تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشاوره‌ی خرید کول پد Cool Pad

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض مشاوره‌ی خرید کول پد Cool Pad

سلام
    به نظرم بالاست . هارد لپتاپم كه سيگيت 5400 rpm هست و در حالت كار مدام بيشتر از 41 يا 42 نميشه .
    منظورم از كار مدام مثلا كپي پيست كردن دائم يا دفرگمنت كردن و ... هست كه باعث روشن موندن چراغ هارد ميشه .

توصيه ميكنم از كولپد استفاده كنين . هروقت از كولپد استفاده ميكنم دماي هارد به طور چشمگيري پايين مياد مثلا براي هاردم طرفاي 36 درجه ميرسد.

كولپد هم از نوعي بخريد كه بتونه جريان هوا رو به شكافهايي كه هارد در بالاي آن قرار گرفته هدايت كنه !!!
    سلام عطا جان ممنون.الان تازه به 51 رسید!! اون موقع تا 58 هم رفت!!
    میشه راهنمایی کنی چه کول پدی خوبه برای لپ تاپ 15 اینچی که کلش رو پوشش بده استفاده کنم؟
    ممنون ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عطا جان ممنون.الان تازه به 51 رسید!! اون موقع تا 58 هم رفت!!
    میشه راهنمایی کنی چه کول پدی خوبه برای لپ تاپ 15 اینچی که کلش رو پوشش بده استفاده کنم؟
    ممنون ممنون
    سلام دوست خوبم
    كولپدي كه من دارم مدل Deep cool N8 هست كه دوتا فن بزرگ 14 سانتي متري داره و جنس رويه آن آلومنيومي هست و 28 هزارتومن خريدم ولي ظاهرا گرونتر شده و قيمتش الان حدود 31 هزارتومن هست . عكس زير . يكي از عيوب اين مدل عدم قابليت تنظيم و تغيير دور فن هست . اين كولپد براي لپتاپ هاي 17 اينچ به پايين طراحي و ساخته شده .

لينك اين مدل در سايت سازنده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مدل ديگر كه بهتر هست Deep cool N8 ultra هست و اگر تونستيد پيدا كنيد بهتره كه همين مدل ultra رو بخريد و تفاوتش با مدل بالايي قابليت تنظيم و تغيير دور فن با استفاده از ولوم تعبيه شده روي آن هست .
    کد:
    Last edited by ata.royalfalcon; 15-08-2011 at 14:08.

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام دوست خوبم
    كولپدي كه من دارم مدل Deep cool N8 هست كه دوتا فن بزرگ 14 سانتي متري داره و جنس رويه آن آلومنيومي هست و 28 هزارتومن خريدم ولي ظاهرا گرونتر شده و قيمتش الان حدود 31 هزارتومن هست . عكس زير . يكي از عيوب اين مدل عدم قابليت تنظيم و تغيير دور فن هست . اين كولپد براي لپتاپ هاي 17 اينچ به پايين طراحي و ساخته شده .

کد:
    مدل ديگر كه بهتر هست Deep cool N8 ultra هست و اگر تونستيد پيدا كنيد بهتره كه همين مدل ultra رو بخريد و تفاوتش با مدل بالايي قابليت تنظيم و تغيير دور فن با استفاده از ولوم تعبيه شده روي آن هست .
    کد:
    الان کول پد باید به چند پورت یو اس بی لپ تاپ وصل باشه که خوب کار کنه؟
    اگه لپ تاپ یو اس بی 3 دار باشه 1 پورت برای اون کافیه؟

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست خوبم

کد:
    کد:
    الان کول پد باید به چند پورت یو اس بی لپ تاپ وصل باشه که خوب کار کنه؟
    اگه لپ تاپ یو اس بی 3 دار باشه 1 پورت برای اون کافیه؟

من این کول پد رو دارم. چون از یه فروشگاه انلاین اصفهانی تهیه کردم در مجموع یک سوم بیشتر هزینه برد! شما اگه قصد تهیه ی کول پدهای مارک Deep Cool رو داشتین از خود شرکتی که تنها نمایندگی این مارک رو در ایران داره و همه ی گارانتیها هم به خودش برمیگرده خرید کنین تا بیجهت براتون گرون درنیاد و مثل من کلاه سرتون نره: farano24.com لیست کامل محصولاتشم هست ولی N8 Ultra رو وارد نکرده هنوز.
    قیمت N8 رو زده 28800:
    کد:

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

ضمناً این مدل چون حدود 1.5W توان مصرفیشه هیچ فشاری روی پورت USB و مادربورد نداره و یک پورت جوابگوشه. البته من بدلیل کثرت ابزارهایی که به پورت USB دارم وصل میکنم(حدود 10 وسیله) از یه هاب 7 پورت آداپتور دار استفاده میکنم و طبعاً اینجوری بهتره.

6. 2 کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یه چیز مهم. پورتهای USB این کول پد کار یه هاب خوب رو نمیکنه و بدرد وصل کردن فلش مموری و انتقال اطلاعات و....نمیخوره. چون به احتمال زیاد برای پایین اوردن قیمتش از چیپ USB مرغوبی استفاده نکرده و زور برنه از USB1 پشتیبانی میکنه. فقط بدرد وصل کردن موس و صفحه کلید و چراغ مطالعه ی LED و این چیزا میخوره نه بیشتر.

8. 3 کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه چیز مهم. پورتهای USB این کول پد کار یه هاب خوب رو نمیکنه و بدرد وصل کردن فلش مموری و انتقال اطلاعات و....نمیخوره. چون به احتمال زیاد برای پایین اوردن قیمتش از چیپ USB مرغوبی استفاده نکرده و زور برنه از USB1 پشتیبانی میکنه. فقط بدرد وصل کردن موس و صفحه کلید و چراغ مطالعه ی LED و این چیزا میخوره نه بیشتر.
    دوست عزیز این مدل رو نمیدونم ولی من پدی رو دیدم که USB پورت هایی خوبی داشت در حد پورت های خود لپتاپ

10. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اگر کولپدی میخواهید که usb3 رو هم ساپورت کنه مدل SF-19 Strike Force از کولر مستر میتونه انتخاب خوبی باشه .

متاسفانه نمیدونم آیا در بازار ایران پیدا میشه یا خیر !!!

کد:
    Last edited by ata.royalfalcon; 15-08-2011 at 17:50.

12. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

توی mihancenter.com و mihanmarket.com و takrayan.ir مدلهای مختلف کولر مستر رو میفروشن. اون مدل رو ندیدم. خیلی بعیده مدل USB3 اون به این زودیها گیر بیاد.

14. 2 کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •