تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 113 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام از خواندن مطالب ریفورب بودن و نبودن تا حدی سرم گیج رفت بعدا باید یک دور دیگه بخوانم ...
    شنیده بودم سایت دیجیکالا برای خرید مطمئن است درسته ؟
    البته این سایت آن کانفیگی را که میخواستم تمام کرده . اول از همه میخواستم چون در این یک هفته قصد خرید این مدل را دارم مکان هایی که میشناسید که از نظر اطمینان و هم قیمت مناسب است در تهران یا رشت به بنده با یه شمارهای آدرسی سایتی معرفی کنید . زیاد از رم بالای 6 و هارد بالا و تی وی تیونر و بلوری استقبال نمیکنم فکرم این است که چیزهای اضافی و نالازمی باشد و بیخود قیمت کانفیگ را بالا میبرد . در مور بک لایت خیلی دوست دارم و فکر میکنم خیلی مفید است لطفا در این زمینه و لزوم امکانات و مزایا و اهمیت امکانات یاد شده توضیح دهید تا رئشن شوم .مثلا با وجود تی وی تیونر های ارزان 20 تومنی یواس بی پرداخت 40 50 تومن اضافه به لب تاپ میارزد ؟؟
    بعد با گارانتی و بیمه بدنه یکساله وتعویض یکماه که شرایط مثلا گارانتی دیجیکالاست ارزش دلرد 50 60 تومن اضافه بابت گارانتی بدهم . لطفا پاسخ دهید .متشکرم .
    دوست عزیز شما مهمترین چیز این است که زمانی که دارید 1.5 میلیون پول میدید خیالتون راحت باش که از جای معتبر و همچنین با خدمات باشد. از نظر منتنها جای معتبر که واقعا خالتان راحت باشد گاراتی زیگورات است که فقط محصولات دل را ضمانت و به فروش میرساند. همچنین در خیلی از شهرا نمایندگی دارد که البته تمم محصولاتش در شرهای مختلف با یک قیمت بفروش میرسد که این نشان از هماهنگی این شرکت است.من شعبه اصفهان و مشهدش را میدان. ولیدر رشت خبر ندارم.
    خودم از نمایندگی زیگورات در پاساژ پایتخت خریدم ولی از دفر مرکزی که در خیابان آفریقا هم هست میشود خرید.
    در مورد گانفینگ این را باید بگویم که شرکت زیگوات فقط فول گانفینگ یعنی رم 8 هار 750 بلوری تی وی را بفروش میرساند. یعنی اگر بخواهید اینلپ تاپ را از این گارانتی معطبر بخرید فقط همین حالت را دارد.
    بلو ری که دیگه داره جا میوفته. رم 8 هم دیگه الان در اکثر لپ تاپ ها هست و لازم مششه. کارت تی وی هم یک تینر داخلی هست که یک آنتن کوچک همراه دارد که خوب بسار جالب است. هارد 750 هم که مطمئنا لازمه. و هختلاف پولی که میدهیم واقعا ارزش دارد.
    من 4روز پیش 1520 از گارانتی زیگورات خریدم و پساز چند ماه تحقیق فشرده در مورد لپ تاپ ها واقعا از خریدم رازیم .
    موفق باشید

2. این کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام از خواندن مطالب ریفورب بودن و نبودن تا حدی سرم گیج رفت بعدا باید یک دور دیگه بخوانم ...
    شنیده بودم سایت دیجیکالا برای خرید مطمئن است درسته ؟
    البته این سایت آن کانفیگی را که میخواستم تمام کرده . اول از همه میخواستم چون در این یک هفته قصد خرید این مدل را دارم مکان هایی که میشناسید که از نظر اطمینان و هم قیمت مناسب است در تهران یا رشت به بنده با یه شمارهای آدرسی سایتی معرفی کنید . زیاد از رم بالای 6 و هارد بالا و تی وی تیونر و بلوری استقبال نمیکنم فکرم این است که چیزهای اضافی و نالازمی باشد و بیخود قیمت کانفیگ را بالا میبرد . در مور بک لایت خیلی دوست دارم و فکر میکنم خیلی مفید است لطفا در این زمینه و لزوم امکانات و مزایا و اهمیت امکانات یاد شده توضیح دهید تا رئشن شوم .مثلا با وجود تی وی تیونر های ارزان 20 تومنی یواس بی پرداخت 40 50 تومن اضافه به لب تاپ میارزد ؟؟
    بعد با گارانتی و بیمه بدنه یکساله وتعویض یکماه که شرایط مثلا گارانتی دیجیکالاست ارزش دلرد 50 60 تومن اضافه بابت گارانتی بدهم . لطفا پاسخ دهید .متشکرم .
    دوست عزیز یک موضوع دیگر. اصلا و به هیچ وجه خرید اینترنتی نکنید. همون طور که در پست های اول گفتم مواردی را نوشتم که هنگام خرید باید چک شود. پس اصلا نمیتوانید خرید اینترنتی کنید با وجود اینکه در محل دریافت دیجی کالا اجازه تست میدهد. این نظر من و همچنین بسیاری از کسانی بوده که قبلا به خودم توصیه کردند.

4. 2 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اون آنتن کوچولو و کار آمد کجا و این کارت tv های دست و پاگیر کجا...معلومه که ارزششو داره که با کارت tv اونم با مارکه Aver media که تخصصش تو این زمینه هست رو تهیه کنید....تازه کارت tv این لپ تاپ هیبریدی هست یعنی هم آنالوگ میگیره هم دیجیتال...آنالوگ به درد وقتایی میخوره که مثلا" یه فوتباله اروپایی پخش زنده هست که روی امواج دیجیتال پخش نمیشه و یا تو شهرهایی که هنوز سیستم دیجیتال ندارن.

6. این کاربر از sami-z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اون آنتن کوچولو و کار آمد کجا و این کارت tv های دست و پاگیر کجا...معلومه که ارزششو داره که با کارت tv اونم با مارکه Aver media که تخصصش تو این زمینه هست رو تهیه کنید....تازه کارت tv این لپ تاپ هیبریدی هست یعنی هم آنالوگ میگیره هم دیجیتال...آنالوگ به درد وقتایی میخوره که مثلا" یه فوتباله اروپایی پخش زنده هست که روی امواج دیجیتال پخش نمیشه و یا تو شهرهایی که هنوز سیستم دیجیتال ندارن.
    درسته کیفیت تیونر واقعا عالی است
    الان که دارم اینو مینویسم همزمان سریال ماه رمضان را با کیفیت عالی میبینم

8. 2 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

متشکرم از توضیحات دوستان . در مورد همه چیز توضیحات کامل بود . من شماره نمایندگی رشت را از شرکت مرکزی گرفتم و آنها به من اطمینان دادن قیمت ها یکی است . قیمت فول آپشن (بلوری 8 گیگ رم bl و tv و 750 هارد و ... ) رو بهم 1550 دادن. قیمتش که از 1500 زد بالا کمی دلزده ام کرد نظر شما چیست ؟ میماند دو گزینه دیگر یک آشنای خانوادگی در تهران قیمت همان آپشن با رم 6 گیگ رو داده 1400 با گارانتی که به خاطرم نیست و گفته میتواند تا 20 یا 30 هزار تخفیف بگیرد . و دومی خرید از سایت دیجیکالا البته با بیمه بدنه و سرقت و گارانتی 50 60 تومنیش که خوش سابقه است آنهم دو مدل دارد : 1.فول آپشن فقط با رم 8 و بدون بلو ری با گارانتی و بیمه1450
    2.فول آپشن با رم 6 ولی بلوری به قیمت 1470 با بیمه و گارانتی
    از این دو شرایط کدام بهتره؟
    اول از همه د رمورد بلوری هم توضیح دهید میشه باهاش سی دی دیویدی معمولی را راحت دید و رایت هم زد و اینکه سه بعدی باهاش میشه در خود نمایشگر لب تاپ با عینک دید !!! یا نیاز به وصل کردن به یک ال سی دی آنهم از نوع گران سه بعدی دارد ؟؟؟؟؟
    خداییش از بین این 4 حالت خرید کدام بهتر است ؟؟؟؟ مانده ام به خدا
    ببخشید زیاد سوال کردم .مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دگمه تشکر را هم پیدا نمیکنم تشکر کنم کجاسسسسست؟!!!

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

متشکرم از توضیحات دوستان . در مورد همه چیز توضیحات کامل بود . من شماره نمایندگی رشت را از شرکت مرکزی گرفتم و آنها به من اطمینان دادن قیمت ها یکی است . قیمت فول آپشن (بلوری 8 گیگ رم bl و tv و 750 هارد و ... ) رو بهم 1550 دادن. قیمتش که از 1500 زد بالا کمی دلزده ام کرد نظر شما چیست ؟ میماند دو گزینه دیگر یک آشنای خانوادگی در تهران قیمت همان آپشن با رم 6 گیگ رو داده 1400 با گارانتی که به خاطرم نیست و گفته میتواند تا 20 یا 30 هزار تخفیف بگیرد . و دومی خرید از سایت دیجیکالا البته با بیمه بدنه و سرقت و گارانتی 50 60 تومنیش که خوش سابقه است آنهم دو مدل دارد : 1.فول آپشن فقط با رم 8 و بدون بلو ری با گارانتی و بیمه1450
    2.فول آپشن با رم 6 ولی بلوری به قیمت 1470 با بیمه و گارانتی
    از این دو شرایط کدام بهتره؟
    اول از همه د رمورد بلوری هم توضیح دهید میشه باهاش سی دی دیویدی معمولی را راحت دید و رایت هم زد و اینکه سه بعدی باهاش میشه در خود نمایشگر لب تاپ با عینک دید !!! یا نیاز به وصل کردن به یک ال سی دی آنهم از نوع گران سه بعدی دارد ؟؟؟؟؟
    خداییش از بین این 4 حالت خرید کدام بهتر است ؟؟؟؟ مانده ام به خدا
    ببخشید زیاد سوال کردم .مرسی
    سلام دوست عزیز. در مورد سایت دی جی کالا و خرید اینترنتی نظر من نوعی و اهل فن را بهتان گفتم که خرید به این صورت به هیچ عنوان توصیه نمیشود. به هیچ عنوان!
    در مورد خرید از آشنا خودتان میدانید ک چه مشکلاتی ممکن است پیش آید چون من خودم هم یک آشنا داشتم ولی بخاطر اینکه مشکلی پیش بیاید در لپ تاپ به خاطر رودروایسی آدم به مشکل برمیخورد خودم این کار را نکردم و این دیگر نظر شخصی خودتان است.
    در مورد گارانتی زیگورات هم نظر شخصیم این بود که زمانی که دارم یک و نیم میلیون که با بدبختی بعد سالها جمع کردن بدست آوردم نمیخوام بخاطر چند 10 هزار تومن به بادش بدم تصمیم گرفتم که این 50 60 تومن اختلاف قیمت گارانتی زیگورات را به جون بخرم و سیستمی بخرم که خیالم راحت باشد باشد.خودتان هم میدانید و از هر کس هم که در کار لپ تاپ است بپرسید که گارانتی زیگورات تنها گارانتی پاسخگو در محصولات دل در ایران است.
    اما میرسیم در مورد آپشنا. تبدیل رم 6 گیگ به رم 8 گیگ حدود 45,50تومن میشود. یعنی رم 2گیگ را برمیدارند و یک رم 4 گیگ میگذارند که با آن 4 گیگ دیگر میشود 8گیگ.این 45,50تومن هم ما به تفاوت است.
    در مورد بیمه ایران حق بیمه 1.5در صد مبلغ کل است که مثلا اگر قیمت یک و نیم میلیون باشد میشود 22.5هزار تومن.
    در مورد کارت تی وی این مارکقیمتش در آمریکا 40 دلار است هم قابلیت پخش دیجیتال دارد و هم آنالوگلی,مهم این است که این برند کارت تی وی که بهترین در جهان است در ایران به فروش نمیرسد
    در مورد بلو ری هنوز خودم در این چند روز که لپ تاپ را خریداری کردم وقت نکردم دیسک بلوری بگیرم و امتحان کنم ولی این را باید بدانید که این لپ تاپ قابلیت پخش 3بعدی را مکستقیم در خودش ندارد و فقط مدل 17 اینچش این قابلیت را دارد که در ایران وارد نمیشود.ولی میتوانید به تلویزیون وصل کنید.
    آما این را بدانید درایو بلو ری در اصل برای پخش کیفیت HD است که HD واقعی فقط روی دیسکهای بلوری رایت میشود و فقط قابلیت پخش در این درایو ها را دارد. که رفته رفته در ایران دارد فرا گیر میشود. پس توصیه میکنم که داشته باشد.از نظر اختلاف قیمت هم دی وی دی رایتر و بلوری با هم تقریبا 70تومن اختلاف قیمت دارند.
    من تمام توضیحات کامل هم نحوه خرید و گارانتی و هم آپشنها را گفتم. دیگر انتخاب با خودتان است.
    موفق باشید
    Last edited by aminbadiee; 16-08-2011 at 14:18.

12. 6 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دگمه تشکر را هم پیدا نمیکنم تشکر کنم کجاسسسسست؟!!!
    نیاز به تشکر کن نیسبرای اینکه بدونید وقتی لاگین میشوید پایین هر پست سمت چپ آخرین گزینه عکس 1 تیک است.

14. 2 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Sky_Jet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

سلام دوستان میشه در مورد Refurb کمی توضیح بدین من که گیج شدم لپ تاب اگه Refurb باشه خوبه یا بد؟
    اصلان Refurb چی هست؟؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان میشه در مورد Refurb کمی توضیح بدین من که گیج شدم لپ تاب اگه Refurb باشه خوبه یا بد؟
    اصلان Refurb چی هست؟؟!
    صفحه قبل زحمت کشیدن و توضیح دادن دوستان
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •