تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: بهترین دسته بازی برای کامپیوتر

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

کسی نیست چرا؟ .. خواهشا جواب بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Torch Bearer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من یه دسته بازی برای cod wm3 و battlefield 3 میخوام که بتونم بدون موس راحت دراز بکشم و بازی کنم. و بازیکن رو راحت بچرخونم به اطراف. ممنون . قیمت مهم نیست
    برای این دو بازی هیچ دسته ای نمیشه استفاده کرد...
    حتی دسته 360 هم این بازی ها نمیشناسن.
    تنها راهش استفاده از نرم افزارهاییه که دکمه های دسته رو به عنوان دکمه های کیبرد به بازی بشناسونه.(مثل XPadder)که البته بدی این روش اینه که بازی از شما میخواد دکمه ی کیبرد رو فشار بدید ولی شما باید خودتون بدونید کدوم دکمه دسته رو فشار بدین.

داره خودمونی میشه mojtaba54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه شمسی

پيش فرض

بهترین دسته بازی برای PC فقط XBOX سیم دار جنس اصلی.

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

قیمت 30 تا 35 هزارتومان.

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

تنها راهش استفاده از نرم افزارهاییه که دکمه های دسته رو به عنوان دکمه های کیبرد به بازی بشناسونه.(مثل XPadder)که البته بدی این روش اینه که بازی از شما میخواد دکمه ی کیبرد رو فشار بدید ولی شما باید خودتون بدونید کدوم دکمه دسته رو فشار بدین.
    مدرن وارفیر نمیشه ولی بتلفیلد 3 رو بدون هیچ نرم افزاری با دسته ی XBox میشه بازی کرد

5. این کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mojtaba54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه شمسی

پيش فرض

اینم عکسش:

داره خودمونی میشه bitcomet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چرا نشناسه من دو هفته میشه logitech f710 خریدم 70 تومن و با همه بازیای معروف از جمله battelfield و the elder skyrim..... به تور خودکار ست میشه ولی خوب برای بازیهای fps مـثل battelfield هیچی جای موس و کیبردو نمیگیره ولی برای بازیهایی مثل یا batman arkham city یا witcher که احتیج به هدف گیری دقیق و سریع رو ندارند خوبه و برای بازیهای ورزشی یا رالی که عالیه من اول بین این مدل و xbox controler wireless مونده بودم و چون f710 از نظر نرم افزاری و پرفایل دهی بهتره و اینکه عمر باطریش بیستره و مـِثل اون xbox controler احتیاج به در آوردن باطری نداره تا بشه خاموشش کرد و به طور خودکار یا با دکمه خاموش میشه

و حرف آخر اینکه بهترین دسته برای pc بدون شک Logitech هستش حالا شما اگر نمیخوای زیاد خرج کنی با 40 50 چوب میتونی باسیمشو بگیری

و اون با سیم f310 با قیمت 38 خیلی مناسبه اینم سایتی که قیمتش از کف بازارم پایینتره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم نظرات خریدارانش

کد:
    Last edited by bitcomet; 12-12-2011 at 00:09. دليل: افزودن عکس

8. این کاربر از bitcomet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Karistias's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض

چرا نشناسه من دو هفته میشه logitech f710 خریدم 70 تومن و با همه بازیای معروف از جمله battelfield و the elder skyrim..... به تور خودکار ست میشه ولی خوب برای بازیهای fps مـثل battelfield هیچی جای موس و کیبردو نمیگیره ولی برای بازیهایی مثل یا batman arkham city یا witcher که احتیج به هدف گیری دقیق و سریع رو ندارند خوبه و برای بازیهای ورزشی یا رالی که عالیه من اول بین این مدل و xbox controler wireless مونده بودم و چون f710 از نظر نرم افزاری و پرفایل دهی بهتره و اینکه عمر باطریش بیستره و مـِثل اون xbox controler احتیاج به در آوردن باطری نداره تا بشه خاموشش کرد و به طور خودکار یا با دکمه خاموش میشه

و حرف آخر اینکه بهترین دسته برای pc بدون شک Logitech هستش حالا شما اگر نمیخوای زیاد خرج کنی با 40 50 چوب میتونی باسیمشو بگیری

و اون با سیم f310 با قیمت 38 خیلی مناسبه اینم سایتی که قیمتش از کف بازارم پایینتره

کد:
    اینم نظرات خریدارانش

کد:
    بازی run روهم میشناسه؟
    واینکه f710 خوش دست هست به قیافش میخوره کوچیک باشه البته نسبت به xbox رو میگم یا اینکه این xbox خیلی بزرگه؟

داره خودمونی میشه bitcomet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بازی run روهم میشناسه؟
    واینکه f710 خوش دست هست به قیافش میخوره کوچیک باشه البته نسبت به xbox رو میگم یا اینکه این xbox خیلی بزرگه؟
    یله run هم میشناسه من خودم xbox نداشتم که بخوام از نظر هندلینگ باهاش مقایسه کنم حالا یکی ممکنه به xbox عادت داشته باشه , و باهاش راحت تر باشه ولی من دستام بزرگه و با f710 راحتم

Last edited by bitcomet; 12-12-2011 at 12:24.

11. این کاربر از bitcomet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Davood_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...::: هـمــــدان :::....

پيش فرض

به نظر من همون دسته ایکس باکس بخری بهتره
    هم جوی استیکای روانی داره
    تازه بازی های دیگه هم میتونی باهش انجام بدی

پروفشنال Karistias's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض

یله run هم میشناسه من خودم xbox نداشتم که بخوام از نظر هندلینگ باهاش مقایسه کنم حالا یکی ممکنه به xbox عادت داشته باشه , و باهاش راحت تر باشه ولی من دستام بزرگه و با f710 راحتم

دادش این کلید های جهت نماش که به صورت بر جسته ومثلps3 در داخل کار گذاری شده بعد یه مدت استفاده کردن زیاد خراب نمیشه؟

اخه من چند ساله پیش نزدیک دو تا دسته دا شتم که کلیدها ی مکان نماشون برجسته بود وخراب شد وبعد از اون 2ساله پیشکه میخواستم یکی دیگه بخرم
    موقع خریدن فروشنده گفت دسته ای بگیر که مکان نماش مثل پی اس توکار باشه که اون جوری که میگفت خریدمو تا الان داره کار میکنه ولی به خاطر این حرفه ای
    نیست وخیلی از بازیها ساپورپش نمبکنن میخو ام عوضش کنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •