تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: محاسن و معایب افتر افکت نسخه cs5

داره خودمونی میشه 31363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

1 محاسن و معایب افتر افکت نسخه cs5

تو این تاپیک دوستان نظرشونو راجب معایب و محاسن افتر cs5 بیان کنن

من شروع میکنم . اولین عیبش و مهمترینش اینه که فقط برای 64 بیت هستش در حالیکه میبایست هم 32 بیت باشه و هم 64 بیت تا مصرف کننده به دردسر نیوفته.
    محاسن هم قابلیت رتوسکوبی بسیار بالایی که داره

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اتفاقا از مزایاش همینه که فقط 64 بیتی هست.
    یه تدوین گر باید بره سراغ سیتم های 64 بیتی.
    یکی از علت هاش اینه که برای تدوین حرفه ای اون هم با افتر و 3دی باید اقلا 6گیگ رم داشته باشی ولی 32 بیتی 3.7 گیگ بیشتر کار نمیکنه یعنی نشون میده که 6 گیگ داره ولی عملا از 2.5 گیگش استفاده نمیکنه.

3. این کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه albertoperanc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects

پيش فرض

بهتر بود نام تاپیک به نسخه ی AE CS 5.5 تغییر کند.

64بیتی بودن چیزی جز حُسن نیست.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

وقتی اکثر نرم افزارها برای نسخه 32 بیت ساخته شده طبیعتا اکثرا سیستم خودشون رو به 32 بیت تبدیل میکنن . حالا این وسط یه دفعه نگاه به سمت 64 بیت تغییر می کنه میدونی چه بلایی سر ملت میاد . همه مجبور میشن سیستم خودشون رو به شصت و چهار بیت تغییر بدن . یه سری از مشکلات حل میشن ولی به جاش کلی مشکل دیگه بوجود میاد . برای ساخت جلوه های ویژه باید از مجموعه ایی از نرم افزارها استفاده کرد . بعضی نرم افزارها فقط برای سی و دو بیت هستن و بعضی ها هم برای 64 بیت .
    لابد برای حل این مشکل باید دو تا کامپیوتر خرید که یکی 32 و یکی 64 باشه .
    در مورد استفاده بیشتر از رم میشه تو همون نسخه 32 بیت اینکارو انجام داد و اصلا خللی در کار ایجاد نمیکنه .
    اینکه 64 بیت خوب هست شکی نیست ولی بهتر بود طوری نرم افزار طراحی میشد که با همون نسخه 32 بیت هم کارایی 64 بیت رو داشته باشه .

داره خودمونی میشه albertoperanc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects

پيش فرض

در مورد استفاده بیشتر از رم میشه تو همون نسخه 32 بیت اینکارو انجام داد و اصلا خللی در کار ایجاد نمیکنه .
    لطفا یه آموزش از فرمودیتان بگذارید تا بنده و دیگران از روش شما استفاده کنیم...!!??!!!
    Last edited by albertoperanc; 28-08-2011 at 21:05.

7. این کاربر از albertoperanc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza2kn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

پيش فرض

سلام دوست عزیز

بعضی نرم افزارها فقط برای سی و دو بیت هستن و بعضی ها هم برای 64 بیت .
    لابد برای حل این مشکل باید دو تا کامپیوتر خرید که یکی 32 و یکی 64 باشه .
    اول راجع به 64 بیتی بودن سیستم عامل ، مشکلی با برنامه های 32 بیتی ندارن!!! شما میتونی برنامه هایی که فقط 32 بیتی دارن هم روی سیستم عامل 64 بینی نصب کنی... همچنین سیستم های معمولی که حتی از 3-2 سال پیش وارد بازار شدن قابلیت نصب سیستم عامل 64 بیت رو دارن و چیز جدیدی نیست...

راجع به این هم که بشه از سیستم عامل 32 بیت بیشتر از 3 گیگ کشید از رم هم امکان پذیر نیست!!! ساختار سیستم عامل همینه و این محدود به ویندوز نیست!

موفق باشید
    Last edited by reza2kn; 28-08-2011 at 20:44.

9. این کاربر از reza2kn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ham88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

باسلام خدمت همه دوستان به نظر بنده اینکه ادوبی نسخه 64 بیتی داده خیلی عالی هستش چونکه مایکروسافت سیستم عاملهای 64 بیتی رو برای گرافیستها و کسانی که کارهای سنگین با سیستمشون انجام میدن ارایه کرده و اینتل هم نسلهای جدید سی پی یو هاش رو با قابلین پشتیبانی از برنامه های 64 بیتی تولید کرده و اگر ما سیستم و ویندوز 64 بیتی داشته باشیم چه بهتر که برنامه هایی که نصب میکنیم هم 64 بیتی باشند تا از حد اکثر ظرفیت سخت افزار و نرم افزارمون استفاده کنیم در ضمن توی توضیحات خودذ افتر 64 بیتی درباره رم سیستم که میری بهترین حالت رو براش 16 گیگ رم در نظر گرفته که روی 32 بیتی عملا امکان پذیر نیست من حدود 4 سالی هست که با ویندوز 64 بیتی کار میکنم به مشکل حادی که نشه اونو حل کرد برخورد نکردم و امکان نداره برگشت به عقب کرده و ویندوز 32 بیتی نصب کنم اینها رو گفتم که عنوان کنم 64 بیت بودن این نسخه از افتر نه تنها عیب و ایراد نیست بلکه نقطه قوت این نسخه میباشد

11. این کاربر از ham88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

در مورد استفاده از رم در نسخه 32 بیتی حق با شما بود بنده اشتباه فکر میکردم . اون اشاره ایی هم که در مورد افزایش استفاده از رم کرده بودم مربوط به تنظیمات خود برنامه برای افزایش حافظه رم و استفاه از اورکلاکینگ بود که علی ظاهر جوابگو نیست در نسخه 32 بیت . ولی نباید معایب نسخه 64 بیت رو هم نادیده گرفت .

از اونجائيکه در سيستم‌عامل 64 بيتي از الگوريتم‌هاي پيشرفته‌تر و پيچيده‌تري براي آدرس‌دهي حافظه استفاده مي‌شه، به حجم بالاتري از حافظه نياز خواهد بود به علاوه برخي نرم‌افزارها نيز نسخه 64 بيتي ندارند که برخي کاربران را به مشکل مي‌اندازه.

تمام نرم‌افزارها از انتقالشون به شکل 64 بيتي بهره مثبت نمي‌برند. برخي اجزاي سطح پائين در کامپيوتر نظير درايورهاي سخت‌افزاري، هنوز درايور 64 بيتي ندارند. درايورهاي سخت‌افزاري رابط بين سخت‌افزار و سيستم‌عامل هستند و مسئوليت جلوگيري از کارکرد قطعات در حالت Compatibility Mode نيز به عهده آنها است در نهايت چنانچه درايور 64 بيتي براي فلان قطعه سيستم شما موجود نباشه نميشه از اون قطعه درمحيط 64 بيتي استفاده کرد.
    Last edited by 31363; 29-08-2011 at 04:01.

داره خودمونی میشه ham88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست عزیز با آی دی 31363
    دوست من ما الان داریم توی دنیایی زندگی میکنیم که سرعت رشد تکنولوژی فوق العاده بالاست و از اونجاییکه زمان در این برهه بزرگترین سرمایه انسان است یک سوال از شما میپرسم . در انیمیشن عصر یخی که بالغ بر 60 انیماتور روی آن کار میکردند برای رندر کردن یک فریم با جزییات بسیار بالای گرافیکی 20 کامپیوتر با سی پی یوی 2.2 را با هم پارالل کردند و زمان خروجی گرفتن از این فریم 13 ساعت طول کشید اگر به این قضیه فکر کنی و مطالب قبلی که عرض کردم متوجه میشیم که برای کارهای گرافیکی نه در سطح اول بلکه در همین سطح زیر متوسط هم احتیاج به سخت افزارهایی داریم که از عهده ینکار بر بیان و صد البته باید از تکنولوژیهای روز برخوردار باشند پس به نظر شما سخت افزارهای پر قدرت امروزی با درایورهای 64 بیتی چه مشکلی میتونن داشته باشند وقتی که رقابت اکثر برندها برسر مسایل مهمتر و پارامترهای دیگه هست و اصلا پشتیبانی ا ز سیستم عاملهای 64بیتی دیگه چیز مهمی نیست این مقایسه و این ایرادی که دارید میگیرید به نظر من منصفانه نیست اگر کسی واقعا بخواد رشد کنه باید سخت افزار خوبی هم داشته باشه تا بتونه از امکانات نرم افزاری جدید بهترین بهره رو ببره وما در جایگاهی نیستیم که بتونیم به شرکتهای تولید کننده نرم افزار بگیم حالا شما هیچی تولید نکنید چون ما نمیتونیم سخت افزار خودمون رو ارتقا بدیم من که خودم اگه وسع مالیم میرسید بهترین سخت افزارها رو تهیه میکردم تا بتونم بهترین و بیشترین استفاده رو از این همه امکانات نرم افزاری مدرن ببرم
    ببخشید که طولانی شد

14. این کاربر از ham88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

ببنید شما همش اون ور قضیه رو نگاه میکنید . درسته که برای کارهای حرفه ایی نیاز به یک سیستم قدرتمند هست اینکه کاملا واضح و مبرهن هستش . ولی همیشه شرکتی موفق هست که به تمام مشتریای خودش توجه کرده باشه . نسخه 64 بیت یعنی جدا کردن حرفه ایی ها و کاربران عادی . یعنی بدون شک تعداد زیادی از مشتریان خودش رو از دست داده . مشتری هایی که قادر به تغییر و تطبیق با سیاست شرکت نیستند .
    یهتر بود به هر دو طرف قضیه نگاه میشد . بسیاری از شرکت ها نرم افزار خودشون رو برای دو نسخه 32 بیت و 64 بیت طراحی میکردن تا هر کسی متناسب با نیاز خودش ازش استفاده کنه . اگه کاربر حرفه ایی بود و به کارهای تجاری فکر میکرد نسخه قویتر و اگه کاربر معمولی بود نسخه ساده تر رو بکار میگرفت .
    اینکه مرز بگذاریم و حق انتخاب رو از مشتری بگیریم اصلا کار درستی نیست.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •