تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 113 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

لطف کنید یک بار دیگه جواب سوال منو بدید

سوال: شما با لپتاپ l502 با باطری 9 سل و بدون اینکه از شارژر استفاده کنید به مدت 26 ساعت با باطری خود لپتاپ از لپتاپ استفاده کردید؟
    نه بابا !!!! به برق وصل بود

2. این کاربر از sami-z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطف کنید یک بار دیگه جواب سوال منو بدید

سوال: شما با لپتاپ l502 با باطری 9 سل و بدون اینکه از شارژر استفاده کنید به مدت 26 ساعت با باطری خود لپتاپ از لپتاپ استفاده کردید؟
    آخه باطری 29 سل هم که باشه 26 ساعت روشن می مونه؟!

4. این کاربر از MojiOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Behzad-pax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    هریس

پيش فرض

کسی میدونه از کجا میتونم آخرین قیمت xps l502 رو داشته باشم؟مثلا ضمانت زیگورات یا هرجای دیگه
    منظورم یه سایت رسمیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بچه ها.
    من میخوام هاردمو پارتبشن بندی کنم. برای شرینک نهایتا میگه 370 باید برای C باشه و فقط میذاره 330تا شرینک کنم. من بیشتر میخوام جدا کنم. چی کار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید.ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان...
    یه لطفی کنین یه عکس از صفحه ی امتیازات سخت افزار ویندوز سون بگیرین و بذارین..ممنون میشم... .

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان...
    یه لطفی کنین یه عکس از صفحه ی امتیازات سخت افزار ویندوز سون بگیرین و بذارین..ممنون میشم... .
    بفرمایید

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

سلام بچه ها.
    من میخوام هاردمو پارتبشن بندی کنم. برای شرینک نهایتا میگه 370 باید برای C باشه و فقط میذاره 330تا شرینک کنم. من بیشتر میخوام جدا کنم. چی کار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید.ممنون
    بیخیال بچه ها همون shrink کردم

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

کسی میدونه از کجا میتونم آخرین قیمت xps l502 رو داشته باشم؟مثلا ضمانت زیگورات یا هرجای دیگه
    منظورم یه سایت رسمیه
    سلام شماره گارانتی زیگورات اینه میتونی زنگ بزنی و قیمت روز بگیری
    02126204490

9. 2 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض موضوع باطری

سلام. بچه این هم نتیجه نهایی راجع به موضوع مطرح شده راجع به باطری و برنامه battery care
    به خود سایت برنامه میل زدم و نیته را نیگونه اعلام کرد که مشکل از بایاس است ونگرانی راجع به ظرفیت وجود ندارد. ولی درصد اتلاف wear level بسیار بالاست و باید کالیبره شود
    باطری نو هم باید اول کار کالیبره شود. من کالیبره کردم و درصد اتلافم از 10 درصد رسید به زیر یک. متن میل پاسخ آنها هم اینگونه بود
    Hello,

apart from the Capacity values being 10x smaller than usual (usual capacity values for 9 cell batteries are around 80.000mWh), which I presume it's a BIOS reporting bug, there's nothing wrong with your laptop battery.

What are you actually referring to? The wear level? If your battery is new, then it's a little bit high, you should perform a [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] when you are purchasing a new battery, in order for the correct wear level to be reported.

Best regards,

Filipe Lourenço

روش کالیبره صحیح هم که خودشون توضیح دادن براتون به زودی میذارم

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

How to perform a calibration (full discharge)?

The most adequate method to do a full discharge (100% to a minimum of 3%) consists of the following procedure:
    1. Fully charge the battery to its maximum capacity (100%);
    2. Let the battery "rest" fully charged for 2 hours or more in order to cool down from the charging process. You may use the computer normally within this period;
    3. Unplug the power cord and set the computer to hibernate automatically at the minimum percentage possible as described by the image sequence below (click images to enlarge); [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4. Leave the computer discharging, non-stop, until it hibernates itself. You may use the computer normally within this period;
    5. When the computer shuts down completely, let it stay in the hibernation state for 5 hours or even more;
    6. Plug the computer to the A/C power to perform a full charge non-stop until its maximum capacity (100%). You may use the computer normally within this period.
    After the calibration process, the reported wear level is usually higher than before. This is natural, since it now reports the true current capacity that the battery has to hold charge. Lithium Ion batteries have a limit amount of discharge cycles (generally 200 to 300 cycles) and they will retain less capacity over time.
    Many people tend to think "If calibrating gives higher wear level, then it's a bad thing". This is wrong, because like said, the calibration is meant to have your battery report the true capacity it can hold, and it's meant to avoid surprises like, for example, being in the middle of a presentation and suddenly the computer shuts down at 30% of charge.

11. 3 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    ظاهراً این مدل با دو نوع مانیتور عرضه میشه HD و FullHD
    آیا تو ایران مدل FullHD هم عرضه میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کالیبره کردن چه تاثیری داره ؟ آیا بعد این کار تغییری در کارایی و راندمان مشاهده کردید؟
    Last edited by arash boss; 24-08-2011 at 21:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    ظاهراً این مدل با دو نوع مانیتور عرضه میشه HD و FullHD
    آیا تو ایران مدل FullHD هم عرضه میشه؟
    پنل فول اچ دی که برای این لپ تاپ استفاده شده از بهترین هاست .
    اما گشتیم نبود .... نگرد نیست ....

15. این کاربر از ceasar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •