تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: مشکل در اجرای بازیها و تیک داشتن با وجود امکانات سخت افزاری بالا!!!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز من بازی کرایسیس 2 رو با این سیستم رون اجرا کردم البته پچشم کرده بودم
    cpu3.5 ram 2g گرافیک 1 گیگ
    منم بعضی موقع ها همیچین مشکلی برام پیش میاد ویندوزت رو عوض کن اگه ویندوز نصبیت مشکل نداشته باشه احتمالا درست میشه کرکش هم چک کن
    شما مدل گرافیکتو دقیق بگو
    همچنین تو چه ریزولیشن و رو چه سطحی کرایسیس 2 رو بازی میکنی فریم تو بازی رو هم بگو دقیقا چند فریم میگیری

این گزینه هایی که ذکر کردین مثل: 5770 و 6770 اگه قیمت دارین میشه ذکرکنین؟؟ خیلی ممنون
    در ضمن هدف اصلی من برای ارتقای سیستم اجرا گیم های جدید با گرافیک بالا هست... میخوام از لحاظ توان پردازش در حد xbox360 باشه و گیم ها رو راحت اجرا کنه...
    در ضمن مثل اینکه کارت گرافیک رو به ما انداختند چون استثنا من از مشخصات فنی کارت گرافیک چیزی نمیدونم...این شاخصه هایی که مهرداد جان هم بالا ذکر کردن و هیچیش نفهمیدم
    من فقط رو حساب مدل کارت گرافیک که بالا بود گرفتمش ...به هرحال از سری Ati Radion HD 2000-3000-4000 بالاتره...که اینم یه اشتباه بود...
    فقط دوستان گلم یه کارت گرافیک رو راهنمایی کنید با قیمت مناسب و البته با پرفورمنس بالا و تا چند سال دیگه تو بورس باشه....
    از همه دوستان ممنون...
    شما همیشه قبل از خرید گرافیک باید بنچ مارکاشو حتما نگاه کنید

داره خودمونی میشه azaramir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مال من ati 4350 فریمش رو که ندیدم تو سطح hige چون کمتر نداره و فقط بالاتر داره تنظیماتشو دستکاری نکردم فکر کنم رزولیشن 1024 باشه
    اگه سیستم برای بازی پایین باشه تو بعضی از بازیا اجازه میده وارد بشی اما وقتی بازی میکنی کنده تیک نداره منم چون تجریه اشو دارم گفتم چون قبلا گرافیکم 256gs بود باهاش کلی بازی بازی کردم مثل endwar2که بازیش کردم اروم بود فریم کم میداداما تیک نداشت که باعث شد گرافیکم بسوزه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست من شما دارید رو 1024*1280 بازی میکنید
    در ضمن کراسیس 2 high نداره 3 حالت داره gamer - advance - hardcore شما رو کدوم حالت میزارید ؟
    مشکل ایشون تو یک بازی نیست تو همه بازی ها مشکل دارند
    کارت 5450 کلا کارتی نیست که باهاش بشه بازی های الان رو با حداکثر جزئیات بازی کرد و ایشون باید تنظیمات گرافیکی بازی رو پاییین بیارن تا روون بشه بازی
    Last edited by mehrdad mm; 24-08-2011 at 21:01.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این جور که من یادم میاد داشت اخه من پچ1.9 رو نصب کردم بازی هم رون تر شد مال چند وقت پیش بود خواستی بگو عکس بزارم (اصلا بازی جالبی نبود)
    Last edited by azaramir; 24-08-2011 at 21:35.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این جور که من یادم میاد داشت اخه من پچ1.9 رو نصب کردم بازی هم رون تر شد مال چند وقت پیش بود خواستی بگو عکس بزارم (اصلا بازی جالبی نبود)
    کرایسیس 2 رو اگه بازی کرده باشین 3 حالت برای تنظیمات گرافیک داره همون 3تایی که گفتم شما رو کدوم حالت بازی کردین
    کرایسیس 2 هم جزء بازی های مشکل دار نبود یک کرک skidrow داد همون خوب بود نیاز به crack fix نبود

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام بفرماید اینم عکس
    احتمالا کرک شما مال موقعی بوده که نسخه بتای بازی منتشر شده که برای تنظیماتش بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض اورکلاک

حق با مهرداد هستش
    شاید با اورکلاک کردن کارت گرافیک بتونی بهتر بازی کنی
    حق با شما بود اورکلاک کردم خیلی بهتر شد الان پرینسو با گرافیک High رو تقریبا روون اجرا میکنم...
    البته با نرم افزار afterburner این کارو کردم ولی خیلی زیادم اورکلاک نمیکنه ...
    دوستان برنامه دیگه ای سراغ ندارند که بشه بیشتر باهاش اور کرد چون خیلی با این اور حال کردما
    البته به غیر ار ati tools و rivatuner چون دوتاشون گرافیک منو ساپرت نمیکنند...

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست من شما به پست من توجه نمیکنید من هی مجبورم پست تکراری بدم
    مشکل دوست ما با شما تقریبا یکیه
    دوست ما گرافیکشون ضعییفه و میتونن بازی رو روون اجرا کنن منتها با پایین آوردن تنظیمات گرافیکی بازی که بازی روون میشه شامل کم کردن ریزلیشن و تنظیمات گرافیکی
    وقتی با پایین آوردن تنظیمات گرافیکی بازی روون میشه این دیگه به ویندوز ربطی نداره
    در ضمن کرایسیس 2 هم نسخه لیک شده رو من بازی کردم و هم اصلی
    نسخه لیک یا همون بتا کرک نداشت که من با کرک اون بازی کنم یک راست میرفت تو بازی
    نسخه اصلی هم یک کرک داشت که بدون مشکل بود
    همچنین شما دارید رو یک ریزولیشن پایین بازی میکنید تو فول اچ دی اگه بخواین بازی اصلا بازی بالا نمیاد
    چون گرافیک شما خیلی ضعیف تره
    حالا که شما منو رو اوردید و نرم افزار fraps هم دارین وارد بازی بشین و فریم ریت رو به من بگین
    در حالتی که بازی روونه
    تنظیمات گرافیکی بازی رو ببرید بالا و مجددا فریم ریت رو به من بگین
    این قضیه خیلی واضحه نمیدونم شما چرا دارید بحث میکنید
    وقتی تنظمات گرافیکی کم بشه فریم ریت میره بالا
    شما دارید رو high بازی میکنید پایین ترین سطح با ریزولیشن پایین اونم کرایسیس 2 که نسبت به سری های قبلیش ضعیف تر شده تا سیستم های متسط هم بتونن اجراش کنن شما با همین تنظیمات کرایسیس وارهد رو هم بازی کن ببین چی میشه
    دوست ما هم با اور کلاک گرافیک فریم ریتشون رفت بالا و این یعنی اینکه گرافیک ضعیف بوده و به ویندوز مربوط نیست
    بازی هم روون شده
    Last edited by mehrdad mm; 25-08-2011 at 09:49.

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

حق با شما بود اورکلاک کردم خیلی بهتر شد الان پرینسو با گرافیک High رو تقریبا روون اجرا میکنم...
    البته با نرم افزار afterburner این کارو کردم ولی خیلی زیادم اورکلاک نمیکنه ...
    دوستان برنامه دیگه ای سراغ ندارند که بشه بیشتر باهاش اور کرد چون خیلی با این اور حال کردما
    البته به غیر ار ati tools و rivatuner چون دوتاشون گرافیک منو ساپرت نمیکنند...
    بهترین نرم افزار همون msi after butner هست برای شما دمای گرافیک تو لود چنده الان با تست furmark

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بهترین نرم افزار همون msi after butner هست برای شما دمای گرافیک تو لود چنده الان با تست furmark
    سلام مهرداد جان....
    با این که اون دو گزینه رو تا آخر بردم اما دمای گرافیکم از 65 درجه بیشتر نرفت...
    خیلی حال میده میگم بیشتر اور کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •