تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: منظور از ستاب باکس ؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

5 منظور از ستاب باکس ؟؟؟؟؟؟

سلام
    من موقعی که میخواستم گوشیمو بخرم مغازه دار گفت که باید گوشیو را ستاپ باکس کنی و الا بهت نمی فروشم . و بابت اینکار 20 تومن هزینه اضافی گرفت از اساتید فن خواهش میکنم در این مورد توضیح بدید . آیا گوشی من لاک بوده و با اینکار اونو آنلاک کردن و یا اینکه چیز دیگه ای آیا با کد IMEI میتوان به لاک یا آنلاک بودن گوشی پی برد؟
    سوال دوم اینکه گوشی من galaxy s plus 8 gig ram میخواستم به اندروید 2.3.4 آپدیت کنم اینکارو چه جوری انجام بدم و آیا مشکلی برای گوشی پیش نمیاد منظورم از نظر آنلاک بودن و این حرفا
    داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یعنی هیچ کسی نمیدونه ستاپ باکس چیه ایول بابا به خودم امیدوار شدم

پروفشنال {sahand}'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوست عزیز جای مناسبی رو واسه تاپیک انتخاب نکردی.
    اما جواب سوالت:
    تو علاءالدین اینو بهت گفتن نه؟ اینم یکی از هزاران موردیه که به خاطرش کلاه مردم بدبخت رو برمی دارن. اصلا همجین چیزی وجود خارجی نداره. اون گوشی که به شما داده نه لاک بوده نه هیچ مساله ی دیگه ای داشته و فقط به این بهونه 20 تومن از شما دزدیده. مطمئن باش حتی انگشت هم به گوشی شما نزده.
    بیخود که نیست سامسونگ رو جعبه می نویسه اگر باز شده است نخرید!
    اصلا واقعا به منطق خودت رجوع کن ببین امکان داره سامسونگ یه گوشی رو ناقص بده بیرون؟ اونم نقصی که اون دزد بتونه تو یه مغازه ی 2 متر در 1 متر جبرانش کنه؟
    گوشی رو باید پلمب کامل به شما بده و هیچ کار دیگه ای خارج از درخواست شما انجام نده...

4. این کاربر از {sahand} بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

از جواب شما متشکرم و از اینکه جای مناسبی برای مطرح کردن سوالم انتخاب نکردم پوزش میطلبم
    منظور بنده این بود که بطور مثال گوشی از مدلهای لاک بوده و بطور نرم افزاری آنلاک کردنش که بشه هر اپراتوری رو بگیری آخه گوشی هایی که برای اپراتورهای خاصی سامسونگ میده(گوشی لاک) ارزانتر است. روی گوشی galaxy s plus بطور پیش فرض زبان فارسی هم مگه هست ؟
    البته بنظر میاد که گوشی نو باشه و برچسب های گوشی بهش متصل بود
    بله گوشی رو از علائدین گرفتم
    خیلی متشکرم

پروفشنال {sahand}'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

از جواب شما متشکرم و از اینکه جای مناسبی برای مطرح کردن سوالم انتخاب نکردم پوزش میطلبم
    منظور بنده این بود که بطور مثال گوشی از مدلهای لاک بوده و بطور نرم افزاری آنلاک کردنش که بشه هر اپراتوری رو بگیری آخه گوشی هایی که برای اپراتورهای خاصی سامسونگ میده(گوشی لاک) ارزانتر است. روی گوشی galaxy s plus بطور پیش فرض زبان فارسی هم مگه هست ؟
    خیلی متشکرم
    نه خیر دوست عزیز، خیلی بعیده گوشی سامسونگ لاک وارد ایران بشه، اگر هم لاک باشه باید به همون قیمت لاکش فروخته بشه. شما یه سرچی تو اینترنت بکن، می بینی که این حرفی که برای پول گرفتن به شما زده رو اکثر فروشنده های علاءالدین به همه می زنن و همه از دستشون شاکین. این روشیه که تقربیا از وقتی اندروید اومد متاسفانه به خاطر نا آگاهی مردم مد شد، تازه به شما خوب گفته، بعضا تا 300 تومن اضافه هم می گیرین. (مثلا می گن روش سیستم عامل نصب نیست باید نصب کنیم! یا باید آنتی ویروس بریزی، بدون برنامه کار نمیکنه و از این حرفا، این ستاپ باکس رو به خودمم گفته بودن، گوشی رو گذاشتم اومدم بیرون رفتم از نمایندگی اصلی خریدم.)
    در ضمن گوشی های سامسونگ اگه با گارانتی اصلی (پارس مایکروتل) خریداری بشن به طور اورجینال فرمور فارسی دارن.

7. 2 کاربر از {sahand} بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نقل قول: نوشته شده توسط hadi5647
    خیلی متشکرم

نه خیر دوست عزیز، خیلی بعیده گوشی سامسونگ لاک وارد ایران بشه، اگر هم لاک باشه باید به همون قیمت لاکش فروخته بشه. شما یه سرچی تو اینترنت بکن، می بینی که این حرفی که برای پول گرفتن به شما زده رو اکثر فروشنده های علاءالدین به همه می زنن و همه از دستشون شاکین. این روشیه که تقربیا از وقتی اندروید اومد متاسفانه به خاطر نا آگاهی مردم مد شد، تازه به شما خوب گفته، بعضا تا 300 تومن اضافه هم می گیرین. (مثلا می گن روش سیستم عامل نصب نیست باید نصب کنیم! یا باید آنتی ویروس بریزی، بدون برنامه کار نمیکنه و از این حرفا، این ستاپ باکس رو به خودمم گفته بودن، گوشی رو گذاشتم اومدم بیرون رفتم از نمایندگی اصلی خریدم.)
    در ضمن گوشی های سامسونگ اگه با گارانتی اصلی (پارس مایکروتل) خریداری بشن به طور اورجینال فرمور فارسی دارن.
    از جواب شما متشکرم

9. این کاربر از hadi5647 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •