تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: دلیل دست کم گرفتن دانشگاه آزاد چیست؟

راي دهنده
134. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • هزینه و شهریه بالای دانشگاه آزاد

67 50.00%
  • معتبر نبودن مدرک

40 29.85%
  • سطح علمی پایین دانشگاه و اساتید

40 29.85%
  • ترس از آینده شغلی و استخدام

40 29.85%
  • آسان بودن سطح سوالات کنکور دانشگاه آزاد

45 33.58%
  • مسائل سیاسی و اقدامات صدا وسیما

20 14.93%
  • دیگر موارد(لطفا در پست خود ذکر کنید)

16 11.94%
Multiple Choice Poll.
صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 76 از 76

نام تاپيک: دلیل بی اعتنایی و دست کم گرفتن داوطلبان نسبت به دانشگاه آزاد چیست؟

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

به نطر من دانشکده های پزشکی دانشگاه آزاد در شهرستان ها فاجعه هستن
    دلیل اصلیش هم کم فروشی مسئولین دانشگاه آزاد هست ( چون یه نهاد فرهنگی نیست و یه نهاد تجاریه میشه به جای کم کاری گفت کم فروشی ) نه استاد خوب برای دانشجوها میارن نه امکانات آزمایشگاهی و رفاهی مناسبی ارائه میدن . برخی از واحدهاشون مثل دانشکده پزشکی اردبیل رو که آدم میبینه اصلا تعجب میکنه که این دانشجوها چطور درس میخونن ؛ به نظر من توی همچین واحدهای دانشگاه آزاد کسایی که فارغ التحصیل میشن صرفا با زحمت های خودشون کار میکنن نه استادهای درست و حسابی وجود داره که کمکشون کنه نه مسئولین دانشگاه ها براشون کاری میکنن نه هیچی !
    دانشکده پزشکی تبریز که یکی از واحدهای خوب شهرستانی در پزشکی دانشگاه آزاد هست کلی مردود شده در آزمون علوم پایه داره که در آخرین فرصت آزمون علوم پایه پزشکی مردود شدن و باید یا ترک تحصیل کنن یا رشته های کاردانی و ... بخونن !
    دانشجو اگه کشش ذهنی بالا و قدرت درک مطالب رو نداره دانشگاه حق نداره اون رو توی رشته پزشکی (کلا هر رشته ای ) بپیزه و صرفا به فکر شهریه گرفتن ازش باشه ؛ اگه هم داره حتما مسئولین و اساتید کم کاری کردن که دانشجو نمیتونه مزد زحماتش رو بگیره.
    کلا به نظر من تا زمانی که شهریه های دانشجوها تبدیل به امکانات رفاهی و آموزشی براشون نشه وضعیت دانشگاه آزاد تغیر نمیکنه و به جز برخی واحدهای تهران و قزوین و مراکز شهرستان ها و ... ؛ دست کمم گرفته شدن مدارک بقیه کاملا عادیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، من دانشجوی آزاد هستم، عمران
    رتبه سراسریم شد 4000 تو ریاضی، تو تهران خوب مدیریت و اینا احتمال زیاد قبول میشدم، و برای شهرستان شانس زیادی داشتم، مکانیک سمنان هم قبول شدم (که واقعا مکانیک دوست ندارم، و یکی برام انتخاب رشته کرد! حتی شبانه فکر کنم بابل یا تبریز عمران میگیرفتم)
    الان رفتم دانشگاه آزاد، با دوستام که عمران میخونن تو علم و صنعت و علم و فرهنگ مقایسه میکنم از نظر غلمی تقریبا برابریم، (خ. نصیر هم بنظرم اصلا دانشگاه نیست! اونجا هم رفیق دارم) حالا بعضی درسای عملی دانشگاه ما ضعف داره چون امکانات نداره (علم و فرهنگ هم ) ، اما چیزی که اذیتم میکنه محیط دانشگاست که بنظرم دانشگاه بایشتر از هرچیزی باید دانشگاه باشه نه دبیرستان! دانشگاه ما شبیه دبیرستانه، و تقریبا همه آزاد های تهران بجز مرکز اینطورن.

در کل اگر بیای آزاد باید بیشتر خودت کار کنی و به بقیه کار نداشته باشی، به خودت بستگی داره همونطور که بقیه گفتن

ولی اگر بمن بود و برمیگشتم، پیشدانشگاهی رو سرسری نمیگرفتم و برای امیرکبیر میخوندم، بنظرم امیرکبیر و تهران تنها دانشگاه های ایرانن که ارزش خوندن دارن، (مگرنه اگر پولشو داری و فکر میکنی نمیکشی به این دوتا برسی بهتره یه سال پیشتو الکی حروم نکنی : دی )
    Last edited by e.khafan!; 20-02-2012 at 01:34.

3. این کاربر از e.khafan! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

در کل اگر بیای آزاد باید بیشتر خودت کار کنی و به بقیه کار نداشته باشی، به خودت بستگی داره همونطور که بقیه گفتن
    دقیقا من رفتم ترم دو تازه ترم اول با معدل بالای 18 رد کردم ولی خیلیا تو همون ورودی های 90 مشروط شدن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درسته به خود فرد بستگي داره
    اما خودم آزاد ميخونم. هر كاري كنيم سراسري بهتره و بالاتره.

شك نكن اگر سراسري بودي اين معدل سخت تر از اين حرف ها بدست مياومد.
    Last edited by Life24; 22-02-2012 at 21:01.

داره خودمونی میشه victor021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اينطوري كه نميشه هركي يه نظري داره
    بهتره نتيجه گيري كلي كنيم

داره خودمونی میشه MOHSEN_A1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به عنوان استارتر تاپیک نظر میدم
    تاپیک قدیمی کشیدم بیرون که بعد از چند سال تحصیل و تجربه دیدن هر دو دانشگاه نظرم رو بگم
    نتیجه گیری کلی من:
    جو دانشگاه دولتی درس خون تره
    جو دانشگاه آزاد مغز و فکر شغلی و کاریشون بهتره

در نهایت شما فرقی نداره کجا باشی و کدوم دانشگاه باشی مهم اینه خودت کی هستی
    کسی موفقه که استادای شاخ دانشگاهش رو بشناسه، بره حتی اگه شده التماسشون کنه و پیششون مفت و مجانی هم که شده کار کنه تا کار یاد بگیره و راه اون استادا رو ادامه بده و بفهمه توی دانشگاه چی مهمه و چه چیزی فقط باید پاس شه و برای همیشه بره.... حتی اگه اون استاده ازش بیگاری بکشه....بعدش با اعتباری که پیش اون استاده کسب میکنه و فوت و فن کار رو یاد میگیره میتونه آقایی کنه توی رشته ای که خونده حالا میخواد پزشکی باشه میخواد مهندسی و... باشه... میخواد آزاد باشه میخواد دولتی باشه

حالا هی بزنید تو سر و کله هم بگید آزاد بهتره یا دولتی.... برد با کسی هست که از فکرش و تجربه آدمای موفق رشته ش استفاده کنه ... نه اینکه صرفا یه مدرک گرفته باشه هی بگه من فلانم و من بیصارم و منتظر باشه به خاطر مدرکش ببرن یه جایی استخدامش کنن و حقوق خوب بهش بدن بدون اینکه دوزار تجربه کاربردی داشته باشه

این تجربه منه خوش باشید رفقا

8. این کاربر از MOHSEN_A1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •