تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: مودم وايرلس چي بخرم ؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من اينو به دوستم پيشنهاد دادم خدا كنه همينطور كه شما ميگين خوب جواب بده تا منم جلوش ... نشم.

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

قيمت اين مدلو داري دوست عزيز ؟
    تو اینترنت سرچ کنین زده 80 اینا.شاید مشهد یکم بیشتر باشه.

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

در نهایت انتخاب با شماست.
    من خودم از بنده خدایی که این مودم رو گرفته بود پرسیدم ، ازش راضی بود و در مورد برد هم پرسیدم گفت که خونه 2 طبقه رو راحت پوشش میده.من هیچ تظمینی نمیکنم! متاسفانه فقط دوستانی که مودم وایرلس دارند میشه نظرشون رو پذیرفت و قبول کرد.
    در مورد لینک سیز واقعا حرف و حدیث زیاده با اینکه یکی از پر ظرفدار ترین مودم و گرون ترین هاست!
    نمونش رو هم که نشون دادم.در نهایت فقط میشه خرید و تست کرد!
    ولی اگه این N13U لعنتی آنتن ش اکسترنال بود و میشد تعویض کرد از این نظر غمی نبود.

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

یک چیزی هم که یادم نبود بگم این بود که ASUS RT N13U روتر خالی هست یعنی ای دی اس ال نداره و جدا باید خرید.

4. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Intel VS AMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو اینترنت سرچ کنین زده 80 اینا.شاید مشهد یکم بیشتر باشه.

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

در مورد لینک سیز واقعا حرف و حدیث زیاده با اینکه یکی از پر ظرفدار ترین مودم و گرون ترین هاست!
    نمونش رو هم که نشون دادم.در نهایت فقط میشه خرید و تست کرد!
    .
    ممنون

منم به اين نتيجه رسيدم در صد زيادي از انتخاب بازم همون آزمون و خطاست . شركتهاي سازنده كه تبليغاتي كار

ميكنن و اطلاعات درست در مورد محصولات نميدن و دوستاني كه هم بدون غرض نظر ميدن تقريبا نظراتشون نسبيه

چون تجربه استفاده از محصولات زيادي رو ندارن و مغازه دارها هم كه فقط دنباله سودشونن و ميگن فلان چيزي خودم

دارم عالي توپ !!!!!!!! ولي چند تا بنچمارك كه ديدم لينكسيس با اختلاف اول بود حالا تو ايران همون كيفيتو داره

نميدونم .

بازم ممنون از راهنماييتون

6. 2 کاربر از Intel VS AMD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

بنچمارک؟ کجا ؟ لطفا اگه مودم گرفتین در مورد برد و کیفیتش ما رو هم در جریان بذارید.چون متاسفانه کسایی که میخرن اطلاعات درستی در اختیار قرار نمیدن.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بنچمارک؟ کجا ؟ لطفا اگه مودم گرفتین در مورد برد و کیفیتش ما رو هم در جریان بذارید.چون متاسفانه کسایی که میخرن اطلاعات درستی در اختیار قرار نمیدن.
    بنچمارك مدل wag120n رو نتونستم پيدا كنم ولي يكي پيدا كردم كلي مودم گنده از هر برندي تو اين تست هست .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    باشه خريدم (با اين همه سختگيري ) بعد از اينكه باهاش كار كردم حتما خبر ميدم كه چي از كار در اومد .

9. این کاربر از Intel VS AMD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ssass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهترین جا

پيش فرض

سلام به همگی
    حدوده یه ماه که مودم Linksys WAG120N رو گرفتم. با 90 درصد مودم های بازار هم کاملا کار کردم.(بجز برند ایسوس)
    مودم واقعا کاملیه هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری. یعنی ارزش پولی رو که میدین داره.
    یه نکته رو باید بگم که چون آنتنش داخلیه نصبت به مودم هایه دیگه کمی فرستندگیش کمتر میشه. مثلا من با لپ تاپ از طبقه پایین خونمون بهش وصل میشم و با وجود اینکه کنار ساعت ویندوز نشون میده که دوتا آنتنم پره اما هیچ تاثیری رویه سرعتم نداره.
    ولی اگه مودم رو به شکل صحیحی قرار بدین تاثیر خیلی مثبتی میتونه داشته باشه.
    اگه سوالی بود در خدمتم.

11. 2 کاربر از ssass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

پس همین سیسکو 120 ان رو میخواین بخرین؟ ایشالا چیز خوبی از آب در بیاد.

13. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام به همگی
    حدوده یه ماه که مودم Linksys WAG120N رو گرفتم. با 90 درصد مودم های بازار هم کاملا کار کردم.(بجز برند ایسوس)
    مودم واقعا کاملیه هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری. یعنی ارزش پولی رو که میدین داره.
    یه نکته رو باید بگم که چون آنتنش داخلیه نصبت به مودم هایه دیگه کمی فرستندگیش کمتر میشه. مثلا من با لپ تاپ از طبقه پایین خونمون بهش وصل میشم و با وجود اینکه کنار ساعت ویندوز نشون میده که دوتا آنتنم پره اما هیچ تاثیری رویه سرعتم نداره.
    ولی اگه مودم رو به شکل صحیحی قرار بدین تاثیر خیلی مثبتی میتونه داشته باشه.
    اگه سوالی بود در خدمتم.
    پس بردش زیاد نیست؟ منم ترسم از همینه.چون داخلیه و نمیشه اگه کم آورد عوض کرد.

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

در ضمن به علت پایین بودن سرعت اینترنت ایران اگه کاربرد فقط همین باشه سرعت دیگه مهم نیست!!

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پس همین سیسکو 120 ان رو میخواین بخرین؟ ایشالا چیز خوبی از آب در بیاد.
    تصميمم همين بود ولي باز سرچ زدم چنتا سايت خارجي هم كه مردم نظر داده بودن (سال 2010) خيلي از بردش

ميناليدن و يكي گفته بود برا من فقط 30 ft جواب ميده يعني حدود 10 متر !!! و يكي هم گفته بود اصلا در حد و اندازه

هاي لينكسيس و بخصوص سيسكو نيست حالا نميدونم باز رسيدم سر خونه اول البته ميدونم هر چقدر پول بدم

همونقدر آش ميخورم ولي ميخوام بهترين انتخابو بكنم .

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

سلام به همگی
    مثلا من با لپ تاپ از طبقه پایین خونمون بهش وصل میشم و با وجود اینکه کنار ساعت ویندوز نشون میده که دوتا آنتنم پره اما هیچ تاثیری رویه سرعتم نداره.
    .
    سلام

شما چه پيشنهادي ميدين همين سيسكو؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

افزایش برد مودم وایرلس با هدایت کننده سیگنال دست ساز

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •