تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 112 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1111

نام تاپيک: ◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن

پيش فرض ◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن

سلام خدمت همه ی کاربران محترم در انجمن های P30world

این تاپیک محلی است برای طرح سوالات کاربران عزیز در خصوص نحوه ی استفاده از امکانات انجمن ها ..
    برای فراگیری نحـوه ی استفاده از امکانات و یا قابلیت های انجمن به بخش " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " مراجعـه کنید.

در صورت داشتن هر گونه مشکل پیرامون امکانات، ابزار ها و آموزش ها، از طریق این تاپیک اقدام کنید تا سایر دوستان شما را راهنمای کنند.

برای تمرین موارد آموزش داده شده و امکانات موجود میتوانید از انجمن " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " که برای این کار تعبیه شده است استفاده کنید.

در صورتی که بر موارد آموزش داده شده واقف هستید ولی نمیدانید که سوالات خود را در کدام یک از انجمن ها مطرح کنید، لطفا از طریق تاپیک " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " اقدام کنید تا دوستان ما به شما راهنمایی کنند.

برای پیگیری و رفع مشکلات به وجود آمده در حین فعالیت نسبت به امکانات و قابلیت های انجمن از انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.

لیست آموزش های موجود در بخش" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " به صورت فهرستی که در زیر مشاهده می کنید قابل دسترس هستند .

موفق باشید.

1 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ساختار کلی انجمن، معرفی آیکون ها ، انجمن ها و ...)

4 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ایجاد گفتگوی جدید / نقل قول / ویرایش پست و ...)

6 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (تغییر رنگ، سایز / لینک دار کردن نوشته / محتوای مخفی / ضمیمه فایل / ترسیم جدول و...)

7 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (عضویت در آپلود سنتر - آپلود عکس - نحوه ی قرار دادن عکس در انجمن ها)

8 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اشتراک در انجمن - اشتراک در تاپیک - اشتراک در گروه)

9 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (گزارش تخلف در تاپیک - گزارش تخلف در پروفایل - گزارش تخلف در پیغام خصوصی - گزارش تخلف در گروه های اجتماعی)

10 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( ایجاد نظرسنجی - تغییر و اضافه کردن نظرسنجی - حذف نظرسنجی )

11 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( لینک دار کردن متن )

12 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( اسپویلر یا نوشته ی پنهان )

13 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( پیوست )

14 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    15 / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16 / آواتار -امضا - عکس پروفایل ( قرار دادن - تغییر - حذف )

.
    .
    .

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    شاید یکی سوالش ربطی به استفاده از انجمن نداشته باشه
    ===
    دوستان کسی که بن شده باشه میتونه بیاد تو انجمن بگرده؟
    بایوزرش؟

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    ===
    بایوزرش؟
    فک میکنم بشه چون چند بار دیدم که توی قسمت کاربرای آنلاین یوزر هایی بودن که روشون خط کشیده بود.

4. 2 کاربر از kiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام
    ===
    بایوزرش؟
    فکر کردم گفتی تو گروه !! الان که دقت کردم نوشتی خود انجمن! دی

ولی تعلیق شده ها آره ، بن شده ها شاید بن دائمی شده باشن نشه.

6. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام
    ===
    بایوزرش؟
    نمیتونه ! واسه بن دائمی امکانش نیست !

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

من وقتی میخوام چند تا عکس رو بزارم تو پستم وقتی بیشتر از 2 یا 3 تا عکس میشه صفحه هنگ میشه مگه اینکه cancel رو بزنم یعنی دیگه نمیشه عکس به پستم اضافه کنم (با فایرفاکس) وقتی هم بروزر رو عوض

میکنم مثلا با ie میام که دیگه اصلا نمیشه از هیچ ابزاری استفاده کنم کلا صفحه سفید میشه .. چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

من وقتی میخوام چند تا عکس رو بزارم تو پستم وقتی بیشتر از 2 یا 3 تا عکس میشه صفحه هنگ میشه مگه اینکه cancel رو بزنم یعنی دیگه نمیشه عکس به پستم اضافه کنم (با فایرفاکس) وقتی هم بروزر رو عوض

میکنم مثلا با ie میام که دیگه اصلا نمیشه از هیچ ابزاری استفاده کنم کلا صفحه سفید میشه .. چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون
    علیک سلام

در اینجور مواقع باید از گزینه switch editor to source mode که با علامت A/A در سمت راست ابزار نوشته شده استفاده کنید.

موفق باشید/

10. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منظورم اینه وقتی به روش زیر عکس آپلود شده رو میخام بذارم فقط 1-2 تا عکس میشه گذاشت بعدش دکمه insert image که میزنم و آدرس فایل آپلود شده رو که میدم دیگه دکمه ok کار نمیکنه عکسی هم اضافه نمیشه مجبورم close بزنم.ممکنه از آپلود سنتر باشه ؟ من قبلا این مشکل رو نداشتم

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

سلام

سلام

چیزهایی که به ذهنم میرسه:

یا همزمان در حال دانلود فایلی هستین
    یا cpu یا ram حجم زیادی رو اشغال میکنن. (با دیدن گجت یا تسک منیجر میشه مشاهده کرد)
    و یا flash player مشکل ساز شده

13. 2 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

منظورم اینه وقتی به روش زیر عکس آپلود شده رو میخام بذارم فقط 1-2 تا عکس میشه گذاشت بعدش دکمه insert image که میزنم و آدرس فایل آپلود شده رو که میدم دیگه دکمه ok کار نمیکنه عکسی هم اضافه نمیشه مجبورم close بزنم.ممکنه از آپلود سنتر باشه ؟ من قبلا این مشکل رو نداشتم

برای ما گاهی وقتا اتفاق میفته.

یکی که میگفت تو یه انجمنی اینطوری میشد و این حرفا.

شما باید همون موقع چیزی که گفتم رو انجام بدین وگرنه فکر کنم نمیشه.

15. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •