تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گوشی طرح اصل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

14 راهنمایی برای خرید گوشی طرح اصل

با سلام خدمت دوستان.من يه مدتيه با گوشيهاي طرح اصل آشنا شدم ميخواستم بدونم امکاناتي که اين گوشيها داره واقعيه.آيا اين سايتهاي فروشنده راست ميگن.کسي تا حالا خريده اين گوشيها رو از اينترنت.تو اینترنت سرچ کردم خيلي از اين سايتها رو ديدم ولي قبول نداشتم.حالا نظر شما در اين مورد چيه؟آيا کسي تجربه خريد اين گوشيها رو داره؟لطفا منو راهنمايي کنيد با تشکر.

یکي از سايتهايي که به نظرم راست ميگه.يه سري بهش بزنين نظرتونو به من بگين.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه falax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Santa Cruz

پيش فرض

دوست عزیز یعنی خودتون نتونستین به این نتیجه برسین که گوشی طرح یعنی ((طرح اون گوشی اصلی))و فقط طرح نه امکانات اون گوشی؟؟؟این گوشیها همه چینی هستن و اگه یه ریال پاشون بدی همون یه ریال رو هم ضرر کردی .
    Last edited by falax; 27-08-2011 at 10:55.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پس این سایت
    کد:
    چی میگه . دوربین واقعی و فلان امکاناتو داره و همچی تست شده. من که موندم بخرم یا نخرم.100 تومن میخوای بدی یه گوشی لمسی بخری(البته نه از این nec های چرند). همینم بسه. تو بازار گوشی های چینی دیگه که اصلا اصلشون نیست معلوم نیست ماله چه مارکی هستن با همین قیمت دارن به فروش میرسن.حالا اینا هیچ ما که پولشو نداریم بریم آیفون4 اصلشو بخریم لااقل طرح شو بخریم که آرزو به دل نمونیم همین امروز فردا میرم تو این سایت
    کد:
    با فروشندش تماس میگیرم سفارشش میدم تازه تو این سایت apple 4 واسه ساخت بنیت ژاپنه و به هیچ وج چینی نیست.نظراته شما هم که همش منفی.البته حق دارین الان همه فروشنده ها به فکر سود خودشوننو بس مخصوصا بازار موبایل که فبها.بازم اگه کسی از این گوشیها استفاده کرده بگه که چه جوریه تا شاید یه فیضی شد و مارو راهنمایی کنه.

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام دوست عزیز .
    به نظر من اگه این گوشیهارو مجانی هم بت دادن نگیر همشون آشغالن با 100 تومن یه گوشی اصل بگیر حداقلش اینه که خیالت از بابت اصل بودنش راحته و خرابی هم ندارن .
    این گوشی های چینی عمر مفیدشون کمه و زود خراب میشن بهتره بری دنبال یه چیز پدر،مادر دار .
    به نظر من اینو بگیر 100تا گوشی چینی ارزش داره .
    LG kp500

5. این کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Santa Cruz

پيش فرض

پس این سایت
    کد:
    چی میگه . دوربین واقعی و فلان امکاناتو داره و همچی تست شده. من که موندم بخرم یا نخرم.100 تومن میخوای بدی یه گوشی لمسی بخری(البته نه از این nec های چرند). همینم بسه. تو بازار گوشی های چینی دیگه که اصلا اصلشون نیست معلوم نیست ماله چه مارکی هستن با همین قیمت دارن به فروش میرسن.حالا اینا هیچ ما که پولشو نداریم بریم آیفون4 اصلشو بخریم لااقل طرح شو بخریم که آرزو به دل نمونیم همین امروز فردا میرم تو این سایت
    کد:
    با فروشندش تماس میگیرم سفارشش میدم تازه تو این سایت apple 4 واسه ساخت بنیت ژاپنه و به هیچ وج چینی نیست.نظراته شما هم که همش منفی.البته حق دارین الان همه فروشنده ها به فکر سود خودشوننو بس مخصوصا بازار موبایل که فبها.بازم اگه کسی از این گوشیها استفاده کرده بگه که چه جوریه تا شاید یه فیضی شد و مارو راهنمایی کنه.
    ببین دوست من سفارش می دی یا نه این با خودته ولی بعد نگی نگفتین مطمئن باش صد در صد چینی هستش حالا به چینیها سفارش بدی هر مارکی خواستی برات میزنن دوست داری بهشون بگو ساخت ایران بزنن می زنن اصلا" ایفون ساخت بنیت؟؟؟ ژاپن؟؟؟ کسی تا حالا ندیده و نشنیده .......یه گوشی اصلی لمسی صد تومنی اصل بگیر همون ال جی تو پست قبلی خیلی هم خوبه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر من میخواین 100 هزینه کنین از گوشیهای جی ال ایکس بخرین

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Santa Cruz

پيش فرض

به نظر من میخواین 100 هزینه کنین از گوشیهای جی ال ایکس بخرین
    به هیچ عنوان توصیه نمیشه جی ال ایکس گوشیهای صد در صد چینی هستن که به سفارش شرکتهای ایرانی و با این اسم تولید میشن و همون کیفیت گوشیهای چینی رو دارن تنها کالای ایرانی که توصیه میشه بخرین کبریت هستش (اونم چون بی خطره و باید بیست باز بزنی تا روشن شه واسه همین دم دست بچه ها هم باشه اشکال نداره !)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دمتون گرم منو راهنمایی کردین.ولی من سفارش دادم .حالا اشکالی نداره اینقدرام گوشیهای چینی بد نیستن که 1 سال واس آدم کار نکنه.بالاخره باید تجربه بشه دیگه. شاید خوب در بیاد کسی چه میدونه.از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز هم متشکرم بابت راهنمایی ها هر چند من حرف گوش کنه خوبی نبودم

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Santa Cruz

پيش فرض

دمتون گرم منو راهنمایی کردین.ولی من سفارش دادم .حالا اشکالی نداره اینقدرام گوشیهای چینی بد نیستن که 1 سال واس آدم کار نکنه.بالاخره باید تجربه بشه دیگه. شاید خوب در بیاد کسی چه میدونه.از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز هم متشکرم بابت راهنمایی ها هر چند من حرف گوش کنه خوبی نبودم
    در هر صورت مبارکت باشه دوست عزیز تستش کردی نتیجه رو اینجا بنویس ببینیم چه تجربه ای باهاش داشتی ....امیدوارم که تجربه خوبی باهاش داشته باشی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه anathema-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Network

پيش فرض

حتما تجربه ات رو اینجا بنویس چون من هم می خوام بدونم این گوشی ها چطورن؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •