تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 113 اولاول ... 1060100106107108109110111112113 آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

با سلام
    من یک لپتاپ xps l502 دارم و مشکل هنگ لپتاپ در هنگام بازی و در هنگام اتصال آداپتور همانند همه دوستان برایم پیش می آید.
    از راه حل هایی که دادین من چندتایی را امتحان کردم اما همچنان مشکل باقیست . در ضمن اورکلاک کردن باعث کاهش یا افزایش کارکرد کارت گرافیک میشود و این مشکل را رفع نمیکند چرا که مشکل از برقی است که به صورت مازاد در مادربورد در اثر اتصال به برق به وجود می آید ، است.
    از دوستانی که در تهران ساکنند درخواست دارم به زیگورات که خود را نمایندگی رسمی دل میداند بروند.ظاهرا قطعه ای توسط شرکت دل ارائه شده که این مشکل را حل میکند. مشکل اصلی هم مربوط به رسیدن برق به مادربورد هست. من حتی با خود شرکت دل نیز تماس گرفتم و آنها گفتند که به نمایندگی مراجعه کنم. از آنجا که ایران تحریم است و شرکت دل آمریکایی ، در نتیجه نمایندگی رسمی و واقعی در ایران ندارد.
    اگر دوستان به این شرکت رفتند لطفا حتما نتیجه را بگویند و قیمت تمام شده و صحت این خبر را به اطلاع دیگران برسانند.
    اگر مشکل از سوی شرکت زیگورات حل نشد من راه حل دیگری دارم که شاید بتواند مشکلمان را حل کند.تنها از همه دوستان خواهشمندم زودتر خبرم کنند.
    در مراجعه به شرکت یادتان باشد حتما این موارد را به آنها بگویند :
    1- لپتاپ در هنگام اتصال آداپتور و اجرای بازی با گرافیک nvidia دچار مشکل میشود
    2- یدنه لپتاپ در هنگام اتصال آداپتور دارای برق میشود مخصوصا در قسمت کنار دکمه پاور جایی که jbl نوشته شده است
    3- این مشکلات حتی با آپدیت بایوس به a12 و کارت گرافیک به آخرین ورژن همچنان باقیست
    4- شرکت دل رسما جهت رفع این مشکل اطلاعیه داده و لپتاپ های خارج از ایران و چند کشور دیگر در صورت بازگردانی درست و تعمیر شده اند
    5- مشکل شاید از وجود دو بلندگو با این قدرت باشد ( یکی از اقوام که مهندس الکترونیک هست ؛گفت که وجود آهنربا در بلندگوها هم از عواملی است که در این مشکل نقش مهمی دارد- وجود آهنربا در میدان الکتریکی باعث ... )
    6- تشکر یادتون نره! ( از زیگورات ها)!!!
    راستی جون همه xps ها هرکی تهران هست زودتر بره.
    نشد بهتون قول میدم با هم میتونیم حلش کنیم.
    به قولی :
    ما میتوانیم !!!
    منم متشکرم از همه دوستانی که پیگیر مشکل هستند.
    مخلص همتون ...
    به امید حل اساسی این مشکل...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض حل شد واسه من

سلام دوست عزیز منم این مشکل رو داشتم راستش تصمیم گرفتم همه راه حل ها رو با هم انجام بدم.یعنی اول ویندوزم رو عوض کردم بعد بایوس 12 رو از سایتی که دوستمون nima.dn2 (در صفحه 94 ) معرفی کرد دانلود کردم البته همونی که اون سایت توصیه کرده رو دانلود کردم.گرافیکمم اپدیت کردم.همچنین هنگام بازی تو تنظیمات گرافیم قسمت set physx configuration و قسمت select physx processor رو روی geforce gt 540m گذاشتم الان خدا رو شکر چند روزی هست که دیگه هنگ نمیکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز منم این مشکل رو داشتم راستش تصمیم گرفتم همه راه حل ها رو با هم انجام بدم.یعنی اول ویندوزم رو عوض کردم بعد بایوس 12 رو از سایتی که دوستمون nima.dn2 (در صفحه 94 ) معرفی کرد دانلود کردم البته همونی که اون سایت توصیه کرده رو دانلود کردم.گرافیکمم اپدیت کردم.همچنین هنگام بازی تو تنظیمات گرافیم قسمت set physx configuration و قسمت select physx processor رو روی geforce gt 540m گذاشتم الان خدا رو شکر چند روزی هست که دیگه هنگ نمیکنه

سلام دوست عزیز. متشکرم.
    ولی یه مشکلی من دارم با دانلودش.اصلا دانلود نمیشن برام هیچ کدومشون.
    نه با میرورش و نه با لینک اصلیش.

میشه برام آپلودش کنید و یا راه حل دانلود بدین.
    متشکرم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز. متشکرم.
    ولی یه مشکلی من دارم با دانلودش.اصلا دانلود نمیشن برام هیچ کدومشون.
    نه با میرورش و نه با لینک اصلیش.

میشه برام آپلودش کنید و یا راه حل دانلود بدین.
    متشکرم .
    شما میتونی به راحتی از سایت سافتگذار دانلود کنید. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد سایت بشید و اون بالا سرچ کنید nvidia بعدم توضیحات رو بخونید و به راحتی دانلود کنید.و در مورد هنگ بگم که به نظر من اورکلاک کردنم باعث شده که دیگه هن نکنه موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من با گرفتن بایوس مشکل دارم .
    از همون سایتی که معرفی کردن. بایوس دستکاری شده پیشنهادی رو میگم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من با گرفتن بایوس مشکل دارم .
    از همون سایتی که معرفی کردن. بایوس دستکاری شده پیشنهادی رو میگم.
    دوست عزیز شما برنامه nvidiaInspector رو گرفتی؟شما این برنامه رو دانلود کن بعد show overclocking رو بزنید بعد yes رو انتخاب کنید بعد shader clock رو روی 999 قرار بدید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه
    لطفا این کار رو انجام بدید بعد نتیجه رو بگید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    من یک لپتاپ xps l502 دارم و مشکل هنگ لپتاپ در هنگام بازی و در هنگام اتصال آداپتور همانند همه دوستان برایم پیش می آید.
    از راه حل هایی که دادین من چندتایی را امتحان کردم اما همچنان مشکل باقیست . در ضمن اورکلاک کردن باعث کاهش یا افزایش کارکرد کارت گرافیک میشود و این مشکل را رفع نمیکند چرا که مشکل از برقی است که به صورت مازاد در مادربورد در اثر اتصال به برق به وجود می آید ، است.
    از دوستانی که در تهران ساکنند درخواست دارم به زیگورات که خود را نمایندگی رسمی دل میداند بروند.ظاهرا قطعه ای توسط شرکت دل ارائه شده که این مشکل را حل میکند. مشکل اصلی هم مربوط به رسیدن برق به مادربورد هست. من حتی با خود شرکت دل نیز تماس گرفتم و آنها گفتند که به نمایندگی مراجعه کنم. از آنجا که ایران تحریم است و شرکت دل آمریکایی ، در نتیجه نمایندگی رسمی و واقعی در ایران ندارد.
    اگر دوستان به این شرکت رفتند لطفا حتما نتیجه را بگویند و قیمت تمام شده و صحت این خبر را به اطلاع دیگران برسانند.
    اگر مشکل از سوی شرکت زیگورات حل نشد من راه حل دیگری دارم که شاید بتواند مشکلمان را حل کند.تنها از همه دوستان خواهشمندم زودتر خبرم کنند.
    در مراجعه به شرکت یادتان باشد حتما این موارد را به آنها بگویند :
    1- لپتاپ در هنگام اتصال آداپتور و اجرای بازی با گرافیک nvidia دچار مشکل میشود
    2- یدنه لپتاپ در هنگام اتصال آداپتور دارای برق میشود مخصوصا در قسمت کنار دکمه پاور جایی که jbl نوشته شده است
    3- این مشکلات حتی با آپدیت بایوس به a12 و کارت گرافیک به آخرین ورژن همچنان باقیست
    4- شرکت دل رسما جهت رفع این مشکل اطلاعیه داده و لپتاپ های خارج از ایران و چند کشور دیگر در صورت بازگردانی درست و تعمیر شده اند
    5- مشکل شاید از وجود دو بلندگو با این قدرت باشد ( یکی از اقوام که مهندس الکترونیک هست ؛گفت که وجود آهنربا در بلندگوها هم از عواملی است که در این مشکل نقش مهمی دارد- وجود آهنربا در میدان الکتریکی باعث ... )
    6- تشکر یادتون نره! ( از زیگورات ها)!!!
    راستی جون همه xps ها هرکی تهران هست زودتر بره.
    نشد بهتون قول میدم با هم میتونیم حلش کنیم.
    به قولی :
    ما میتوانیم !!!
    منم متشکرم از همه دوستانی که پیگیر مشکل هستند.
    مخلص همتون ...
    به امید حل اساسی این مشکل...
    پس از جستجویی در اینترنت دیدم که برخیا راهکار از میون رفتن این مشکل رو در غیرفعال کردن قابلیّت hyperthreading بایوس دونستن. این قابلیت پیرامون هسته های مجازیه یعنی، به هر هسته امکان میده که به دو هسته تبدیل بشه که این کار برای بهبود کارآیی بازی ها و نرم افزارهای سنگینه. البته گفته شده که سنگین ترین بازی ها بیش از 2 هسته نمیخوان چه برسه به 8 هسته.
    این قابلیّت باید در بایوس غیرفعال بشه که البته هنوز خودم نیازمودمش

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

پس از جستجویی در اینترنت دیدم که برخیا راهکار از میون رفتن این مشکل رو در غیرفعال کردن قابلیّت hyperthreading بایوس دونستن. این قابلیت پیرامون هسته های مجازیه یعنی، به هر هسته امکان میده که به دو هسته تبدیل بشه که این کار برای بهبود کارآیی بازی ها و نرم افزارهای سنگینه. البته گفته شده که سنگین ترین بازی ها بیش از 2 هسته نمیخوان چه برسه به 8 هسته.
    این قابلیّت باید در بایوس غیرفعال بشه که البته هنوز خودم نیازمودمش
    بنده تنها راهکار برای جلوگیری از هنگ کردن سیستم رو باز کرد کامل سیستم و گردگیری و تعویض خمیر دونستم. اما باز هم اونجور که می خواستم نشد مخصوصا هنگام بازی! این راهی که شما می فرمایید میشه آموزش بدی؟ ممنون
    Last edited by western1; 03-05-2014 at 14:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من چند صفحه پیش توضیح دادم

تنها راه درست شدن این مشکل که من یک سال هست ازش استفاده میکنم و مشکلم کاملا حل شده ، آندر کلاک کردن کارت گرافیک با نرم افزار MSI AfterBurner هست

سرعت GPU و مموری رو حدود 30 تا پایین بیارید دیگه این مشکل رو ندارید

ضمنا ، من دارم مودم 3G واسه سیم کارت میخرم

اگر کسی تونسته سیم کارت رو توی این لپ تاپ فعال کنه راهنمایی کنه تا اگر نیازی به خرید مودم جداگانه نیست نخرم

ضمن اینکه ، کانفیگ لپ تاپ من مودم رو نداره و باید براش بخرم

اگر کسی میدونه کارت WWAN که برای همون سیم کارت و تی وی هست قیمتش چنده و کجا میفروشن هم لطفا راهنمایی کنه

ممنون

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

دوستان من چند صفحه پیش توضیح دادم

تنها راه درست شدن این مشکل که من یک سال هست ازش استفاده میکنم و مشکلم کاملا حل شده ، آندر کلاک کردن کارت گرافیک با نرم افزار MSI AfterBurner هست

سرعت GPU و مموری رو حدود 30 تا پایین بیارید دیگه این مشکل رو ندارید

...
    دوسته عزیز من این روش رو امتحان کردم اما روش مطمئن و معقولانه ای برای این سیستم به نظر نمی رسد(من روش بهتری سراغ دارم). بنده روش های مختلفی رو امتحان کردم. بهترین و کارآمد ترین روش که در حال حاضر با این روش دمای سیستمم به شدت کاهش یافته این شامل 2 مرحله می شود:
    1- باز کردن سیستم و تمیز کردن قطعات و فن و تعویض خمیر سیلیکون سیستم.
    2- (مهم) دانلود درایورهای NETWORK از بخش درایورهای سایت دل بر اساس سرویس تگ و مدل سیستم- پاک کردن و unistall کردن Network adapter های موجود در device maneger و ریستارت کردن سیستم و install کردن درایورهای نتورک دانلود شده(توجه کنید که با بالا آمدن سیستم خوده سیستم شروع به نصب می کند اما حتما شما خود اقدام به نصب فایل های دانلود شده کنید) ! با این کار به طور چشمگیری دمای سیستم کاهش می یابد! امتحان کنید
    3- مر حله آخر هم ریستارت کنید و قبل از بالا آمدن ویندوز با فشردن F12 و راه اندازی Diagnostic یک چک آپ هم بکنید

برای چک کردن دیاگنوستیک یک روش حرفه ای هم اینجا هست! کافی است کلیک کنید run diagnostic را اجرا کنید!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by western1; 02-05-2014 at 19:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •