تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 35 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 343

نام تاپيک: یک MMORPG جدید و جذاب Dragon Nest

پروفشنال AMIR_TO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض یک MMORPG جدید و جذاب Dragon Nest

سلام
    میخوام یک بازی MMORPG نسبتا کم حجم رو بهتون معرفی کنم که تو نمایشگاه E3 اخیر بهترین بازی MMORPG از نظر PVP بود
    من خودم هنوز دانلود نکردم ولی لینکه دانلود میزارم چون بنظرم باید بازی خیلی عالیییییییییی باشه
    به شما هم توصیه میکنم سریع دانش کنید
    اگه تعداد ایرانی ها زیاد باشه شاید بتونیم یک گیلد هم بزنیم به هر حال بازم میگم سریع دانش کنید با هم بازی کنیم
    یکم اطلاعات در مورد بازی
    max lvl 30 هست
    هر کلاس از لول 15 به بعد به 2 دو شاخه تخصیم میشه
    اینم یک عکس از quest journal

یک چیز جالبه دیگه ای هم که داره اینه که میتونی سطح سختی دانجن رو خودت انتخاب کنی که مطمئنان هرچی سخت تر باشه آیتم بهتر گیرت میاد
    لینک دانلود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این بازی کلا 4 تا کلاس داره
    __________________________________________________ __________________________________________

مطلب زیر توسط کاربر گرامی، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تهیه شده اند:

با اینکه 2 سالی از اولین نسخه بازی میگذره ولی همچنان تکتاز ژانر action RPG هست این بازی 4 سرور و 2 پابلیشر متفاوت داره پابلیشر اول و اصلی Shanda هست که اول بازی رو توی کره جنوبی و چین راه انداخت بعد از اون Nexon بازی رو فقط برای امریکا و مدیترانه منتشر کرد و بعد از 1 ماه شرکت cherrycredits بازی رو بدون محدودیت ولی برای اسیا منتشر کرد تقریبا 2 ماهی هم میشه که خود Shanda بازی رو جداگانه برای اروپا منتشر کرده که خب از پینگ بهتری برخورداره ولی معایبی هم داره که توی جدول زیر کاملا نشون دادم که شاید انتخاب رو برای شما اسونتر بکنه البته شما توی سرور های nexon و کره امکان بازی کردن ندارید بخواطر همین من اونهارو از لیست حذف کردم

Publisher
    Publisher name چری کریدیت شاندا گیمز ( اروپا) شاندا گیمز ( چین)
    Max LVL 60 40 70
    Character Release Warrior . Cleric. Sorcerer . Tinkerer. Academic. Archer Warrior . Cleric. Sorcerer . Tinkerer. Archer Warrior . Cleric. Sorcerer . Tinkerer. Academic. Archer . assassin
    Player Population High Low Very High
    Language English(but most phi) English Chinese
    Average Latency 300-350 200-250 300-350
    Pay to win فروشگاه بازی بدون تاثیر نیست تاثیر ندارد تا حدودی تاثیر دارد
    More information امکان خرید مستقیم گیم کارت از ایران وجود دارد در ماه اینده قرار است ماکس لول بازی به 60 ارتقاع پیدا کند بروز ترین سرور بعد از سرور اصلی در کره

در این بازی شما با کشتن موجودات ، انجام معموریت های مختلف و ... exp ( تجربه ) کسب میکنید و لول (Level ) خودتون رو افزایش میدید هدف این بازی از بین بردن آژدها یی هست که در پی داستان خود بازی با اونها اشنا میشید شما در لول 16 اولین تغییر کلاس خودتون رو تجربه میکنید به این صورت که بعد از اینکه در تمرینی که اموزشگر خودتون براتون تدارک دیده قبول میشید میتونید از کلاس اصلی جدا شده و به اصطلاح second class خودتون رو انتخواب میکنید در لول 45 سومین تغییر رو میتونید انجام بدید در جدولی که توی لینک زیر براتون گزاشتم میتونید تمام این تغییران همراه با اسکیل هاشون رو نیز ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی کلاس های بازی

Warrior.1

این کلاس یک کلاس melee بر پایه STR هست در second job به دو رشته mercenary و Sword master تغییر کلاس میده mercenary تقریبا با ضربات سنگین و با استفاده از پتک یا تبر به مبارزه میپردازه و بیشتر نقش side tank رو بر عهده داره البته با یک build خاص میشه دمیج خوبی هم از اون گرفت Sword master . کلاس سریعتری نسبت به mercenary هست و از شمشیر برای مبارزه استفاده میکنه پایه قدرت اون در third job change که اون رو به دو دسته Moonlord و Gladiator دسته بندی میکنه متفاوته ، Moonlord برپایه int + magic damage و Gladiator Str+Pysichal Damage قرار میگیره

2. Archer

این کلاس همونطور که از اسمش پیداس در استفاده از تیر کمان مهارت داره قدرت پایه اون STR هست و در لول 16 به دو کلاس Acrobat یا Bow master تغییر میکنه Acrobat با استفاده از سلاح ( Short bow or Cross bow ) به مبارزه میپردازه و با استفاده از ضربات پا حریفش رو از پا در میاره ولی Bow master از سلاح ( Large Bow ) استفاده میکنه و ضرباتش رو از دور به حریف وارد میکنه هر دو کلاس بر پایه STR + Pyshical attack هستند و در 3rd job هم تغییری نمیکنن

3. Cleric

کلریک یک کلاس تانک / هیلر به تمام معناست در لول 16 به دو رشته کاملا متفاوت Priest یا Paladin تغییر میکنه کلاس priest با قدرت های ساپورت و هیل یکی از اعضای همیشگی پارتی ها برای دانجن رفتن هست البته قدرت های خوبی هم برای ضربه زدن به حریف با استفاده از قدرت برق داره در 3rd job به دو رشته باز هم تفاوت تقسیم میشه inquisitor یا Saint کلاس inquisitor بیشتر روی استفاده از قدرت های حجومی تبهر پیدا میکنه ولی Saint روی ساپورت یاران
    Paladin هم تانک بازی هست و باف های قوی برای کم کردن ضربه حریف یا دفاع کردن در مقابل اونها داره

4. sorcerer

یک کلاس کاملا جادویی تمام قدرت های اون بر پایه Int + magic Attack هست و در second job به دو رشته متفاوت Elementalist یا Force user تغییر میکنه Elementalist بیشتر بر پایه استفاده از قدرت هایی همچون یخ و اتش هست ولی Force user بر پایه قدرت جازبه و فضا هر دو کلاس هم از Staff استفاده میکنن و برای سلاح اصلی از بین Orb / voodoo doll /book یکی رو انتخواب میکنن

5. Tinkerer

این دختر کوچولو که از زمان اینده بر اسر یه اتفاق اومده یکی از DPS های قوی بازی هست در لول 16 به دو رشته Engineer/ Alchemist تغییر پیدا میکنه
    Alchemist بیشتر از مواد اتشزا یا منجمد کننده و ... استفاده میکنه و از یک سلاح به نام Bubble Blaster استفاده میکنه این کلاس یه کلاس Side support حساب میاد و میتونه دشمن رو Debuff کنه
    Engineer روی ساخت روبات های مختلف تمرکز میکنه و یه کلاس DPS هست سلاح اصلی این کلاس هم Cannon هست

6. Kali

این کلاس یک کلاس close combat هست که در لول 16 به دو رشته Screamer/Dancer تغییر میکنه
    Dancer : بیشتر از روح های مبارز نزدیک استفاده میکنه همچنین خودش هم از انواع حرکت های سریع بهره میبره
    Screamer : با توانایی استفاده از روح های پلید و دروازه ای به سوی دنیای مردگان به دشمنش صدمه میزنه این کلاس بر خلاف کلاس Dancer بیشتر بر پایه Dark Magic + int هست

7. Assasin

این کلاس جدید فقط داخل DN China و KR قابل بازی کردن هست یک کلاس melee و بسیار سریع که فقعلا فقط یکی از Second job هاش باز شده و از Second job دوم فعلا خبری نیست ( اپدیت میشود)
    Last edited by AMIR_TO; 26-08-2011 at 09:32.

2. 6 کاربر از AMIR_TO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هرکی دانلود کرد اسمش رو بگه

4. این کاربر از AMIR_TO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

راستی تو این جا کسی هست اینو قبلان بازی کرده باشه
    البته تا اونجای که میدونم بازیش جدیده

6. این کاربر از AMIR_TO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

حجمش چند مگه؟

اینم Top 10
    1. World of Warcraft
    2. Tera
    3. Continent of Ninth
    4. Kingdom Under Fire 2
    5. Blade & Soul
    6.Dragon Nest
    7. Everquest 2
    8. Vindictus/Mabinogi Heroes
    9. Lord of the Rings Online
    10. Dungeons and Dragons Online Unlimited

8. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

1.9 گيگه!!اون وقت اين كم حجمه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برای ایرانی ها نه
    ولی در کل که الان همه با های جهانی 3-4 گیگ شایدم بیشتر هست این نسبتا کمه
    ولی ببینید این بازی طبق لیست 6 اومه یعنی واقعا ارزششو داره و اینکه این بازی تازه اومده

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من 30% شدم
    کسی هنوز دان نکرده؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من 70% شدم
    هنوزکسی نیومده؟

آخر فروم باز p30 arman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا امیر دانلود کردی صبر کن با هم بریم ویدوئ هاش خیلی جالب بود حتما میام

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما چه کلاسی میخوای بسازی من خوندم archer قوی ترین ضربات رو داره و میتونه در حال ضربه زدن از راه دور حرکت کنه
    ولی به شخصه cleric دوست دارم
    راستی cleric
    sub class paladin tank
    sub class priest healer

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

من به همه توصیه میکنم بییان این بازی اونجور که همه جا نوشته آلیههههههههههههه
    از ما گفتن بود

صفحه 1 از 35 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •