تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: محاسن و معایب افتر افکت نسخه cs5

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دیروز برای رندر کردن 7.5 گیگ از 8 گیگ رمم در اختیار این نرم افزار بود
    نتیجه اینکه سیستم 32 بیتی به درد رندر و تدوین نمیخوره

2. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 31363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

حالا به غیر از این بحث 32 بیت و 64 بیت چیز دیگه ایی بلد نیستید بگید . کسی میدونه ابزار رتو براش که تو افتر سی اس فایو هست آیا میشه بصورت پلاگین روی سی اس فور نصب کرد. مثلا کمرا ترکر اینجوری بود .
    ابزار رتو براش واقعا کاربردی هستش و خیلی به کار آدم میاد.

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

حالا به غیر از این بحث 32 بیت و 64 بیت چیز دیگه ایی بلد نیستید بگید . کسی میدونه ابزار رتو براش که تو افتر سی اس فایو هست آیا میشه بصورت پلاگین روی سی اس فور نصب کرد. مثلا کمرا ترکر اینجوری بود .
    ابزار رتو براش واقعا کاربردی هستش و خیلی به کار آدم میاد.
    این چه طرز صحبت کردنه برو جای دیگه دنبال پلاگین بگرد با ادب

5. این کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ham88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب دوست من اینکار رو رعایت کرده و هم نسخه 32 و هم 64 بیتی رو ارایه داده
    نظر شما کاملا محترم هست ولی شما اشاره کردید به شرکت موفق به نظر خودتون ادوبی شرکت موفقی نیست؟
    من نمیخوام اینجا از موضوعی که خیلی تاثیری در کارهای ما نداره دفاع کنم یا اون رو بکوبم ولی برای رسیدن به مهارت در هر کاری ابتدا باید ابزار اونو فراهم کرد و من موفقیت در کارهای گرافیکی رو علاوه بر داشتن علاقه در داشتن سیستم قدرتمندی میدونم که لازمه این کار هست و این سیستمها هم مشکلی با 64 بیتی بودن ندارند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

هم نسخه 32 و هم 64 بیتی رو ارایه داده
    یعنی ادوب افتر افکت نسخه cs5 برای سیستم های 32 بیتی هم موجود هست

چرا پس تا الان نشنیدم . اگه اینجور باشه من به بزرگ بودن و درست بودن کار شرکت ادوب دوباره ایمان میارم

تو سایت خود ادوب سیستم مورد نیاز رو ذکر کرده و اصلا حرفی از 32 بیت نزده

System requirements

Windows

• Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 processor (Intel Core™ i3, i5, or i7 or AMD Phenom® II recommended); 64-bit support required
    • 64-bit operating system required: Microsoft® Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise with Service Pack 1 or Windows® 7
    • 2GB of RAM
    • 3GB of available hard-disk space plus 2GB of space for optional content; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
    • 1280x800 display with OpenGL 2.0–compatible graphics card
    • DVD-ROM drive
    • QuickTime 7.6.2 software required for QuickTime features
    • Broadband Internet connection required for online services and to validate Subscription Edition (if applicable) on an ongoing basis*

Mac OS

• Multicore Intel processor with 64-bit support
    • Mac OS X v10.5.8 or v10.6
    • 2GB of RAM
    • 4GB of available hard-disk space plus 2GB of space for optional content; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
    • 1280x800 display with OpenGL 2.0–compatible graphics card
    • DVD-ROM drive
    • QuickTime 7.6.2 software required for QuickTime features
    • Broadband Internet connection required for online services and to validate Subscription Edition (if applicable) on an ongoing basis*
    Last edited by 31363; 31-08-2011 at 08:11.

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

چرا پس تا الان نشنیدم . اگه اینجور باشه من به بزرگ بودن و درست بودن کار شرکت ادوب دوباره ایمان میارم

*
    ببین عزیز من اصلا راه نداشته که بخواد 32 بیتی بده.cs5 سنگینه رم زیاد میطلبه خوب 32 بیتی جوابگو نیست.

داره خودمونی میشه ham88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

*
    سلام فکر کنم منظورم رو درست نگفتم یا شما درست متوجه نشدی من نمیگم cs5 نسخه 32 بیتی داره منظورم اینه که افتر افکت نسخه 32 بیتی داره حالا اگه سخت افزارش رو داری با cs5 کار کن و اگر هم نداری با cs4 پس میبینی که برای کاربرای مختلف نسخه های متفاوتی گذاشته و اگر 64 بیتی رو نمیزد کاربرهای این برنامه هم محدود تر میشدند و کسایی که کار حرفه ای میکنند و سخت افزار قوی دارند نمیتونستند از سخت افزارشون بهترین استفاده رو ببرند و میرفتند سراغ برنامه های دیگه و اونوقت این شرکت مشتریهای خودش رو از دست میداد داداشم اونها فکر خودشون رو کردند ما هم باید یک فکری برای خودمون کنیم که از قافله عقب نمونیم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

درسته . ولی ای کاش بعضی از امکانات جدید و بسیار کاربردیه نسخه سی اسم فایو رو بصورت یه پلاگین برای نسخه های 32 بیتی هم میزاشت . البته در مورد کمرا ترکر این کار انجام شده ولی برای سایر امکاناتش مثل رتو براش چنین اقدامی صورت نگرفته

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کدوم امکانات کاربردی؟
    cs5 حتی lens blur هم نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین نزیکی ها

پيش فرض

شما اگر با تمام امکانات و قابلیت های برنامه آشنا باشی هیچ وقت اینجوری بهش خورده نمیگیری . به نظر من شناخت شما از برنامه خیلی کمه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •