تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: آموزش فعال سازی ----t(تلویزیون دیجیتال) در سونی HX800

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام

برای را ه اندازی دیجیتال تیوی مدل KDL 40V 5500 مشکلی که دارم اینکه نمیشه کشور رو تغییر داد. اصلا این منو رو نداره حتی بعد از راه اندازی مجدد، این منو ظاهر نمیشه . لازمه که بگم سونی این مدل رو سفارش اروپا زده .
    هر روز منتظر جوابتون (کمکتون) هستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

این سیستم ها اگه دیجیتال هستن به انتن چه نیازی دارن؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این سیستم ها اگه دیجیتال هستن به انتن چه نیازی دارن؟
    دوست عزیز
    اصلا اگر تلویزیون آنتن نداشته باشد که هیچی نشان نمی دهد مخصوصا اگر کانال دیجیتال باشد که خیلی حساس به آنتن است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام دوستان من برای یکی از دوستانم تلویزیون kdl r450 سونی خریداری کردم ولی متاسفانه گیرنده دیجیتالش کار نمیکنه فقط کانال های انالوگ رو میگیره میخواستم بدونم اصلا این مدل گیرنده دیجیتال داره و اگه داره راه فعال سازیش چیه.خداییش خیلی ناراحتم بابت این مسله کلی خجالت زده دوستم شدم بابت این مسله.دوستان نیاز به کمک فوری دارم.

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

بله ارش جان میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام سال خوبی برای تمام دوست هام بخضوض مدیریت محترم ارزو دارم سال همه شما مبارک وبه شادی / من سونی مدل KDL-46700A دارم توی سایت سونی هم به چندتا نسخه های نرم افزار هم موجود بود حتما هم باید بعد مدل شماره نسخه نرم افزار باید مشخض باشه نسخه نرم افزاررتلویزیونم PKG4.401GAA است میدونید اینو کمکم کنید ضمنا من دیشب زبان انگلیس وکشور واول سنگاپور کردم دیدم نشد به استرالیا عوضش کردم بازم دیجینال فعال نشد چیکار کنم درست بشه ضمنا انتن خوب و بد داره کابل انتن امل کیفیتش خوبه ولی انتن هم سیماران معمولیه چون اکثر جز داخل و تماشا میکنم ودیش نضبه به انتن توچه نکردم این مورد هم لطفا راهنمایم بفرماید ممنون ازهمه

- - - Updated - - -

سلام سال خوبی برای تمام دوست هام بخضوض مدیریت محترم ارزو دارم سال همه شما مبارک وبه شادی / من سونی مدل KDL-46700A دارم توی سایت سونی هم به چندتا نسخه های نرم افزار هم موجود بود حتما هم باید بعد مدل شماره نسخه نرم افزار باید مشخض باشه نسخه نرم افزاررتلویزیونم PKG4.401GAA است میدونید اینو کمکم کنید ضمنا من دیشب زبان انگلیس وکشور واول سنگاپور کردم دیدم نشد به استرالیا عوضش کردم بازم دیجینال فعال نشد چیکار کنم درست بشه ضمنا انتن خوب و بد داره کابل انتن امل کیفیتش خوبه ولی انتن هم سیماران معمولیه چون اکثر جز داخل و تماشا میکنم ودیش نضبه به انتن توچه نکردم این مورد هم لطفا راهنمایم بفرماید ممنون ازهمه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •