تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 152 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1516

نام تاپيک: Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

13 این که نه مرده نه زن....

از رده خارجه به زودی. هر چیزی باید جای خودش باشه. تبلت تبلته ، گوشی هم گوشی. مگه میشه بیایم یه ماشین suv رو با یه سدان ترکیب کنیم وسط اینا بسازیم بگیم ما خلاقیت به خرج دادیم.
    گوشی باید کوچیک باشه تا همه جا قابل حمل باشه اگر نه اپل زودتر از همه سایز گوشیشو عوض می کرد. این ساز بندی ها هم یه معیار هایی داره. همینجوری هوایی نیست که. این شرکت های کره ای اصلا همشون خزن. اون از هیوندایی که فقط منحنی میده تو ماشیناش و فکر میکنه قشنگ کرده و این هم از سامسونگ. مردم هم که از زیبایی شناسی چیزی حالیشون نیست مخصوصا مردم ما اگر نه آهنگهای ساسی مانکن که فروش نمی رفت ( البته اگه مردم درک داشتن )
    تبلت هم که اگه کسی می خواد پیه سایزشو به تنش میماله چون همون سایز بزرگشه که باعث کارآییشه.
    من که میگم اگه این سامسونگ می تونست میومد 1 لب تاب می زد قد ناخن انگشت کوچیک من ، یکی هم می زد قد برج میلاد بعد می گفت قیمتش فلان و برید بخرید که خلاقیت به خرج دادیم ما. کره ای های بدبخت .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر عشق

پيش فرض

دلیلش اینه که کیفیت ساخت گوشی پایین خواهد بود. اخه سامسونگ در ساخت گوشی های بی کیفیت استاد هست حالا ناراحت نشیداااا

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

نمیدونم چی بگم صفحه نمایش oled اونم با این رزلشن خودش کیفیت ساخت و قدرت ساخت رو به تنهایی میرسونه بقیه قطعات و چیپ ها هم جدا...
    خود اپل که مثلا میگن خدای کیفیت تمام قطعات ارزون رو از فاکسکان میگیره و چیپ ها و صفحه نمایش و از سامسونگ به ارزونترین قیمت تا جایی که یه آیفون 4 حدود 187 دلار با خودش در میاد اون وقت قیمت 1ملیون هست و تغییری هم نمی کنه و قیمت ثابت میمونه اما مثلا گالکسی اس 2 آخرین تکنلوژی های روز دنیا رو به شما میده ولی قیمتش خیلی خیلی مناسبتره کیفیت ساخت هم فوق العادس.. گالکسی اس 2 حدود 670 هست و آیفون 4 یک ملیون...
    تا کی خودتو میخواین گول بزنین... ما عادت کردیم جنس گرون بخریم تا حس کنیم خوبه.. یه بار که یه شرکت به حقوق مشتریاش احترام میزاره هرچی هست بارش می کنیم

4. 16 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه anathema-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Network

پيش فرض

نمیدونم چی بگم صفحه نمایش oled اونم با این رزلشن خودش کیفیت ساخت و قدرت ساخت رو به تنهایی میرسونه بقیه قطعات و چیپ ها هم جدا...
    خود اپل که مثلا میگن خدای کیفیت تمام قطعات ارزون رو از فاکسکان میگیره و چیپ ها و صفحه نمایش و از سامسونگ به ارزونترین قیمت تا جایی که یه آیفون 4 حدود 187 دلار با خودش در میاد اون وقت قیمت 1ملیون هست و تغییری هم نمی کنه و قیمت ثابت میمونه اما مثلا گالکسی اس 2 آخرین تکنلوژی های روز دنیا رو به شما میده ولی قیمتش خیلی خیلی مناسبتره کیفیت ساخت هم فوق العادس.. گالکسی اس 2 حدود 670 هست و آیفون 4 یک ملیون...
    تا کی خودتو میخواین گول بزنین... ما عادت کردیم جنس گرون بخریم تا حس کنیم خوبه.. یه بار که یه شرکت به حقوق مشتریاش احترام میزاره هرچی هست بارش می کنیم
    منم کاملا با شما موافقم.
    در ضمن بیشتر قطعات اپل رو سامسونگ میزنه.

6. این کاربر از anathema-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

حالا از زاویه دیگه هم نگاه کنیم :
    فیلم ها و عکس هائی که از این نوت دیدم نشون میده اتفاقا کیفیت ساخت بدنه خوبی هم داره .......

8. این کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سامسونگ با این گوشی میخواد iPhone 5 رو سو کنه ! حالا کی بود گفتم

مخلصیم .

10. 6 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HESAM_5700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    North of Hell , Left Side :D

13

حالا زوده ، صبر کن معرفی بشه ، بعد بیا اینارو بگو

این مشکل ماست که تو ایران باید 1تومن پول آیفون رو بدیم !! اما کشور های دیگه لاک که بگیرن ماهیانه فقط یه مقداری به اون اپراتورشون پرداخت میکنن ! که جنسی رو که میخرن ارزش پولی که میدن رو داره !

محصولات اپل کلاً تو ایران گرونه اما دلیل بر بد بودن و کم بودن کیفیت ساختش نیس !×! چند بارم گفتم ، همین اپل و آیفون نبود دیگه سامسونگ با این گوشی هایی که کاملاً دیزاین بدنش از روی دیوایس های اپل ــه ، میخواست با کی رقابت کنه و همش سعی کنه یه جوری خودش رو به اون برسونه ؟! ( و مهمتر از همه ، از رو کدوم دیوایس میخواست کپ بزنه )
    اگه یه دیزاین کاملاً متفاوت داشته باشه اپل هم هر دقیقه ازش شکایت نمیکنه !!

شــــاد باشـــیــد !

12. 2 کاربر از HESAM_5700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

مخلصیم .
    ولی مشکل اینجاست که Ah-IPS که روی iPhone 5 هستش 329ppi قدرتشـــه !
    در حالی که Super AMOLED HD ـــه سامسونگ با این همه تبلیغات فقط 285ppi ـــه !
    یه مقایسه ای هم گذاشته GSM
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بگذریم که دوربینش هم مثل Arc ـــه و Arc بهترین Camera سال 2011 هستش !

14. این کاربر از Fenix. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

مخلصیم .
    ولی مشکل اینجاست که Ah-IPS که روی iPhone 5 هستش 329ppi قدرتشـــه !
    در حالی که Super AMOLED HD ـــه سامسونگ با این همه تبلیغات فقط 285ppi ـــه !
    یه مقایسه ای هم گذاشته GSM
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بگذریم که دوربینش هم مثل Arc ـــه و Arc بهترین Camera سال 2011 هستش !

16. این کاربر از Fenix. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من با این جملت خیلی حال کردم.من همیشه این جمله رو میگفتم
    من نمیگم اپل بده یا محصولاتش بدن
    اما اپل اینقدر تحت تاثیر تبلیغات و اپ استور و این شکایت و شکایت بازی ها شده اپل، از طریق خود محصولاتش نشده
    من خیلی از حرف های کسانی که طرفدار دو آتیشه اپل هستم پرسیدم که آقا این گوشی شما مثلا(به عنوان مثال) فلش رو ساپورت نمیکنه بعد طرف به جای این در مورد این موضوع صحبت کنه میگه در عوضش اپ استور داره.آخه چه ربطی داره؟
    من میگم سامسونگ به مشتری احترام بیشتری میزاره.به عنوان مثال اگه سامسونگ به این قضیه پی ببره که بیشتر کاربراش مثلا میخوان فلان چیز روی گوشیشون داشته باشه،سامسونگ دریغ نمیکنه و اون رو روی گوشیش میزاره هرچند اگه اینکار واسش خیلی سخت باشه.اما اپل همیشه سیاستش این بوده که همینی که هست میخوای بخواه و نمیخوای نخواه
    این شکایت و شکایت بازی اپل هم من 100درصد معتقدم که فقط برای جلب نظر عامه مردمه.خیلی از شرکتا قبل از اپل و بعد از اپل از خیلی محصولات همدیگه ایده میگیرن و سعی میکنن محصول بهتری برای کاربراشون تهیه کنن و این به نظر من کپی برداری نیست.
    به عنوان مثال در تبلت ها آیپد اول،اولا که وزن آجر رو داشت و ثانیا اصلا دوربینی نداشت اما بعد از اینکه سامسونگ،گلکسی تب رو داد بیرون و روش دوربین گذاشت و بقیه شرکتا هم به تقلید از سامسونگ روی تبلت دوربین گذاشتن و آخرین تقلید رو هم خود اپل انجام داد و روی تبلتش دوربین گذاشت

18. 4 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •