تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: مهندسی شیمی یا برق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گودر

پيش فرض

خب ببين برق 4 تا گرايش داره ،گرايش مخابرات كه الان باورود it زياد كارايي نداره گرايش قدرت يا كنترل هم از نظر كار يكم مشكله البته اين فقط نظر منه چون من دختر هستم كار توي كارخونه هارو(م شيمي)ترجيح ميدم به كاراي سخت توي نيروگاه هاي برق
    ي چيز ديگه اينكه يه مشاور به من گفت اگه مدرك م شيمي داشته باشي عسلويه به راحتي كار پيدا ميكني
    يا گرايش پليمرش همه جا كار هست براش در كل فكر كنم م شيمي آسون تر از م برق باشه
    اول اینکه برق بیشتر از چهارتا گرایش داره. این چهارتایی که شما گفتین مشهورتر هستند. نمی دونم واقعا از اینکه گفتین با اومدن it مخابرات باید بره بوق بزنه مطمئن هستید یا فقط شنیدید. آخه برق مخابرات که سخترین رشته دانشگاهی تو کلیه رشته ها هستش با ورود it کاراییشو از دست می ده؟
    خب در مورد قدرت و کنترل با شما کاملا موافق هستم. این کارها بیشتر مردونه هستند تا زنانه. البته زن ها هم می تونن انجام بدن ولی خب تحمل محیط کارخونه یکم سخت هستش. برای خانم ها مهندسی شیمی خیلی خیلی بهتر هستش نصبت به گرایش قدرت و کنترل برق.
    اون مشاور عزیز فقط شنیده. نمی دونه بازار کار عسلویه الان چطور هستش. من که دوتا از دوستام اونجا بودن و الان برگشتن به خاطر تعطیل شدن کارشون تو عسلویه (یکیشون مهندسی شیمی گرایش گاز و اون یکی مهندسی مکانیک سیالات) می گفتن بهتره دیگه روی عسلویه برا کار حساب باز نکنین. شما هم بهتره روی عسلویه حساب باز نکنید.
    آسونی رو اگر از نظر درس ها بخواییم در نظر بگیریم بعله. ولی کار برای برق زیاده زیاد. فقط برا کار باید تو هر رشته ای بلد باشی. به صرف داشتن مدرک بهت کار نمی دن. باید عملی بلد باشی کار کنی. اونوقت ببین چجوری تو هوا می برنت.

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

خب ببين برق 4 تا گرايش داره ،گرايش مخابرات كه الان باورود it زياد كارايي نداره گرايش قدرت يا كنترل هم از نظر كار يكم مشكله البته اين فقط نظر منه چون من دختر هستم كار توي كارخونه هارو(م شيمي)ترجيح ميدم به كاراي سخت توي نيروگاه هاي برق
    ي چيز ديگه اينكه يه مشاور به من گفت اگه مدرك م شيمي داشته باشي عسلويه به راحتي كار پيدا ميكني
    يا گرايش پليمرش همه جا كار هست براش در كل فكر كنم م شيمي آسون تر از م برق باشه
    همونطوری که گفتن برق بیشتر از 4تا گرایش داره و این اطمینانو بهت میدم بیشترین تنوع از نظر گرایش بین رشته های مهندسی داره
    اینو از کجا دراوردید که با ورود IT دیگه برق کارایی نداره اولا که وجه اشتراکی با هم ندارن ثانیا هنوز نتونسته ( و نخواهد تونست) جای کامپیوتر بگیره دیگه چه برسه به برق
    اینو قبول دارم که شرایط کاری قدرت سخته اما در مقابل مهندسی شیمی بعضی از گرایشا که کارشون مراقبت برج تقطیره من قدرت ترجیح میدم .
    ثانیا شما فکر می کنید قدرت با ولتاژ های خیلی خیلی بالا سروکار دارن درسته اما وقتی می خوان کار کنن با سیم هات که کار نمی کنن !!!!!
    در کل اگه قراره مهندس شیمی بره توی پالایشگاه من برق ترجیح میدم (البته توی پالایشگاه اتاق کنترل داره که بهشته)

3. 2 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه cancer140's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تسليييييييييييييم !!!!
    بابا فقط نظرمو گفتم چرا ميزنيد . . من نه به م شيمي علاقه دارم نه برق !!
    من فقط طرفدار itو م كامپيوتر هستم ،در كل به نظر من مهم نيست كه چه رشته اي بخوني مهم اينكه بتوني تو اون رشته تاپ باشي و موفق باشي
    به قول دوستمون الان فقط تخصص مهمه ،اگه تخصص داشته باشي همه جا كار هست.

5. 2 کاربر از cancer140 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •