تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: ......SAMSUNG 700G7A-AMD6970GDDR5-16gigRAM AND

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سلام
    بلوری داره
    کی میاد به بازار
    آخه این چی حرفیه ؟ بلوری نداشته باشه ... بلوری داره ولی به احتمال زیاد فقط ریدر هستش و رایتر نیست .
    ایران رو نمیدونم کی میاد ولی 12 سپتامبر توی المان به قیمت 1800 یورو بفروش میرسه

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

1800 یورو برای این ؟؟؟؟
    نمی دونم شاید هم کسی باشه بخره !!!

فقط قبلش اگر نگاهی به alienware ننداخته باشه و ایسوس هم ندیده باشه و sager هم دم دستش نباشه شاید بخره !
    جالب اینجاست 3 بعدی هم نیست

برای رنگ کلید های گیم هم یادم میاد 6 سال پیش ایسوس داشت اما روش مانور تبلیغاتی نمی داد!

Alienware M17 3D

Last edited by biostar; 23-08-2011 at 22:09.

3. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

شما وقتی میخواید این لپ تاپ رو با لپ تاپ های دیگه مقایسه کنید چندتا چیزو باید رعایت کنید اول اینکه مشخصات این لپ تاپ هایی که مد نظرتون توی مارکهای دیگه هست رو کامل بزارید ... دوم قیمتش رو هم باید بزارید ...سوم که خیلی هم مهم هستش دردسترس بودن این لپ تاپ برای خرید ... اگه بخواد توی خارج باشه و آدم و درگیر گمرک و خرید اینترنتی کنه اصلا حرفشو نزن ... چون اگه 200 هزار تومن هم گرونه تر از این لپ تاپ هایی که گفتید باشه بازم ارزش داره ... این لپ تاپ 1800 یورو یعنی 2600 دلار که با توجه به اون تجربه ای که روی قیمت ها من دارم مثلا مدل آر اف 712 که قیمت 2400 دلار قیمت جهانیشه و توی ایران با قیمت حداکثر 2100 وارد میشه ، میشه گفت این لپ تاپ قیمتی در حدود 2.500 یا 2.600 تومن رو داره که به نظر من واقعا قیمت خوبی داره .... دقت کن که این لپ تاپ مثل اون دوتا مارکی که گفتی 4 کیلو و بالاتر وزنش نیست ... 3.5 کیلو که برای حمل نقل خیلی بهتره... و سیستم بالانسش که دربارش بخونی چیز باحالیه

این متن ها رو یکی از دوستان زحمت کشیدن گذاشتن

گرچه این نوت‌بوک برای اجرای بازی‌های کامپیوتری طراحی شده است، اما دارای چهار حالت مختلف برای کاربردهای مختلف نیز هست. این حالت‌ها، که به آسانی می‌توان بین آنها جابجا شد، از این قرارند: Gaming mode (که حالت اصلی است)، Balanced برای استفاده‌ی روزانه، Library برای محیط‌های آرام و Green که بیشترین عمر باتری را ارائه می‌دهد. در حالت Gaming، به‌کار گیری CPU به مقدار بیشینه خود می‌رسد، تاچ‌پد غیر فعال می‌گردد و سیستم خنک کننده با تمام توانایی به کار می‌افتد.

درباره این متن دومی زیاد مطمئن نیستم :

نمایشگر این نوت‌بوک از نوع SuperBright HD 3D با اندازه‌ی 17.3 اینچ و فرکانس 120 هرتز است که امکان استفاده از آن، با عینک‌های سه‌بعدی بلوتوثی از نوع Active Shutter فراهم است.

و سومی :

Series 7 GAMER دارای اسپیکر داخلی استریوی قدرتمندی است و می‌توان از آن برای سیستم‌های صوتی 5.1 یا 7.1 و سینمای خانگی خروجی گرفت.
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 24-08-2011 at 17:19.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

شما وقتی میخواید این لپ تاپ رو با لپ تاپ های دیگه مقایسه کنید چندتا چیزو باید رعایت کنید اول اینکه مشخصات این لپ تاپ هایی که مد نظرتون توی مارکهای دیگه هست رو کامل بزارید ... دوم قیمتش رو هم باید بزارید ...سوم که خیلی هم مهم هستش دردسترس بودن این لپ تاپ برای خرید ... اگه بخواد توی خارج باشه و آدم و درگیر گمرک و خرید اینترنتی کنه اصلا حرفشو نزن ... چون اگه 200 هزار تومن هم گرونه تر از این لپ تاپ هایی که گفتید باشه بازم ارزش داره ... این لپ تاپ 1800 یورو یعنی 2600 دلار که با توجه به اون تجربه ای که روی قیمت ها من دارم مثلا مدل آر اف 712 که قیمت 2400 دلار قیمت جهانیشه و توی ایران با قیمت حداکثر 2100 وارد میشه ، میشه گفت این لپ تاپ قیمتی در حدود 2.500 یا 2.600 تومن رو داره که به نظر من واقعا قیمت خوبی داره .... دقت کن که این لپ تاپ مثل اون دوتا مارکی که گفتی 4 کیلو و بالاتر وزنش نیست ... 3.5 کیلو که برای حمل نقل خیلی بهتره... و سیستم بالانسش که دربارش بخونی چیز باحالیه

این متن ها رو یکی از دوستان زحمت کشیدن گذاشتن

گرچه این نوت‌بوک برای اجرای بازی‌های کامپیوتری طراحی شده است، اما دارای چهار حالت مختلف برای کاربردهای مختلف نیز هست. این حالت‌ها، که به آسانی می‌توان بین آنها جابجا شد، از این قرارند: Gaming mode (که حالت اصلی است)، Balanced برای استفاده‌ی روزانه، Library برای محیط‌های آرام و Green که بیشترین عمر باتری را ارائه می‌دهد. در حالت Gaming، به‌کار گیری CPU به مقدار بیشینه خود می‌رسد، تاچ‌پد غیر فعال می‌گردد و سیستم خنک کننده با تمام توانایی به کار می‌افتد.

درباره این متن دومی زیاد مطمئن نیستم :

نمایشگر این نوت‌بوک از نوع SuperBright HD 3D با اندازه‌ی 17.3 اینچ و فرکانس 120 هرتز است که امکان استفاده از آن، با عینک‌های سه‌بعدی بلوتوثی از نوع Active Shutter فراهم است.

و سومی :

Series 7 GAMER دارای اسپیکر داخلی استریوی قدرتمندی است و می‌توان از آن برای سیستم‌های صوتی 5.1 یا 7.1 و سینمای خانگی خروجی گرفت.

من بر اساس قیمت ها گفتم ، alienware ارزون تر هم بود و به عنوان بهترین نوت بوک گیم هم انتخاب شده
    مشخصات همشون هم در سایت سازندشون هست دیگه!!!!

برای نوت بوک 17 اینچ وزن مهم نیست چون در هر صورت 17 اینچ حجم بالایی داره ! حتی اگر 17 اینچ اپل که 3 کیلو هست رو بخری قابل حمل نیست. با وسایل جانبی بالای 4 کیلو میشه!
    برای 17 اینچ کیفیت و زیبایی بدنه مهم هست ! مثل تنپوش زیبا و فلزی سری G ایسوس و یا Alienware

در مورد mode های سیستم بالانس هم که سامسونگ گذاشته میشه گفت همه ی شرکت ها روی نوت بوک هاشون دارند ! فقط سامسونگ اومده وزینش کرده!
    هرشرکتی هم یک اسم روش گذاشته مثل stamina برای سونی و یا power gear از ایسوس

اما در مورد مانیتور من جایی ندیدم نوشته باشه 3D ! منبع شو پیدا کردی بزار ، من همه بررسی ها رو دیدم و چیزی در مورد سه بعدی بودن ننوشته بودن

در مورد صدا هم باید بگم که باید نوت بوک 2400 دلاری صدای خوبی داشته باشه ! شما یک نوت بوک گیم با صدای بد پیدا کن! مثلا ایسوس از altec lansing با تولید صدای 3 بعدی استفاده میکنه

نظر شخص من این هست که این نوت بوک گرونه و ایسوس و MSI ارزون تر در اختیار هستند ، ایسوس و MSI هم خوب وارد بازار ایران میشه و همیشه در دسترس هست.

این که این نوت بوک وارد بازار ایران میشه و یا نه هم شک دارم! چون سامسونگ هنوز فروش مناسبی در ایران نداره و واقعا ریسک هست روی مدل های گرون قیمت سرمایه گذاری کردن وقتی نسبت به فروشش مطمئن نباشی...

6. 4 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

یک نمونه از رقبای این سامسونگ جون
    MSI GT780DXR-099US

این نوت بوک حدود 500 دلار ارزون تر هست(همراه با بلوری رایتر )

8. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gla021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یک نمونه از رقبای این سامسونگ جون
    MSI GT780DXR-099US

این نوت بوک حدود 500 دلار ارزون تر هست(همراه با بلوری رایتر )
    این gt780 بهترین نمره کلی را در بین لپ تاپ های گیم جهان داره اون عکس دومی که شما گذاشتید مربوط به بک لایت کیبورد هست رنگ های مختلفی با مدل های مختلف مثل موجی و ..... میگیره چیزی خوبیه به زودی هم ماتریکس واردش میکنه و مسلما با قیمت بالا:

ا

10. این کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

حالا این شد حرف حساب ولی این حرفها رو خواستم بزنی که اگه بقیه خواستن بین این لپ تاپ و مارکهای دیگه انتخاب کنن مطمئن باشن برای خرید .... البته از من که مطمئن باش که توی خرید سامسونگ شکی ندارم حتی اگه گرون باشه .... خارج از گرون تر بودنش از کیفیت قطعاتش مطمئن بودم ... اگه من قرار بود لپ تابی به غیر از سامسونگ بخرم میرفتم dell 5110 میخریدم 1 میلیون تومن سی پی یوش هم 2630 هستش
    ولی من مطئنم این لپ تاپ توی ایران این قیمت نیست ... یعنی این احتمال رو میدم خیلی گرون باشه 2.400 تومن
    فقط سامسونگ

12. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

تو فیس بوک سامسونگ زده این لپ تاپ سه بعدیه

SPECIFICATIONS*
    • Genuine Windows® 7 Home Premium (64-bit)
    • Intel® i7 Quad Core Processor
    • 17.3" SuperBright Plus 400nit FHD 3D** LED Display (1920 x 1080)
    • 3.8 kg (8.37 lbs) / 409.8 x 284.8 x 32.9 ~ 49.9mm
    • AMD Radeon™ HD6970M
    • 2GB GDDR5
    • Up to 16GB (4 SODIMM) DDR3 System Memory at 1333MHz

14. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

قیمتس 1500 یورو میشه 2.225 تومن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این gt780 بهترین نمره کلی را در بین لپ تاپ های گیم جهان داره اون عکس دومی که شما گذاشتید مربوط به بک لایت کیبورد هست رنگ های مختلفی با مدل های مختلف مثل موجی و ..... میگیره چیزی خوبیه به زودی هم ماتریکس واردش میکنه و مسلما با قیمت بالا:

ا
    این بهترین نمره رو کجا دیدید؟
    نوت بوک چک که به M17 و M18 الین ویر 88 داده به این مدل 84

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •