تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: آموزش تصویری ساخت یک شبکه خانگی Home Group در ویندوز 7 با یک مودم روتر ADSL باسیم و بی سیم

داره خودمونی میشه VB.SOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یه نگاه بنداز داخل نت ورک اند شیرینگ ببین بقل کانکشنت جویین گروپ هست یا نه اگه نیست در حقیقت شما با اون لیو نتونستی از گروپ خارج بشی و عملا هنوز داخل گروپ هستی احتمالا مشکل از تنظیمات و ستینگ باید باشه
    جلوی HomeGroup نوشته Ready to create

در مورد سوال دومت یه نرم افازر هست که svn (ساب ورژن subversion)
    این برنامه چیکار می کنه؟ من به زبان VB.net برنامه نویسی می کنم

2. این کاربر از VB.SOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

این برنامه استیج داخلیش رو بین سیستمهای داخل شبکه شیر میکنه
    ضمن اینکه میتونید به شکل آن لاین نتایج ران روی سرور رو هم ببینید

4. این کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    روی هر سه سیستم ویندوز 7 هست که دو لپ تاپ کارت شبکه وایرلس دارن و سیستم دسکتاپ هم میخوام با مودم وایرلس شبکه درست کنم . وقتی به بخش Network میرم کل سیستم های روشن رو پیدا میکنه و اسمشون رو نشون میده ولی وقتی میخوام به یکی از سیستم ها وصل بشم یوزر و پسورد میخواد . روی لپ تاپ هم امتحان کردم نشون میده ولی یوزر و پسورد میخواد . باید چیکار کنم تا بدون دردسر به هم سیستم دسکتاپ با استفاده از مودم وایرلس دار وصل بشن ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام
    روی هر سه سیستم ویندوز 7 هست که دو لپ تاپ کارت شبکه وایرلس دارن و سیستم دسکتاپ هم میخوام با مودم وایرلس شبکه درست کنم . وقتی به بخش Network میرم کل سیستم های روشن رو پیدا میکنه و اسمشون رو نشون میده ولی وقتی میخوام به یکی از سیستم ها وصل بشم یوزر و پسورد میخواد . روی لپ تاپ هم امتحان کردم نشون میده ولی یوزر و پسورد میخواد . باید چیکار کنم تا بدون دردسر به هم سیستم دسکتاپ با استفاده از مودم وایرلس دار وصل بشن ؟
    جوابتون صفحه قبل بود
    بر روی کامپیوتر کنار ساعت کلیک کنید و Open network and Sharing Center را بزنید.
    حالا از سمت چپ در بالا Change advanced sharing settings را بزنید.
    حالا هم برای Home or Work گزینه ی Turnoff password protection sharing را بزنید.

7. این کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

ممنون . قبل پرسیدن این رو انجام دادم ولی باز یوزر و پسورد میخواد البته وقتی برای guest به پوشه share شده دسترسی خوندن میدم یوزر و پسورد نمیخواد . این کار من یعنی دسترسی به guest از لحاظ امنیتی مشکلی داره ؟ یعنی هر کسی میتونه پشوه رو بخونه ؟
    راستی وقتی تو ویندوز 7 میخوام تو شبکه join بشم و پسورد شبکه رو میزنم وصل نمیشه البته این کار رو با سیستمی میکنم که میخوام با مودم وایرلس با سیستم های دیگه شبکش کنم

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

شما مطمئنی هر دو سیستم شبکه رو به شکل هوم تنظیم کردید اینی که شما میفرمایید مربوط به پابلیک هست
    در مورد سوال دومتون هم
    نه نشد شما وقتی یه هوم گروپ روی اولین سیستم درست میکنید الان داخلش هستید وقتی روی جویین رو هم میزنید وارد صفحه ای میشید که به شما شیر های موجود رو میگه همین ...
    بقیه برای جویین شدن باید بیان و پس بزنن

10. این کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

شما مطمئنی هر دو سیستم شبکه رو به شکل هوم تنظیم کردید اینی که شما میفرمایید مربوط به پابلیک هست
    در مورد سوال دومتون هم
    نه نشد شما وقتی یه هوم گروپ روی اولین سیستم درست میکنید الان داخلش هستید وقتی روی جویین رو هم میزنید وارد صفحه ای میشید که به شما شیر های موجود رو میگه همین ...
    بقیه برای جویین شدن باید بیان و پس بزنن
    البته این سیستمی که کارت شبکه بی سیم نداره و میخوام از مودم به عنوان کارت شبکه استفاده کنم هر چه قدر میخوام به شبکه هوم join بشم پسورد رو قبول نمیکنه در حالی که میگه این شبکه هوم رو کدوم کاربر ساخته یا حتی کل شبکه های موجود رو نشون میده فقط در حالتی میتونم پوشه های شیر شده رو ببینم که مدیر اون شبکه به مهمان اجازه دیدن پوشه رو بده . متاسفانه اصلا نمیتونم به شبکه هوم join بشم نمیدونم چرا

12. این کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من نمیدونم مشکلشما کجاست چون تا حالا بااین جوریش در گیر نشدم امید وارم اساتید بزرگتر بتونن کمت کنن از دست من بیشتر از این کمکی برنمیاد

14. این کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

........................
    Last edited by sadegh571; 18-12-2011 at 16:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید به خصوص به hovo عزیز

چطور میشه دسکتاب کامپیوتر یا کامپیوتر های داخل شبکه رو دید. بهتر بگم. من یه home group بین لب تاب و پی سی ام ساختم. حالا می خوام. از یکیشون دسکتاب و برنامه های کامپیوتر دیگه رو ببینم و چک کنم. با تشکر از شما. منتظر پاسخ هستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •