تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: راه اندازی و مشکلات نرم افزار Speedfan

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام دوستان لطفا کمکم کنید
    چون لب تابمhp pavilion dv6(بنظرم بدترین نوع لب تاب بواسطه فقط داغ کردنه)3 سال ونیمه دارمش.2سال و نیمه حداقل دمای کار کردن عادیش 66.67 درجست.کارسبک:74درجه.اخیرا چندین بار ترمال شات دان کرده بخاطر رسیدن به دمای 105 درجه!همه نوع ترفندی رو روش زدم تا دماش قابل تحملتر بشه مخصوصا پاور پلن(فعلنه بدلیل فشردگی کار پروژم نمیتونم کوول پد یا تعویض فن یا گردگیری کنم) cpu:intel core i5 2.53 GHz
    سوال:یک ساله ازین برنامه speed fanجدیدترینش استفاده میکنم اما فقط دما رو چک میکنم چون هیچ نوع اطلاعاتی راجع به فن تعداد دورش کم وزیاد کردنش یا اضافه کردن فن جلو با علامت + بم نمیده تو هیچ جاش خودمم اسم فنمو تعداد سیمشو نمیدونم..

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان لطفا کمکم کنید
    چون لب تابمhp pavilion dv6(بنظرم بدترین نوع لب تاب بواسطه فقط داغ کردنه)3 سال ونیمه دارمش.2سال و نیمه حداقل دمای کار کردن عادیش 66.67 درجست.کارسبک:74درجه.اخیرا چندین بار ترمال شات دان کرده بخاطر رسیدن به دمای 105 درجه!همه نوع ترفندی رو روش زدم تا دماش قابل تحملتر بشه مخصوصا پاور پلن(فعلنه بدلیل فشردگی کار پروژم نمیتونم کوول پد یا تعویض فن یا گردگیری کنم) cpu:intel core i5 2.53 GHz
    سوال:یک ساله ازین برنامه speed fanجدیدترینش استفاده میکنم اما فقط دما رو چک میکنم چون هیچ نوع اطلاعاتی راجع به فن تعداد دورش کم وزیاد کردنش یا اضافه کردن فن جلو با علامت + بم نمیده تو هیچ جاش خودمم اسم فنمو تعداد سیمشو نمیدونم..
    سلام دوست من لبتاب من هم دل بعد از 2 سال دیگه صداش دراومده بود خیلی داغ هم میکرد صدای فنش هم زیاد شدع بود تا اینکه رفیقم برام سرویسش کرد کار خاصی هم نکرد چون تو خوابگاه تجهیزاتی نداشتیم فقط کلی پرز جمع کرده بود و یه خورده هم با الکل تمیزش کردیم همین
    بعد بهتر شد
    شما هم سرویسش کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

متشکرم دوست عزیز..اگر کسی اطلاعاتی راجع به این برنامهspeed fanهم داره ممنون میشم کاراییشو بدونم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •