تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک ! تبدیل pdf فارسی به word

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض کمک ! تبدیل pdf فارسی به word

1_ من میخوام چند تا فایل pdf فارسی رو به word تبدیل کنم لطفا روشی رو پیشنهاد کنید که صد در صد عملی باشه... pdf grabber هم استفاده کردم ولی نتیجه جالبی نگرفتم..... همچنین از نرم

افزار های مختلف دیگه ای چون solid convertor و aloaha pdf suite و Iceni Technology InfixPro PDF Editor و foxit استفاده کردم که هیچ کدوم صالا به درد نمی خوره ... خیلی لازم دارم .....

2_ ebook reader من فاصله زوم 1و2 خیلی زیادی داره میخواستم ببینم میشه فونت pdf فارسی رو کوچیک کرد یا پهنای نوشته ها رو در سطر کم کرد ؟:

3_ اگه کسی درباره ی فرمت fb2 و تبدیل pdfبه fb2 نرم افزاری داره در این پست قرار بده

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    منم مشکل مشابه دارم
    چند فایل PDF فارسی دارم که حاوی متن تاریخی ست، خیلی برام مهمه بتونم تبدیل به Word کنم، بالاخره یه برنامه به اسم e-PDF To Text Converter اینکار رو کرد ولی
    ولی مشکل اینجاست که اعداد رو خراب می کنهف یعنی ترتیب اعداد رو برعکس کرده.
    کسی راه حلی برای من داره؟

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

من هم دنبال همچین نرم افزاری هستم که نقصی نداشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه linkinpark20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

1_ من میخوام چند تا فایل pdf فارسی رو به word تبدیل کنم لطفا روشی رو پیشنهاد کنید که صد در صد عملی باشه... pdf grabber هم استفاده کردم ولی نتیجه جالبی نگرفتم..... همچنین از نرم

افزار های مختلف دیگه ای چون solid convertor و aloaha pdf suite و Iceni Technology InfixPro PDF Editor و foxit استفاده کردم که هیچ کدوم صالا به درد نمی خوره ... خیلی لازم دارم .....

2_ ebook reader من فاصله زوم 1و2 خیلی زیادی داره میخواستم ببینم میشه فونت pdf فارسی رو کوچیک کرد یا پهنای نوشته ها رو در سطر کم کرد ؟:

3_ اگه کسی درباره ی فرمت fb2 و تبدیل pdfبه fb2 نرم افزاری داره در این پست قرار بده
    ببینید دوستان عزیز خیلی از برنامه ها کار میکنن و عملی هستن اما زبان فارسی رو ساپورت نمیکنن و یکی از دلایل مهم و اصلی این امر هم این هست که به خاطر تحریم ما خیلی از شرکت ها از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنن اما یک برنامه ای رو تو یک سایتی معرفی کرده بود من میزارم براتون ببینین آیا کار میکنه یا نه امیدوارم به کارتون بیاد:
    اسم این نرم افزار هست:e-pdf to-text-converter
    که طرز کار باهاش به این شکل هست که برای خوندن فونت فارسی به ترتیب .........
    File.....setting.........Outputeding...Utf-8

دیگه مشکلی نیست و میتونید سه سوته از pdf به word تبدیل کنید......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •