاش camera lens blur بود که الان فهمیدم برای پنتاگون کردن با این پلاگین باید چیکار کنیم که بعدا اینجا مینویسم

این طرح پارتیکل اندرو که با افتر 3 انجام داده با لنز بلور:

این هم دقیقا کاری که اندرو میگه رو کردم اما با کمرا لنز بلور که اینطوری بیربط شده:

و این هم استفاده ی واقعی از camera lens blur که استفاده زمین تا زیر زمین با لنز بلور فرق داره و با هزار مکافات پیداش کردم طرز کارشو:

در کل ممنون

اندرو ای نمیری که خیلی حرفه ایی

12. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نخیر مثله اینکه درسا شدنی نیست.بچه ها اونایی که cs5 دارید پاک کنید به هیچ دردی نمیخوره .ادوب واقعا گند زده هیچ پلاگین به دردبخوری نداره
    نه تنظیمات برای پلاگین داره
    نه اعمال حرکات لنز برای قسمتهای مجزا داره
    و نه افکت مجزا برای هر قسمت
    واقعا حال به هم زن ترین محصول ادوب همینه

من مو به مو گفته ای اندرو کریمر (آموزش دهنده ی افتر ایفکت در سایت کوپایلوت) رو اجرا کردم اما از اونجایی که اون امکانات برای فلور کردن و فورس موشن کردن مجزا برای هیچی وجود نداشت به این ریختی دراومد اون قسمتهاییم که گفتم اصلا لنز بلور براش کار نمیکرد ابتکاری زدم:

کد:

داره خودمونی میشه ham88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام خسته نباشی دوست عزیز ببین من کار شما رو دیدم کار اندرو رو هم دیدم به نظر من اصلا مشکل توی لنز بلوری که شما اشاره کردید نیست که کارتون شباهت زیادی به کار اندرو نداره من وقتی هر دو تاشونو دیدم یه چیزایی دیدم که الان خدمتت عرض میکنم
    1 به نظر میاد اصلا سرعت انیمیشن رعایت نشده و اصلا هارمونی نداره
    2 توی کار اندرو این پارتیکل هایی که بصورت بلور هستند عقب تر از نوشته متنی دیده میشند در صورتیکه توی کار شما جلوتر دیده میشند
    3 کار اندرو کاملا سه بعدی و دارای عمق به نظر میاد و این در حالیه که کار شما نه سه بعدی به نظر میاد و نه دارای عمق لازم هست
    به نظر من به غیر از اینکه با لنز بلور مشکل داشته باشید و از تنظیماتش گلایه داشته باشید قسمتهایی که به خودتون مربوط میشه رو هم رعایت نکردید من نمیدونم که چند وقته با این نرم افزار کار میکنید ولی اگه تازه شروع کردید بعد از یک مدت متوجه میشید که اکثر ایراداتی که ما داریم ناشی از کافی نبودن تجربه و آگاهی ما توی کار هست که برطرف نمیشه مگر با مطالعه و تمرین مستمر
    موفق باشید

15. این کاربر از ham88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •