تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 113 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

اگه نباشه جاش خالی می مونه gla021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خوب بنده که گفتم در مورده گرافیک که گرافیک قوی تری داره نسبت به 502 ..اما شما جواب خودتون رو دادین دیگه چون من گفتم توی بقیه موارد L502 کامل تره...طبق مشخصاتی که گذاشتین میبینین که l502:
    1-کیفیت ساخت بهتری داره (آلمینیوم.اگه داشته باشین میفهمین راحت)
    2-بلوتوث ورژن 3
    3-قابلیت شارژ وسایل جانبی وقتی که سیستم خاموشه
    4-HDMI ورژن 1.4 که مخصوص نمایشگرهای 3D هست وا اتصال و پخش 3D که به کمک 3D TV playe که از امکانات کارت گرافیک 540 هست
    5-port thunder bolt که شما نگفتین
    6-بلو ری
    7-اسپیکر JBL و ساب ووفر
    8-نور کیبرد
    9-استفاده از چیپست اینتل مدل HM67 که جدیدترینشه و اگه نباشه از ماله 6080 یا 6090 که HM65 هست جدیدتره
    10-صفحه نمایش شفاف تر و فوق العاده روشن تر (شما که تاپیک 6090 رو خوندین حتما" متوجه شدین که از کیفیت بده صفحه نمایش گله دارن)
    11-وزن کمتر
    12-باطری 9 سل فوق العاده
    13.TV tuner (دیجیتال و آنالوگ)
    نمیدونم فامیلاتون تو شرکت hp هستن یا نه ولی چه گیری دادین به مدل های hp??!!!
    اینجا تاپیک 502 هست و شما اگه میخوای بزنی تو سر مال! برو تو تاپیک HP تا دلتون میخواد از هم تعریف کنیدو خوش باشید...!
    ضمنا" قیمت ها هم یکم بالاست

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

نظر الکی دادن که کنتور نمیندازه!!! به نظر من یه 1100 از 6050 6070 6080 6090 بهتره!!!

لطفا" الکی با 6080 و 6070 مقایسه نکن...بحث 6090 هم فرق داره و فقط تو گرافیک از 502 سره که طبیعی هست
    این جمله بالا ماله شما هست یا نه !!! شما بین گرافیک 6090 ودیگر سری ششها تفاوت قائل شدی یانه!!؟؟؟
    من فقط اگاهی دادم که سری 6050-6090 'گرافیک متفاوتی ندارند

بحث مقایسه رو هم نکردم تا امثال شما ناراحت نشند هنوزم میگم جای مقایسه اینجا نیست و تحقیق با گذشتن کانفینگ بر عده خود دوستان

نمیدونم از کجای حرفای من مشخص شد که من طرفداره hp هستم یا فامیلامون تو اچ پی هست(که اگرم بود لازم نبود بیام اینجا پیش شما براش تبلیغ کنم) و از کجا مشخصه که من طرفداره دل نباشم
    من نه از اچ پی تعریف کردم نه از دل بد گفتم
    من که فامیلامون تو شرکت hp هست و طرفدارهش هستم چرا تو این پست زیر و چندتا پسته دیگه(که حوصله گشتن ندارم) اسم l502 را با hp وچند مدل هم تراز آوردم ورقیب دونستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی تو این پست بالا از msi گفتم (فامیلای دیگمون تو msi هستند!!!!)

چه قدر راحت تهمت میزنی تو این ماه مبارک!!!
    کامنت مفته دیگه هرچی بگی کنتور نمیندازه!!!!

اتفاقا شما دارید از دل تعریف می کنید پس خوبه منم بگم شما فامیلتون تو شرکت دل هست!!!!
    سعی کنیم به همدیگر اعتماد داشته باشیم و احترام بزاریم

یک پستی مثل این پست من که مجبورم به خاطر صحبت شما در جواب پستی که توش من کانفینگ 2 مدل لپتاب مربوط به بحث گزاشتم ،بدم چیزی جز اسپم نیست دوست عزیز

من قبل از اینکه همچین تاپیکی زده بشه در مورد این مدل اطلاعاتی جمع کردم کهالبته شما هم که این مدلو دارید جایه تبریک داره (حالا خوب یا بد)
    سه ماهه تو این فروم دارم درباره لپ تاپ تحقیق میکنم ولی هنوز اون مدلی که میخوام تو ایران نیومده
    واسم مقایسه کردن کاری نداره دوست من
    هر کسی اطلاعات یا عکس و فیلم از این مدل دل خواست بگه من این جا بذارم

الگوی زندگیم که من به گرد پاشم نمیرسم حرفه جالبی میزنه:

میگه:

""""" هیچ چیز در این جهان بی نهایت نیست مگر دو چیز ، جهان هستی و نادانی بشر"""""""
    Last edited by gla021; 20-08-2011 at 00:16.

2. 2 کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gla021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ببخشید چند بار پست بالا ادیت شد این جناب محترم sami-z سر هیچ و پوچ تهمت میزنه به من که دارم تبلیغ میکنم(شما پستی که ایشون از من نقله قول گرفته بخونید خداییش کجاش تبلیغ hp بود بگید تا من بدونم و عذر خواهی کنم {پیامخصوصی کنید تا اسپم نشه})
    هی می خوام بیریزم تو خودم ولی نمیشه دوباره بیدار میشم پست ادیت میکنم
    فردا عصر چندتا پست در باره این لپ تاپ میدم تا به خاطر این 2 پست اسپم عذرخواهی کرده باشم و شما را با این مدل بیشتر آشنا کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض دوستان خواهش میکنم کامل بخوانید

سلام دوستان. این 2روز درگیر بودم و نتونستم به تاپیک سر بزنم. با وجون اینکه تاپیک را خودم زده بودم و نیاز هم میدیدم که همچین تاپیکی باشه عذر میخوام که این 2 روز نبودم.
    من حدود 2ماه در باره لپ تاپ تحقیق کرده بودم که حدود یک ماه و نیم آخر در باره ی خرید l502 و MSI gx680(که پس از مدتی سریعا از لیست مقایسه من خارج شد به خاطر معیب زیادش که جاش اینجا نیست)و سری 60 اچ پی بود(6090 6080 6070)(تفاوت این 3مدل اچ پی در هارد و رم و دایو نوری است). در یک ناه نیم آخر بین xps و سری 60 اچ پی مانده بودم. هر چه بیشتر میگشتم و تحقیق میکردم کمتر به نتیجه میرسیدم.اعصابم خورد شده بود. واقعا کلافه شده بودم.. باورتان نمیشه انقد تحقیق کرده بودم که تمام جزعیات بدنه و اینارم حفظ بودم و یه جورایی دیگه برام تازگی نداشتن چون احساس میکردم خیلی وقته که دارمشون! تمام فروم های خارچی و ایرانی و هم چنین سایتهای خارجی و ایرانی را خواندم مو به مو.چندید بار هم با اپراتورهای دل و اچ پی صحبت کردم.یک بار هم پایتخت و بازار رضا رفتم که البته انقد اطلاعات داشتم که دست فروشنده ها را بسته بودم و خوشون تعجب میکردند که چقدر اطلاعات دارم و این شد که این رفتنم به بازار رضا و پایتخت واقعا بی تاثیر بود.
    به هر حال. میگم هر چی بیشتر میگشتم کمتر به نتیجه میرسیدم. چون اتخلافاشون با هم خاص بود و طوری بود که آدم نمیتونست انتخاب کنه و بگه کلا این بهتره از اونه یا اون بهتر از این.هدفمم گیم بود ولی خب امکانات جانبیش هم برام مهم بود چون جایگزین pc بود برام. گذشت و انقد کلافه شده بودم تا نهایتا تصمیما را گرفتم و فقط به خاطر کارت گرافیک بهتر و قویتر 6770 نسبت به 540 تصمیم گرفتم مدل 6070 را بگیرم(فقط به دلیل کارت گرافیک همین چون در بقیه چیزها L502 سر تر بود).6070سرعت هاردش 7200 بود(بر خلاف سرعت هارد 6080 و 6090 که با وجود گرانتر بودن و ظرفیت هارد بیشتر سرعتش دور پایین یعنی 5400بود)و رم 4 را هم همان جا 8کنم.
    به هر حال با پول رفتم نمایندگی سرزمین سبز پایا در هفت تیر که تحقیق کرده بودم که تغریبا بهترین نمایندگی اچ پی و قیمت مناسبی داشت(قابل توجه کسانی که میگوین گارانتی ایران اچ پی بهتره بگویم فقط ادعاست وچون گرانتر میده همه فکر میکند دلیلی داره).در اینجا که رفتم قیمت 6070 بود 1160 که با ارتقا رمش به 8 شد 1200.
    بگذزیم. سیستم را برایم آوردند. این را هم بگویم که رمش را برام همان جا 8گیگ کرد.پس از بررسی بدنه و سرویس تگ خودم روشنش کردم. پس از بالا آمدن ویندوز اولین موردی که واقعا خورد تو ذوقم!! واقعا کیفیت صفحه نمایش پایین بود و خیلی ناراحت بودم که فکر نمیکردم اینگونه باشد و من چون L502 را دیده بودم واقعا زمین تا آسمان فرق میکرد.به هر حال با خودم کنار آمدم با این که با یک حس بدی داشتم سیستم را بررسی میکردم. و اینکه 2تا از دوستام 6080 . 6090 گرفته بودن و هر دو در همان ابتدای کار هاردشان به مشکل بر خورد که مال یکی سوخت و دیگری همان روزیکه خرید هاردش خراب شد و بعد 10روز در در مغازه ای که خرید بالاخره چون فامیلش بود یک سیستم نو بهش داد.این مورد اشکال هارد در این سری بسیار زیاد است. خودم که 2تا از نزدیک ترین دوستانم به مشکل برخورد. در فروم های ایرانی و خارجی هم کسانی که به مشکل برخوردند ذکر کرده اند.همچنین در تاپیک (غول 6090) تا آنجا که من یادم هست 2نفر به مشکل خرابی هارد برخوردند. چون تمام تاپیک را در هفته پیشش خواندم.
    بگذریم. با همام نگرانی هار د و کیفیت بدی که از صفحه نمایش دیدم داشتم تست میکردم..بدنه خیلی ظریف بود و در همان حال داشتم فکر میکردم که این اگر یک بار زمین بخورد دیگر چیزی ازش نمیماند. در حال تست بودم که دیدم دکمه ی z خوبنمیزد و گفتم این خراب است و نمیخوام .
    همین جا میخوام یک واقعیت را بگویم. همان مسعول فروش شرکت سرزمین سبز که نمایندگی فروش کل محصولات اچ پی است بهم گفت اچ پی را ما تا زمانی ضمانت میکنیم که منطقه قطعات باشد وگرنه اگر منطقه ساپرت نکند ما هم ساپورت نمیکنیم.
    و یک موضوع مهمتر. وقتی دیدم یکی از دکمه هاش فقط یک کم واقعا هم مشکل خواصی نبود آن دکمه اگر از جهت راست گوشه زده میشد عمل نمیکرد که من گفتم چون تایپیستم به مشکل بر میخورم. آن پسره تهمیر کار به من گفت من این را فردا باز میکنم اگر فقط بد جا رفته بود که درستش میکنیم ولی اگر خراب بود خودمان دستگاه را اوراق میکنیم چون توانایی تعویض را نداریم و قطعاتش نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    باورتان میشود! در دفتر رسمی شرکت بودم نه یک مغازه معمولی! و گفتند خرابی کی برد برابر با اوراق شدن دستگاه چون تعمیرش نمیارزد!و اوراق میکنیم و برای دستگاه های خراب بقیه قطعاتش را در مرکز تعمیر نگه میداریم
    گفتم آقا منصرف شدم و آمدم بیرون(با اینکه گفتند یک سیستم دیگر میاوریم الان). پس فرداش هم l502 را ازگارانتی زیگورات باقیمت 1520 خریدم و از خرید خود واقعا راضی راضیم و از نظر خودم که دستگاه 6070 با رم 8 را هم باهاش کار کردم به خدا قسم نظر شخصی خودم مطمین ام که اگر اون روز اچ پی را خریده بودم با اینکه این همه پول داده بود راضی نبودم الان.
    دوستان نوشتن این متن به این طولانی ای برایم سخت بود (مادر بزرگم بیمارستانه بودو خیلی درگیرم و همین جا ازتون میخوام برای سلامتیش دعا کنین)ولی به این عشق نوشتم که بتوانم کمکی برای سایرین باشم. من این پول را با سختی جمع کردم. میدانم شما هم همین طور. برای همین دلم میخواهد چیزی نهیه کنید که یک زمان پشیمان نشوید. این صحبت های من بود.دیگر تصمیم نهایی و تصمیم با شماست. اگر سوالی بود(در باره هر 2مدل یا مدلهای دیگر)در خدمتم.
    Last edited by aminbadiee; 20-08-2011 at 12:17. دليل: برخی موارد جا افتاده بود و همچنین تغییر فونت

5. 6 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

...

کد:

...
    میگه:

""""" هیچ چیز در این جهان بی نهایت نیست مگر دو چیز ، جهان هستی و نادانی بشر"""""""
    این پستی بود که من قبلا راجع به تحقیق پیرامون msi GX680 زده بودم که خیلی سریع همان طور که در بالا گفتم به خاطر معایبش از لیست انتخابهایم حذف شده بود و فقط XPS L502 و سری 60 اچ پی مانده بود.

7. این کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

داداش 6090 و 6080 و6070 و 6050 همگی کارت گرافیکه AMD Mobility™Radeon HD6770-1Gb DDR5 up to 4000MB(shared) رو دارند چه طور کل تاپیک اچ پی خوندی متوجه نشدی که 6090 را به خاطر گرافیک از 6080 جدامیکنی؟؟؟

اینجا جای خوبی برا مقایسه نیست و جایی واسه طرفداران یکی از محصولاته دل هست که من هم به احترامه شما و دیگر دوستانتان مقایسه نمیکنم فقط کانفینگ و قیمت ها (البته شیراز) را میزارم مقایسه با دوستان:

HP
    Pavilion DV6-6080EE
    11,800,000
    12,272,000

Intel® Core™i7-2630QM2.0 GHz With turbo boost UP TO 2.90GHz cache 6 MBQuadCore,8 Threads
    6GB DDR3 Dual
    750GBSATA
    15.6" 1366*768 Diagonal LED High Definition HP Brightview
    AMD Mobility™Radeon HD6770-1Gb DDR5 up to 4000MB(shared)
    WLAN802.11b/g/n GLANBluetooth
    DVD±RW Double Layer support
    2.91 kg
    Windows®7 Home Premium (64-bit)
    Dark Brown Metal,5 in 1 card reader6cells battery,HD webcam,HDMI,eSataBeats AudioNumeric keypad,Finger Print
    1year international warranty

DELL
    XPS L502XE10
    14,500,000
    15,080,000

Intel® Core™i7-2630QM2.0 GHz With turbo boost UP TO 2.90GHz cache 6 MBQuadCore,8 Threads
    8GB DDR3 DUAL
    750GB+SATA7200 RPM
    15.6" WXGA 1366*768 HD LED Truelife
    NVIDIA GeForceGT540M-2Gbup to 4000Mb(shared)
    WLAN802.11b/g/nLANBluetooth 3.0
    Combo BluRaye
    2.70 Kg
    Windows® 7 Home Premium
    Aluminium,9 IN 1card reader,eSATATV Digital,9 cells battery2.0MP webcam ,USB3.0JBL speaker+subwoofer,HDMI 1.4 MiniDisplayPort,backlit&Numbric keyboard
    1year international warranty
    این مدل دل Numbric keyboard نداره خواستم تصحیح کنم . من کلی تحقیق کردم اگه پول داشتم یه اپل میخریدم چون یه گیگ اپل هستم اما با این قیمت خداییش از نظر امکانات این مدل دل خیلی فوق العادست وازی دیگر رقیباش سره . مدل جدیدشم که دیروز از نزدیک دیدم 15z با قیمت 1900 زیبا و فوق العاده است اما باز همین مدل از مدل قبلی سخت افزار (نه تماما کلی میگم ) بهتری داره .

9. 2 کاربر از arash boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

این جمله بالا ماله شما هست یا نه !!! شما بین گرافیک 6090 ودیگر سری ششها تفاوت قائل شدی یانه!!؟؟؟
    من فقط اگاهی دادم که سری 6050-6090 'گرافیک متفاوتی ندارند

بحث مقایسه رو هم نکردم تا امثال شما ناراحت نشند هنوزم میگم جای مقایسه اینجا نیست و تحقیق با گذشتن کانفینگ بر عده خود دوستان

نمیدونم از کجای حرفای من مشخص شد که من طرفداره hp هستم یا فامیلامون تو اچ پی هست(که اگرم بود لازم نبود بیام اینجا پیش شما براش تبلیغ کنم) و از کجا مشخصه که من طرفداره دل نباشم
    من نه از اچ پی تعریف کردم نه از دل بد گفتم
    من که فامیلامون تو شرکت hp هست و طرفدارهش هستم چرا تو این پست زیر و چندتا پسته دیگه(که حوصله گشتن ندارم) اسم l502 را با hp وچند مدل هم تراز آوردم ورقیب دونستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کد:

چه قدر راحت تهمت میزنی تو این ماه مبارک!!!
    کامنت مفته دیگه هرچی بگی کنتور نمیندازه!!!!

اتفاقا شما دارید از دل تعریف می کنید پس خوبه منم بگم شما فامیلتون تو شرکت دل هست!!!!
    سعی کنیم به همدیگر اعتماد داشته باشیم و احترام بزاریم

یک پستی مثل این پست من که مجبورم به خاطر صحبت شما در جواب پستی که توش من کانفینگ 2 مدل لپتاب مربوط به بحث گزاشتم ،بدم چیزی جز اسپم نیست دوست عزیز

من قبل از اینکه همچین تاپیکی زده بشه در مورد این مدل اطلاعاتی جمع کردم کهالبته شما هم که این مدلو دارید جایه تبریک داره (حالا خوب یا بد)
    سه ماهه تو این فروم دارم درباره لپ تاپ تحقیق میکنم ولی هنوز اون مدلی که میخوام تو ایران نیومده
    واسم مقایسه کردن کاری نداره دوست من
    هر کسی اطلاعات یا عکس و فیلم از این مدل دل خواست بگه من این جا بذارم

الگوی زندگیم که من به گرد پاشم نمیرسم حرفه جالبی میزنه:

میگه:

دوست عزیز شما هم منظوره من رو درست نگرفتین که زود ناراحت میشین و موضع میگیرین,,من منظورم تفاوت بین گرافیک ها نبوده و شما بد متوجه شدین...وقتی میگم بحث 6090 جداست یعنی نسبت به قابلیت هایی که از 502 گفتم هیچ کدوم به جز 6090 رو نباید باهاش مقایسه کرد,همه چیزه یه لپ تاپ به گرافیکش که نیست عزیز من... من هم به شما اعتماد دارم و هم احترام میزارم نشونش هم این بود که گفتم حرفتون رو در مورد گرافیک این لپ تاپ ها قبول دارم و اون حرفی که گفتم فامیلتون توی.... یه شوخی بود فکر نمیکردم ناراحت بشین پس ازتون معذرت میخوام و قصد توهین نداشتم و پای ماه مبارک و این حرف ها رو بی مورد وسط نکشین!.اما شما هم وقتی به آدم کنایه میزنید میگید فلان تاپیک رو نخوندی یا نفهمیدی! آدم ناراحت میشه...بنده هم فقط مزایای 502 رو گفتم که بعضی از دوستان الکی نگن یه 6050 از 502 بهتره و بقیه رو گمراه کنن..فکر میکنم با این حرفم موافق باشید...پس پست من هم که از قابلیت های 502 گفتم نه اسپم هست و نه کل کل...از کل کل توی فروم متنفرم...سو تفاهم شده...اگه باعث ناراحتیتون شدم که هی مجبورید بیاین وپستتون رو ادیت کنید بازم معذرت میخوام....در مورد نادانی بشر هم حرف جالبیه...شما هم سعی کنید با کنایه صحبت نکنید , فقط بنده جز این بشر نیستم شما هم از همین بشر هستین ...امیدوارم لپ تاپ مورده نظرتون رو پیدا کنید و موفق باشید.
    Last edited by sami-z; 20-08-2011 at 03:13.

11. این کاربر از sami-z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4rooos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

شکلش که جالب نیست
    خیلی تو ذوق میزنه

13. این کاربر از 4rooos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آقایان بس کنید ناسلامتی این تاپیک دل 502 است . البته درک میکنم ما ایرانی ها اهل گفتگوهای داغ و کنایه و اشاره و کل کل و این حرفا ایم . البته اگر از اظهار نظر من تازه وارد دلخور نمیشوید راستی کنایه هم استنباط نکنید چیزی را .
    در مورد شکلش نمای بیرونیش رو اگه با مدل های برجسته مقایسه کنید فلز بیرونیش چون مات است ممکن است حس لب تاپ های گران را به شما القا نکند اما این هم سلیقه ایست من که خیلی دوستش دارم از آن گذشته قدرت اصلی این لبتاپ ظرافت و زیبایی نیست بلکه سخت افزارش است البته باز هم میگویم دل نسبت به طراحی های قبلش از شکل و جنس بیرونی این مدل نیز کم نگذاشته .
    از دوستان که واردا تقاضا میشه برای من وامثال من توضیح دهند از اول روشن کردن این مدل چه درایو هایی را باید آپدیت کنیم از چه آدرس هایی و اینکه چه تنظیماتت را بایستی اعمال کنیم مثل تنظیمات تیونر و صدا و گرافیک و.. از نحوه پشتیبان گیری اولیه و پارتیشن بندی و اینها توضیح دهید و .. که در این تاپیک جایشان خالیست . مرسی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خوب بنده که گفتم در مورده گرافیک که گرافیک قوی تری داره نسبت به 502 ..اما شما جواب خودتون رو دادین دیگه چون من گفتم توی بقیه موارد L502 کامل تره...طبق مشخصاتی که گذاشتین میبینین که l502:
    1-کیفیت ساخت بهتری داره (آلمینیوم.اگه داشته باشین میفهمین راحت)
    2-بلوتوث ورژن 3
    3-قابلیت شارژ وسایل جانبی وقتی که سیستم خاموشه
    4-HDMI ورژن 1.4 که مخصوص نمایشگرهای 3D هست وا اتصال و پخش 3D که به کمک 3D TV playe که از امکانات کارت گرافیک 540 هست
    5-port thunder bolt که شما نگفتین
    6-بلو ری
    7-اسپیکر JBL و ساب ووفر
    8-نور کیبرد
    9-استفاده از چیپست اینتل مدل HM67 که جدیدترینشه و اگه نباشه از ماله 6080 یا 6090 که HM65 هست جدیدتره
    10-صفحه نمایش شفاف تر و فوق العاده روشن تر (شما که تاپیک 6090 رو خوندین حتما" متوجه شدین که از کیفیت بده صفحه نمایش گله دارن)
    11-وزن کمتر
    12-باطری 9 سل فوق العاده
    13.TV tuner (دیجیتال و آنالوگ)
    نمیدونم فامیلاتون تو شرکت hp هستن یا نه ولی چه گیری دادین به مدل های hp??!!!
    اینجا تاپیک 502 هست و شما اگه میخوای بزنی تو سر مال! برو تو تاپیک HP تا دلتون میخواد از هم تعریف کنیدو خوش باشید...!
    ضمنا" قیمت ها هم یکم بالاست

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

نظر الکی دادن که کنتور نمیندازه!!! به نظر من یه 1100 از 6050 6070 6080 6090 بهتره!!!

من تو سایت دل خوندم چیپست 502 hm65 بود از کجا میگید hm67 است؟
    راستی n53sn hdmi 1.4 داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من تو سایت دل خوندم چیپست 502 hm65 بود از کجا میگید hm67 است؟
    راستی n53sn hdmi 1.4 داره؟
    اگه L502 دارید برید برید به control panel>system>device manager و اونجا چیپست های اینتل رو چک کنید حتما" میبینید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •