تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: استفاده همزمان اينترنت در كنار اينترانت و تداخل در لود صفحات وب

داره خودمونی میشه vixen357ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض استفاده همزمان اينترنت در كنار اينترانت و تداخل در لود صفحات وب

باسلام

قسمت اول :
    من روي سيستمي كه دارم بوسيله خط ديتاي مخابرات به سرور مركزي اينترانت سازمان مون در تهران متصل هستم كه در قسمت Internet Protocol TCP/IP كارت شبكه سيستم IP و DNS ست شده است.

قسمت دوم :
    در حال حاضر يه كارت شبكه داخلي ديگه رو سيستم اضافه كردم كه بتونم همزمان از اينترنت ADSL هم استفاده كنم در ضمن يوزر نيم و پسورد هم توسط خود ISP روي مودم ADSL ست شده و نيازي به ساخت Connection دستي نيست حالا وقتي هر دو LAN فعال و Enable هستن در هنگام كار با Internet Explorer وب پيج هاي مربوط به اينترانت رو باز ميكنه ولي وب پيج هاي مربوطه به اينترنت رو باز نميكنه و اصلا لود نميشن

نكته قابل توجه بر ميگرده به ست شدن يوزرنيم و پسورد در خود مودم ADSL

از دوستان خواهش دارم بنده رو راهنمايي بفرماييد.

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    این مسئله بخاطر این هستش که شما از دو تا gateway همزمان استفاده میکنید .
    باید توی نرم افزار مورد نظرتون (مثلا مرورگر) در قسمت تنظیمات ------ نحوه دسترسی به صفحات اینترنت رو مشخص کنید .
    اگه روی اتوماتیک باشه بازم خوب کار نمیکنه .

البته یه راه ساده تر هم اینه که هر وقت نیاز به اینترنت داشتید اون یکی کانکشن رو disable کنید و هر وقت نیاز به دیتای سازمان بود کانکشن اینترنت رو disable کنید . خرجش دو تا کلیک هستش ولی راه حل دائمی نیست .

3. این کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

لازم شد من یه نکته ای رو یادآور بشم و اونم اینکه وقتی یوزر نیم و پسورد رو از مودم بر میدارم و Connection اینترنت ADSL رو بصورت دستی تنظیم میکنم دیگه تداخلی پیش نمیاد و مرورگر IE وب پیچ های اینترانت و اینترنت رو همزمان باز میکنه
    من میخوام وقتی یوزر نیم و پسورد روی خود مودم ست هستش اینکارو بکنم و بتونم از اینترانت و اینترنت استفاده همزمان داشته باشم و در کنارش از اون چهار تا پورت دیگه مودم ADSL واسه ساپورت چند تا سیستم دیگه استفاده کنم. که این امر با ساخت کانکشن دستی امکان پذیر نیست مگر با استفاده از روتر یا سرور که هیچکدوم از اینها رو نمیخوام

در واقع میخوام در حالتی که یوزرنیم و پسورد رو مودم ADSL ست شده بتونم هم وب پیج های اینترانت رو داشته باشم هم وب پیجهای اینترنت بدون هیچ تداخلی

البته یه راه ساده تر هم اینه که هر وقت نیاز به اینترنت داشتید اون یکی کانکشن رو disable کنید و هر وقت نیاز به دیتای سازمان بود کانکشن اینترنت رو disable کنید . خرجش دو تا کلیک هستش ولی راه حل دائمی نیست .
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون ولی این مورد به دلیل حجم بالای کار با اینترانت امکان پذیر نیستش و اذیت میکنه

این مسئله بخاطر این هستش که شما از دو تا gateway همزمان استفاده میکنید .
    باید توی نرم افزار مورد نظرتون (مثلا مرورگر) در قسمت تنظیمات ------ نحوه دسترسی به صفحات اینترنت رو مشخص کنید .
    ممنون میشم در این رابطه مسیر مربوطه رو بهمراه یک مثال توضیح بفرمایید.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ببینید شما دو تا کارت شبکه دارید روی سیستم . میشه دو تا کانکشن حالا سیستم اگه روی اتوماتیک باشه بعضی وقتا گیج میزنه نمیفهمه از کدوم باید استفاده کنه و اینطوری میشه که جواب نمیده . تنظیمات ------ و پورت هم برای شما یه مقدار مشکله . بذار دوتا راه ساده تر بگم .

اول اینکه میتونی تنظیم کنید نرم افزار شما از کدوم کانکشن برای اتصال به شبکه استفاده کنه .
    به فرض میخواین با فایرفاکس از اینترنت استفاده کنید و از اینترنت اکسپلورر برای اتصال به پورتال سازمان
    اول این نرم افزار 80 کیلوبایتی رو نصب کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دستورات لازم (مسیر ها رو طبق سیستم خودتون اصلاح کنید)
    کد:
    راه حل کاربردی ساده دیگه route کردن هستش . اگه 5 تا گیت وی هم داشته باشید میتونید راحت مسیر دهی کنید .
    برای اینکار پنجره command prompt رو باز کنید و آی پی های مورد نظر رو مسیر دهی کنید .
    دستورات (مثال)
    کد:
    یکبار این دستورات رو بنویسید برای همیشه فعال میمونه .
    به فرض شما با این آی پی (192.168.0.205) وارد پورتال سازمان میشید ولی چون کانکشن اینترنت شما کانکشن پیش فرض هستش نمیتونید وارد شید . دستور بالا اون رنج آی پی مورد نظر شما رو مسیر دهی میکنه .

6. 2 کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

با عرض پوزش
    دوست عزيز من نرم افزار ForceBindIP-1.2a-Setup.exe دانلود و اجرا كردم ولي بايد از كجا فراخواني ش كنم لطفا نحوه كار باهاش رو بفرماييد
    Last edited by vixen357ka; 01-09-2011 at 21:52.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با عرض پوزش
    دوست عزيز من نرم افزار ForceBindIP-1.2a-Setup.exe دانلود و اجرا كردم ولي بايد از كجا فراخواني ش كنم لطفا نحوه كار باهاش رو بفرماييد
    نرم افزار رابط گرافیکی نداره . شما کافیه پنجره command prompt رو باز کنید و دستور رو در اونجا تایپ کنید
    برای باز کردن command prompt از منو start و در گزینه run تایپ کنید cmd

مسیر اصلی فایل در system32 هستش . برای راحتی کار شما همون پنجره run رو که باز کردی دستور زیر رو بنویس و اوکی کن .

کد:
    کد:
    فقط یادتون باشه کد بالا رو طبق مسیر نصب شده در سیستم خودتون تغییر بدید .

9. 2 کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام
    دوستان من یک ادج مودم دارم که وقتی کانکت میشم، نمی تونم وارد شبکه یکپارچه شرکت بشم. آی پی شبکه یکپارچه 192.168.1.150 هست. لطفا راهنمایی که چگونه می تونم این 2 همزمان با هم کار کنند.
    مرسی

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام داداش من این پست شما رو مطالعه کردم
    کد:
    کد:
    حالا من میخوام 2 اینترنت کانکشن که یکیشون lan هست و یکی دیگر وایفای رو به ویندوز 7 وصل کنم و از هر دو اینترنتن دانلود کنم اما مشکل اینجاست که همش از lan دانلود میکنه! و فقط وقتی lan رو قطع کنم میره از وایفای دانلود کنه... ممنون میشم کمکم کنید... فکر کنم باید تنظیمات ------ و پورت که شما بهش اشارعه کردید رو انجام بدم!؟ ممنون میشم کمکم کنید.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام داداش من این پست شما رو مطالعه کردم
    کد:
    کد:
    حالا من میخوام 2 اینترنت کانکشن که یکیشون lan هست و یکی دیگر وایفای رو به ویندوز 7 وصل کنم و از هر دو اینترنتن دانلود کنم اما مشکل اینجاست که همش از lan دانلود میکنه! و فقط وقتی lan رو قطع کنم میره از وایفای دانلود کنه... ممنون میشم کمکم کنید... فکر کنم باید تنظیمات ------ و پورت که شما بهش اشارعه کردید رو انجام بدم!؟ ممنون میشم کمکم کنید.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ببینید یک مقدار توضیحش سخته باید آزمون خطا انجام داد تا مشکل پیدا شه .
    ویندوز از اولین کانکشن به عنوان پیش فرض استفاده میکنه . وقتی شما کانکشن رو disable میکنید میره و بعدی رو انتخاب میکنه و نمیتونه به طور همزمان از هر دو استفاده کنه !
    بهترین راه همین route کردن هستش ولی نیاز به یکم اطلاعات و مهارت داره در غیر اینصورت بهتره که از همین ForceBindIP.exe استفاده کنید و دوتا دانلود منیجر نصب کنید و تعریف کنید یکی از دانلود منیجرها از کانکشن شماره یک و دیگری از وایفای استفاده کنه . البته توی بعضی از دانلود منیجرها قابلیت انتخاب کانکشن برای دانلود وجود داره

14. این کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •