تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 113 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اگه L502 دارید برید برید به control panel>system>device manager و اونجا چیپست های اینتل رو چک کنید حتما" میبینید
    شما درست گفتی.من اشتباه دیدم.حالا فرق اساسی این دو چیپست چیه؟

2. این کاربر از omidrasool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من تو سایت دل خوندم چیپست 502 hm65 بود از کجا میگید hm67 است؟
    راستی n53sn hdmi 1.4 داره؟
    دوستان من خودم چک کردم در سیستم و hm67 است. قبل از خرید هم با اپراتور دل چت کردم و گفت Hm67 است. برای اطمینان خودتان هم میتوانید چت کنید قبل از خرید.
    Last edited by aminbadiee; 20-08-2011 at 11:44.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض خواهش میکنم

دوستان. این تاپیک اختصاصی برای xpsl502 است. من در پستی هم بصورت خیلی کامل در مورد نظر خرید اولم برای سری 60 اچ پی و اتفاقات توضیح دادم جهت اطلاع دوستان.
    اما از دوستان خواهش میکنم کسانی که طرفدار سری 60 اچ پی هستند در تاپیک آن مدل(طرفداران غول 6090) به بحث بپردازند.
    این تاپیک برای کسانی است که l502 دارند یا قصد خرید آن را دارند یا میخواهند راجع به آن اطلاعاتی بدست آورند ایجاد شده. من این تاپیک را ایجاد کردم که ما دوستداران l502 به تبادل اطلاعات و بحث و رفع اشکالات خود پیرامون این مدل بپردازیم و دوستانی هم که نیاز به کسب اطلاعات دارند به این تاپیک مراجعه و استفاده کنند. پس از دوستانی که میخواهند راجع به سری 60 اچ پی حرف بزنند خواهش میکنم به تاپیک اختصاصی آن مراجعه کنند و بحث این تاپیک را از مسیر اصلی خود منحرف نکنند.
    پیشاپیش از دوستان عزیز عذر خواهی میکنم.
    با تشکر

Last edited by aminbadiee; 20-08-2011 at 12:14. دليل: تغییر فونت

5. 3 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

شکلش که جالب نیست
    خیلی تو ذوق میزنه
    دوست عزیز شما تمام امکانات و کانفیگ را رها کردی و کم ارزش ترین موضوع در انتخاب لپ تاپ که ظاهر است را مد نظر قرار دادی؟
    اگر فقط برایتان ظاهر اهمیت دارد یک مدل اپل بخرید که هر که میبیند انگشت به دهان بماند.
    ازین گذشته ظاهر چیزی شخصیست. از نظر من ظاهر l502 از نزدیک بسیار بسیار زیباست.

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

همچنین از سایر دوستان خواهش میکنم پست 53 را با وجود طولانی بودن بخوانند.
    Last edited by aminbadiee; 20-08-2011 at 12:17.

7. 5 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض سلام

سلام
    در تاپیک L501 سوالی داشتم که کسی نتونست جواب بده!؟

یه سوال: ویدئو رو وصل کردم به ورودی آنتن لپ تاپ و کانالش رو پیدا کردم، فقط مشکل اینجاست که تصویر داره ولی صدا نداره!
    سیستم های صدای ویدئو رو هم تغییر دادم ولی اتفاقی نیفتاد!
    کسی تا الان اینکارو کرده؟
    والا من که تا حالا این کارو نکردم...!!!!
    میشه یه کم توضیح بدین؟باید جالب باشه!
    با جه نرم افزاری؟
    ممنون
    چیز خاصی نیست: راستش ویدئو اگر داشته باشید، معمولاً یه خروجی آنتن داره که به تلویزیون وصل میشه و با کانال یابی براحتی میتونین تصویر ویدئو رو از طریق یکی از کانال های تلویزیون داشته باشین.

L502 هم که ورودی آنتن داره، وصل کردم و کانال یابی با همون نرم افزار خودش انجام شد و متاسفانه فقط تصویر داره!
    خودم احساس می کنم مشکل از تنظیمات صدا باشه ولی هر کاری کردم جواب نداد!
    .

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بچه ها. من امروز به یک مشکلی برخوردم.
    تو فروما که میگشتم گفته بودن برای چک کردن باطری برنامه ی battery care استفاده بشه. و گفته بودن برای باطری 9سل ظرفیتش باید حدود88000 باشه. اینم عکسه مال یه نفر بوده که گذاشته بود واسه باطری 9 سل:

من امروز نصب کردم و در کمال نا باوری یک دهم این هم نبود. مال من این بود عکسی که پایین میذارم:

!!!!!!
    میبینید ظرفیت یک دهم هست و wear level هم نزدیک 10 در صد پرتی داره!!1
    خواهش میکنم شما هم تست کنین و به من خبر بدین که اگر مشکل داره ببرم گارانتی زودتر
    خدارو شکر زیگورات باطری رو گارانتی میکنه
    برنامه را از اینجا دانلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منتظرم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

همه چیزایی که [aminbadiee] فرمودند در مورد من هم صادقه . بین همون دو مدل گیر کرده بودم و الآن ار خرید l502 کاملا راضیم.
    من لپ تاپ رو برای کارهای روزانه و نهایتا تماشای بلو-ری می خواستم برای همین گرافیک برام خیلی مهم نبود.
    چیزایی که چشمم رو تو این مدل گرفت اینا بود :
    1 - کیفیت فوق العاده اسپیکرها که واقعا فکم افتاد وقتی تستش می کردم . برای تماشای بلوری حسن یزرگیه
    2 - بک لایت کی برد که برای من که عین جغد شبا با لپ تاپ کار میکنم خیلی مهمه . کی برد راحتی هم داره .
    3 - کیفیت خوب نمایشگر ( این مدل یه نمایشگر بی نظیر هم داره که اینجا پیدا نمیشه )
    4 - نسخه 1.4 خروجی اچ دی ام آی و پردازش سه بعدی که باعث میشه از تماشای فیلم های سه بعدی رو تلویزیون لذت ببرم
    5 - دکمه ها تاچ بالای کی برد و قابلیت برنامه ریزیشون برای خاموش کردن مانیتوری که قاتل شارژ باطریه
    6 - تیونر دیجیتال تلویزیون که به عنوان یه امکان اضافه جالبه
    7 - ظاهر و استایل زیبا

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

سلام
    در تاپیک L501 سوالی داشتم که کسی نتونست جواب بده!؟

.
    شما یا مدیا سنتر خود ویندوز سرچ کنید نباید مشکلی باشه. برای سرچ اگه منظقه مناسبی نیستید بزابرین برای بار اول با یه آنتن هوایی سرچ رو انجام بده . تبدیلش هم هست با خود دستگاه .

11. 2 کاربر از ceasar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

همه چیزایی که [aminbadiee] فرمودند در مورد من هم صادقه . بین همون دو مدل گیر کرده بودم و الآن ار خرید l502 کاملا راضیم.
    من لپ تاپ رو برای کارهای روزانه و نهایتا تماشای بلو-ری می خواستم برای همین گرافیک برام خیلی مهم نبود.
    چیزایی که چشمم رو تو این مدل گرفت اینا بود :
    1 - کیفیت فوق العاده اسپیکرها که واقعا فکم افتاد وقتی تستش می کردم . برای تماشای بلوری حسن یزرگیه
    2 - بک لایت کی برد که برای من که عین جغد شبا با لپ تاپ کار میکنم خیلی مهمه . کی برد راحتی هم داره .
    3 - کیفیت خوب نمایشگر ( این مدل یه نمایشگر بی نظیر هم داره که اینجا پیدا نمیشه )
    4 - نسخه 1.4 خروجی اچ دی ام آی و پردازش سه بعدی که باعث میشه از تماشای فیلم های سه بعدی رو تلویزیون لذت ببرم
    5 - دکمه ها تاچ بالای کی برد و قابلیت برنامه ریزیشون برای خاموش کردن مانیتوری که قاتل شارژ باطریه
    6 - تیونر دیجیتال تلویزیون که به عنوان یه امکان اضافه جالبه
    7 - ظاهر و استایل زیبا

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

شما یا مدیا سنتر خود ویندوز سرچ کنید نباید مشکلی باشه. برای سرچ اگه منظقه مناسبی نیستید بزابرین برای بار اول با یه آنتن هوایی سرچ رو انجام بده . تبدیلش هم هست با خود دستگاه .
    در ادامه صحبت های این دوست عزیز بگم که من بر خلاف ایشون فقط برای بازی بود بیشتر هدف خریدم یعنی برای بازی کاملا پاسخ گو وعالی است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها. من امروز به یک مشکلی برخوردم.
    تو فروما که میگشتم گفته بودن برای چک کردن باطری برنامه ی battery care استفاده بشه. و گفته بودن برای باطری 9سل ظرفیتش باید حدود88000 باشه. اینم عکسه مال یه نفر بوده که گذاشته بود واسه باطری 9 سل:

من امروز نصب کردم و در کمال نا باوری یک دهم این هم نبود. مال من این بود عکسی که پایین میذارم:

!!!!!!
    میبینید ظرفیت یک دهم هست و wear level هم نزدیک 10 در صد پرتی داره!!1
    خواهش میکنم شما هم تست کنین و به من خبر بدین که اگر مشکل داره ببرم گارانتی زودتر
    خدارو شکر زیگورات باطری رو گارانتی میکنه
    برنامه را از اینجا دانلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منتظرم ممنون
    واسه منم مثل برای شماست. می گم باتریت فول بود امتحان کردی؟! من باتریم 18% شارژ داره وقتی فول بود باتری هم امتحان کن ببین چی نشون میده

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض باطری

از دوستان خواهش میکنم موضوع باطری را گه در پست 66 گفتم سریعتر چک و اطلاع رسانی کنن
    ممنون از همتون
    Last edited by aminbadiee; 20-08-2011 at 14:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •