تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 113 اولاول ... 3539399100101102103104105106107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ببین این صدای آنچنانی نمیده که بشه ضبطش کرد، فقط در حالت عادی بغیر از حالت پاورسیور فن همش داره کار می کنه، اینه که خیلی رو مخه!!
    خوب سیستمت وفتی رو power saver نیست قطعات با performance بالا دارند کار می کنند و گرم می شند. سیستم بیچاره هم نیاز به خنک شدن داره دیگه عزیز دل برادر!
    یه کول پد بزار زیرش ببین شاید درست شد. کول پدا خیلی تو خنک شدن سیستم کمک می کنند.

2. 2 کاربر از lordsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

منم با نظر آقا صابر موافقم ببینید این یک لپتاپ حرفه ای هستش حتی برای این مدل باتری 9 سل رو طوری طراحی کردن که پایه برای فن باشه ... من این لپتاپ رو یکسال هسش که دارم شاید باورتون نشه ولی با اینترنت 128 ببا دانلود 30 k در ثانیه هر ماه 40 گیگ دانلود دارم با همین لپتاپ اگه طراحی فن به این مدل نبود سیستمم منفجر میشد من از کول پد هم استفاده میکنم که خیلی به سیستم کمک میکنه توصیه میکنم شما هم استفاده کنید در ضمن میخواین ببینین اگه این فن کار نکنه چه اتفاقی میفته؟ هاردتون میسوزه دماش میره به 65 تا 70 درجه اونوقت هاردتون بای بای... لطفا این غول core i7 رو با اینتل pentium مقایسه نکنید واقعا نیاز به کووولر داره نه فن ... در ضمن انگار یادتون رفته این لپتاپ مجهز به باندهای jbl هسش که صدای این لپتاپو تبدیل به خدا میکنه ... پایین لپتاپ یه ساب ووفر داره که باید خنک شه ها ... خنک ...
    تا حالا سرکار بودین یه راه هست که احتمال نمیدم صد در صد جواب بده اما امتحانش کنین : علامت باتریرو از task bar پایین بزنین گزینه more power option رو انتخاب کنین اگه از high performance استفاده میکنین جلوش change plan setting رو انتخاب کنین بعد change advanced power setting رو انتخاب کنین بیای processor power management رو انتخاب کنین در وسط گزینه system cooling policy رو انتخاب کنید هردو رو در حالت active قرار بدین ... یادتون باشه رو باتری مصرف زیاد میشه ... این باعث میشه فن یکسره با سرعت کم کار کنه ... تا رو مختون نباشه با کم یا زساد شدن ناگهانی و بی دلیل یهویی ... اما باید بدونین که اگه کار سنگین انجام بدین سرعت فن زیاد میشه ... این دیگه اجتناب ناپذیره البته ضرووریم هست موفق باشید یا علی ...

4. این کاربر از solidadeva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست من، یعنی میگی سایت دل بیماره که آخرین آپدیت اپلیکیشن mobile broadband manager رو تو سایت خودش گذاشته؟؟
    بیمار نیست جانم
    به روز رسانی برای سیستم هایی که این سخت افزار رو دارن
    به دیگر سخن، این قطعه اختیاریه و قیمتش از 40 دلار به بالاست

6. 2 کاربر از sorena6680 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

درکل فارغ از تعصب های بیمورد خطاب به دوستانی که قصد خرید لپ تاپ dell xps l502x و مدلهای مشابه این سری رودارند باید بگم که متاسفانه این مدل با اینکه جزو سری xps هست و کانفیگ خیلی خوبی داره اما به 3 دلیل خرید اونو توصیه نمی کنم:
    اولا میزان خرابی اون بالاست که بیشترین مورد خرابی هم مربوط به صفحه کلید و هارد دیسکشه که دومی دیگه خیلی ستمه و همه فایلهاتوت برای همیشه میپره و اگه بخواین از گارانتی استفاده کنین درصورت قبول خرابی از طرف گارانتی !! هاردتونو برمیدارند و یه هارد جدید میزارن و کل اطلاعاتتون رو باید فراموش کنین چون اجازه ریکاوری نمی دند و مهمتر از اون هارددیسک این لپ تاپ جوری داخل کامپیوتر قرار گرفته که بدون پاره کردن هولوگرام گارانتی امکان دسترسی به اون وجود نداره!!
    دوما اگه با توجه به کانفیگ اون بخواین ازش انتظار عملکردی متناسب با اون داشته باشین باید بگم کمی نا امیدتون میکنه ! درکل از کانفیگ اسمی خودش کمی خنگتر و کندتره! اینو درمقایسه با لپ تاپ های مشابه عرض میکنم.
    سوما از لحاظ طراحی خیلی سنگین و ضخیمه مخصوصا با اون باطری بیرون زده اون که نسبت به لپ تاپ های مشابه خودش خیلی طراحی کت و کلفتی داره و نمیشه به عنوان لپ تاپی که با خودتون مدام اینور و اونور ببرین روش حساب کنید. به نظرم این لپ تاپ برای سال 2012 هم حرفی جدی برای گفتن نداشت چه برسه به 2013 .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

پارسی کولای عزیز

_مشکل کیبرد و هارد دیسک که گفتی برای من که تا حالا بوجود نیومده و اصلا اطلاعات درستی ارائه ندادی. این چیزی که گفتی فراگیر نیست وگرنه تو همین تاپیک بچه ها میگفتن که من نمونه شو ندیدم و نخوندم تا حالا و شما معلومه با این مدل لپ تاپ دل کار نکردی. باید خودت مثل من داشته باشیش و باهاش سر و کله بزنی تا بتونی درباره ش اظهار نظر کنی.

_ در مورد کانفیگ هم به نظرم واقعا خوب عمل میکنه. کانفیک اسمی و واقعیش در یه سطحن و مثلا اگه ملاک اجرا کردن بازی ها باشه من آخرین بازی هایی که اومده مثل dead space 3 رو خیلی راحت و روان روش ران کردم و دارم بازی میکنم.

_ در مورد طراحی حرفت درسته. لپ تاپ زیاد جمع و جور و سبکی نیست اما چیزی که در مورد باطریش گفتی به چشم من نیومده و مشکل زا نبوده.

در کل یه سری مشکلات داشت مثل هنگ کردن وسط بازی ها که با دانلود یکی از نسخه های بایوس که یکی از دوستامون تو همین تاپیک گذاشته بود مشکل من کامل حل شد. مشکل دیگه ای که اذیت میکرد بالا رفتن دور فن و سر و صداش بود مثلا وقتی خوابید و میخواین بذارید چیزی دانلود شه که اونم با پایین آوردن درصد استفاده از سی پی یو خیلی راحت قابل حله. بنظر من لپ تاپ خوبیه واقعا.

9. 3 کاربر از blackninja بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

والا منم یکسال و نیمه دارمش ولی تا به حال مشکلی نداشته.مال من صدای فن هم نداره.
    ظاهرش هم خوبه و از لحاظ بد دست بودن در مقایسه با بعضی لپ تاپ ها مثلا سونی f23 که دو برابر این پول میدی ،خیلی مشکلی نداره.الان اکثر لپ تاپ های جدید همین حدود هستن و تقریبا 2.8 کیلوگرم هستن.

اسیبهای هارد هم بستگی به طرز استفادتون داره.مثلا من همون هفته اول که خریدمش 400 گیگ اطلاعات ریختم روش و به علت عدم دانش کافی در کار با برخی نرم افزار ها ،همش (اطلاعات +ویندوز اورجینال )پرید.ولی مشکل از هارد لپ تاپ نبود و خودم با کنجکاوی های بی مورد و استفاده از نرم افزار های خطرناک باعث شدم.
    اگه درایو هاتون رو چند وقت یکبار defrag کنی و با نرم افزارهای پارتیشن بندی الکی ور نری ،هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

11. 2 کاربر از m.prodigy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

پارسی کولای عزیز

_مشکل کیبرد و هارد دیسک که گفتی برای من که تا حالا بوجود نیومده و اصلا اطلاعات درستی ارائه ندادی. این چیزی که گفتی فراگیر نیست وگرنه تو همین تاپیک بچه ها میگفتن که من نمونه شو ندیدم و نخوندم تا حالا و شما معلومه با این مدل لپ تاپ دل کار نکردی. باید خودت مثل من داشته باشیش و باهاش سر و کله بزنی تا بتونی درباره ش اظهار نظر کنی.

_ در مورد کانفیگ هم به نظرم واقعا خوب عمل میکنه. کانفیک اسمی و واقعیش در یه سطحن و مثلا اگه ملاک اجرا کردن بازی ها باشه من آخرین بازی هایی که اومده مثل dead space 3 رو خیلی راحت و روان روش ران کردم و دارم بازی میکنم.

_ در مورد طراحی حرفت درسته. لپ تاپ زیاد جمع و جور و سبکی نیست اما چیزی که در مورد باطریش گفتی به چشم من نیومده و مشکل زا نبوده.

در کل یه سری مشکلات داشت مثل هنگ کردن وسط بازی ها که با دانلود یکی از نسخه های بایوس که یکی از دوستامون تو همین تاپیک گذاشته بود مشکل من کامل حل شد. مشکل دیگه ای که اذیت میکرد بالا رفتن دور فن و سر و صداش بود مثلا وقتی خوابید و میخواین بذارید چیزی دانلود شه که اونم با پایین آوردن درصد استفاده از سی پی یو خیلی راحت قابل حله. بنظر من لپ تاپ خوبیه واقعا.
    والا منم یکسال و نیمه دارمش ولی تا به حال مشکلی نداشته.مال من صدای فن هم نداره.
    ظاهرش هم خوبه و از لحاظ بد دست بودن در مقایسه با بعضی لپ تاپ ها مثلا سونی f23 که دو برابر این پول میدی ،خیلی مشکلی نداره.الان اکثر لپ تاپ های جدید همین حدود هستن و تقریبا 2.8 کیلوگرم هستن.

اسیبهای هارد هم بستگی به طرز استفادتون داره.مثلا من همون هفته اول که خریدمش 400 گیگ اطلاعات ریختم روش و به علت عدم دانش کافی در کار با برخی نرم افزار ها ،همش (اطلاعات +ویندوز اورجینال )پرید.ولی مشکل از هارد لپ تاپ نبود و خودم با کنجکاوی های بی مورد و استفاده از نرم افزار های خطرناک باعث شدم.
    اگه درایو هاتون رو چند وقت یکبار defrag کنی و با نرم افزارهای پارتیشن بندی الکی ور نری ،هیچ مشکلی براش پیش نمیاد
    سلام به شما بزرگوارا.
    دوست عزیز چطور به این نتیجه رسیدی که بدون تجربه کار کردن با این لپ تاپ در موردش اظهار نظر کردم؟! مگر بین هزاران مدل و سری لپ تاپ با این لپ تاپ پدرکشتگی دارم؟ برادرم یکیشو داره و حسابی پدرمونو درآورده. درخصوص هارددیسک این ایراد کاملا فراگیره و تو سایتهای خارجی هم زیاد در این خصوص شکایت شده. حالا اگه توی این تاپیک عنوان نشده دلیل بر نبودنش که نیست!. امیدوارم لپ تاپ شما هیچوقت دچارش نشه اما تجربه من و دیگران رو به کار ببرید و از اطلاعات مهم هارددیسکتون بکاپ داشته باشین. ایرادش هم به دلیل ضربه و حرارت و اینجور چیزها نیست و خود به خود ممکنه هاردتون بسوزه. و تو خارج از ایران با قبول این ضعف در این سری از لپ تاپ بدون هیچ بهانه ای به رایگان هاردتونو تعویض میکنند اما در ایران گارانتی ها خیلی پر رو تشریف دارند و باید از جیب بدین.
    البته دلیل رنجش خاطر شما رو میفهمم اما چون ما خودمون یکیشو داریم نباید طرفداریشو بکنیم. ایشا... اونهائی که دارند مبارکشون باشه و بدون ایرادی براشون سالها کار کنه .
    نظر شما هم محترمه.
    Last edited by parsicola; 05-03-2013 at 17:08.

13. 2 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

منم مثل دوستمون تقریبا یه سال و نیمه دارمش و البته نمیگم مشکلی نداشته. مثلا همین که پارسی جان میگه پدرشو درآورده در یه مورد برای من صادق بود اونم ران کردن بازی ها بود که البته گفتم با دانلود اون نسخه بایوس مشکلم حل شد کامل وگرنه مشکل خاصی دیگه ای نداشته و البته واقعا پدرمو درآوردا! چون حساس شده بودم روش و هر راه و شیوه و ویندوز و نرم افزاری بگید تست کردم که درست نمیشد مگر همین نسخه دستکاری شده بایوس که حلش کرد بالاخره. نمیدونم دقیقا منظورت از اذیت کردن چیه پارسی جان؟ مثلا همین موردو میگی؟

بک آپ هم که صد در صد پایه م! سوپرکامپیوتر خود آی بی ام هم داشته باشی باید بک آپ داشته باشی از اطلاعاتت چه برسه یه لپ تاپ ولی منم مثل شما امیدوارم مشکلی برای هاردامون پیش نیاد دم عیدی

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

منم مثل دوستمون تقریبا یه سال و نیمه دارمش و البته نمیگم مشکلی نداشته. مثلا همین که پارسی جان میگه پدرشو درآورده در یه مورد برای من صادق بود اونم ران کردن بازی ها بود که البته گفتم با دانلود اون نسخه بایوس مشکلم حل شد کامل وگرنه مشکل خاصی دیگه ای نداشته و البته واقعا پدرمو درآوردا! چون حساس شده بودم روش و هر راه و شیوه و ویندوز و نرم افزاری بگید تست کردم که درست نمیشد مگر همین نسخه دستکاری شده بایوس که حلش کرد بالاخره. نمیدونم دقیقا منظورت از اذیت کردن چیه پارسی جان؟ مثلا همین موردو میگی؟

بک آپ هم که صد در صد پایه م! سوپرکامپیوتر خود آی بی ام هم داشته باشی باید بک آپ داشته باشی از اطلاعاتت چه برسه یه لپ تاپ ولی منم مثل شما امیدوارم مشکلی برای هاردامون پیش نیاد دم عیدی
    سلام
    والا اون مساله ران کردن که جای خود داره و پدر هر کیو به اندازه کافی دراورده. اما این لپ تاپ یکی از بد قلق ترین لپ تاپ هائی بود که تاحالا سراغ دارم. خرابی سخت افزاری مداوم اون هم مزید بر علت شده و عدم پذیرفتن خرابی محرز و بدیهی داخلی از طرف گارانتی هم بهش اضافه کن. به نظرت دیگه حس و حال و ذوقی نسبت به لپ تاپ تون باقی میمونه؟! بیخود نیست دل رتبه اول خرابی لپ تاپ رو در 5 سال گذشته به خودش اختصاص داده. مطمئنا 2011 و 2012 رو با سری l502 نصیب خودش کرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

همین الان تست کردم crysis 3 رو هم راحت اجرا میکنه. البته نه روی high روی medium بذارید راحت میتونید بازی کنید. اصلا فکر نمیکردم روان و راحت این بازی رو بشه با این لپ تاپ ران کرد. اگه خواستید نسخه بلک باکسشو بگیرید راحت اجرا میکنه و خیلی بازی قشنگیه.
    Last edited by blackninja; 07-03-2013 at 23:49. دليل: حذف شدن لینک توسط ناظران یا مدیران سایت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •