تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: خرید dell xps 15z یا یک برند دیگر !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Diff's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض خرید dell xps 15z یا یک برند دیگر !

سلام

یک لپ تاپ میخوام بگیرم تا قیمت 1500 . تا به حال هم خودم لپ تاپ نداشتم . تمام مدتی که لپ تاپ روشن باشه از اینترنت استفاده میکنم ، در روز شاید 12 ساعت روشن باشه .
    نرم افزار زیاد نصب میکنم اما خیلی ازشون استفاده نمیکنم . شاید خیلی کم از فوتوشاپ و نرم افزارهای موزیک.
    بازی نمیکنم . فیلم هم زیاد نگاه نمیکنم
    میخوام هنگ نکنه و خرابی نداشته باشه که مدام برای تعمیر بفرستم . کیفیتش خوب باشه
    توی سخت افزار هم وارد نیستم .

طراحیش برام مهم ِ . لپ تاپ های نازک رو میپسندم . برای همین ازین مدل dell خیلی خوشم اومد که هنوز وارد بازار ایران نشده . به نظر شما با استفاده ای که من دارم خریدش عاقلانست ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چرا میگن dell خرابیش زیاده ؟ ممکنه این مدل هم خوب کار نکنه ؟

میتونم مک بوک هم بگیرم تا چند ماه اینده اما چون توی ایران ساپورت نمیشه ترجیح دادم وقتی خودم سررشته ندارم نگیرم

اگر این مدل دل رو پیشنهاد نمیکنید ، چه مدل و برندهایی غیر از این پیشنهاد میکنید ؟

متشکر

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

طراحی اون چیزی نیست که تو اینترنت میبینی ، وقتی از نزدیک ببینی احتمال زیاد نظرت عوض بشه !
    البته باز خوبه این مدلی که انتخاب کردی ضخامتش کم شده ، سری قبلی بسیار ضخیم بود.

برای کاربرد های شما بیشتر از 900 خرج کردن ضرر هست ! مخصوصا وقتی تا حالا لپتاپ نداشتی
    هرچند اگر بازی نمیکنی بیشتر از 700 خرج نکن !

3. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنین ؟
    گرافیکش هم میخوام خوب باشه ، چون خیلی به عکاسی علاقه دارم گاهی از نرم افزارهای کورل و ... استفاده میکنم .

این مدل دل هم با توجه به ریویو هایی که خوندم فکر کردم هم از نظر سخت افزاری مناسب ِ هم طراحی . مدلهای قبلی xps خرابی زیاد دارند ؟

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنین ؟
    گرافیکش هم میخوام خوب باشه ، چون خیلی به عکاسی علاقه دارم گاهی از نرم افزارهای کورل و ... استفاده میکنم .

این مدل دل هم با توجه به ریویو هایی که خوندم فکر کردم هم از نظر سخت افزاری مناسب ِ هم طراحی . مدلهای قبلی xps خرابی زیاد دارند ؟
    سلام
    اگر میخوایی تا 1500 خرج کنی مدل Y570 رو از برند لنوو میتونی برداری . (البته مثل اینکه هنوز تو ایران نیومده )
    این یه اکسترنال ریویو از core i5 :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی به نظرم من هم این مقدار هزینه کردن برای لپ تاپ خوب نیست . چون واقعا نیاز شما رو یه لپ تاپ 800 الی یه تومنی هم برآورده میکنه .

6. 2 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون . نه من منظورم این بود که تا این سقف قیمت میتونم هزینه کنم . اگر یک مدلی باشه که قیمتش کمتر باشه و کیفیت و کارکرد خوبی داشته باشه مسلما خیلی بهتره .

dell xps 15z رو اصلا پیشنهاد نمیکنید ؟ خوب نیست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممنون . نه من منظورم این بود که تا این سقف قیمت میتونم هزینه کنم . اگر یک مدلی باشه که قیمتش کمتر باشه و کیفیت و کارکرد خوبی داشته باشه مسلما خیلی بهتره .

dell xps 15z رو اصلا پیشنهاد نمیکنید ؟ خوب نیست ؟
    سلام عزیز
    نظر من هم اینه که زیاد خرج نکن . ولی مدلی هم نگیر که کارتو بعدا نتونه راه بندازه.

اگه dell میخوای ه من خودم پیشنهاد میکنم مدل 5110 با کانفیگ cori5 4g 500g 525 1g رو بگیر. که قیمت زیگورات الان 860000 تومن هستش. با کانفیگ بالاتر بخوای cori7 6g 640g 525 1g که قیمتش 1,080,000 هست.
    ایسوس هم بخوای آمارشو بهت میدم

اینکه میگن dell خرابیش زیاد هستو از این حرفا ببخشید ها چرت و پرته. من 3 ساله نماینده زیگوراتم و تا حالا فقط 2 تا برگشتی داشتیم که یکیش 5010 بود که تو بار ضربه خرده بود و اون یکی هم نوسانات برق بود که برامون مینشو عوض کرد. شما باید به این توجه کنید که با کدوم گارانتی میخرید . چه شرکتی وارد میکنه . این خیلی مهمه . بوده با گارانتی متفرقه سرویس تگ رو سایت دل شناسایی نمیکرده . و خیلی مشکلات دیگه . مثل باتریشون یا حتی تو شناسایی برخی درایورها.

همه لپ تاپ های موجود تو ایران مثل dell , asus ,sony , lenovo و... از کیفیت خوبی برخوردارن ولی باید ببینید کدوم شرکت وارد میکنه.

9. این کاربر از farhad moradi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه midos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جدا از بحث پیشنهاد مدل های مختلف خواستم یه نصیحتی بکنم. در مورد خرابی مدل های مختلف زیاد زوم نکن. چون معمولا تو این رنج قیمت کیفیت لپ تاپ ها زیاد با هم فرق ندان. من خودم تا ماه پیش که کل اینترنت رو داشتم برای پایین بودن آمار خرابی جستجو می کردم همه یه حرفی رو می زنن. البته با عرض عذر خواهی خدمت دوستان!!!!!!!

در مورد فاکتور های دیگه بیشتر تحقیق کن.
    من xps l502 دارم و خیلی هم ازش راضی هستم.

11. این کاربر از midos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

حذف شود لطفا
    Last edited by meha; 20-08-2011 at 18:37.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

L502 مدل بسیار عالی هست . من خودم L501 رو دارم انصافا حرف نداره

14. این کاربر از farhad moradi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •