تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل بالا نیومدن ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض مشکل بالا نیومدن ویندوز

سلام
    یک مشکل جدیدی با کامپیوترم پیدا کردم و اون به شرح زیر هستش.
    یک بازی اجرا کردیم که تازه نصب کرده بودیم تنظیمات گرافیکیش رو عوض می کردیم که سیستم هنگ کرد و یعد ریستش کردیم و دیگه بالا نیومد . در واقع تا صفحه ی لود ویندوز میره بعدش هم موسم رو روی صفحه می بینم اما زمانی که می خواد استارتش رو بیاره رو مانیتور می افته که هیچ سیگنال ورودی نیست ! خلاصه که با safe mode بالا اومدم از system restore استفاده کردم ولی جواب نداد . بعد بازی رو پاک کردم گفتم شاید وقتی direct X جدید می ریخته تنظیمات رو بهم زده فایده نداشت . بعد سی دی مادر بورد رو گذاشتم دوباره کارت گرافیک رو نصب کردم فایده نداشت . الان در حالت VGA MODE بالا اومدم که می تونم از سیستم استفاده کنم . این توضیح رو بدم که مادر بوردم BIOSTRA مدل 945G MICRO 775SE هستش و یک چیز دیگه اینکه فکر می کنم مشکل از کارت گرافیکم باشه این هست که وقتی سیستم رو روشن می کنم کلا تصاویر پیکسل پیکسل نشون داده می شه و تصویر شفافی نیست . ممنونم پیشاپیش از کمکتون .

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله شما وقتی بعد از لود ویندوز no signal دارید اول از همه باید برید safe mode و درایور گرافیک رو پاک کنید و وارد ویندوز بشبن با اینکار و آخرین ورژن درایور گرافیک رو نصب کنید درایور مانیتور رو هم نصب کنید و فرکانس مانیتور رو هم کاهش بدین اگه درست نشد
    با توجه به اینکه تصویر هم پیکسلی میشه این مشکل یا از دمای بالای گرافیک هست یا خود گرافیک ایراد پیدا کرده
    گرافیکتون رو روی یه سیستم دیگه چک کنید تا مشکل معلوم بشه کابل دیتا هم چک بشه

داره خودمونی میشه zarrinsaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

خوب شاید غیر معمول خاموش کردی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •