تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 113 اولاول ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

ماشا... 101 صفحه متن و راهنمائی . دست همه درد نکنه اگه همه لپ تاپا اینجور همکاری و همدلی داشتن گارانتی ها خلوت تر میشد.
    یه مشکل بزرگ دارم و خواستم ببینم تو این 101 صفحه درموردش صحبت شده که بگردم (یا ابوالفضل..) یا اولین باره
    هارد دیسک لپ تاپ برادرم ارور داد و دیگه ویندوزش بالا نیومد که نیومد.
    تو فروم های خارجی گشتیم و ارور کد رو گشتیم ظاهرا مشکل سخت افزاری بود و باید هارد دیسکش عوض میشد! نمیدونم چقدر صحت داشت!
    چون کلی عکس و فیلم خانوادگی رو درایو E داشتیم و به گارانتی هم هیچ اعتمادی نیست تصمیم گرفتیم ویندوزشو از نو نصب کنیم اما به جای رRESTORE کردن (برادر ما خبر نداشت ویندوزش اورجیناله و روی یه درایو مخفی هارد بکاپش موجوده!) زارچ ... درایو بکاپ ویندوز رو فورمت کردیم ! همون درایو 20 گیگابایتی رو میگم. حالا ویندوز اورجینال پریده ، ویندوز قبلی هم که کلا بالا نمیومد . تازه فهمیده بودیم که درایو 20 گیگی واسه ویندوز نبوده و برداشتیم درایو C ویندوز رو فرمت کردیم تا ویندوز جدید نصب کنیم!! کم مونده بود خودمون رو هم فرمت کنیم. جالب اینکه ویندوز هم روش نصب نمیشه و 3 مدل ویندوز 7 و 8 نصب میکنیم اما وسطش ارور میده و خیلی هم کند نصب میشه و مشخصه که هاردش احتمالا ایراد داره. حدود 2 ساعت لفت میده

هارددیسکش هم که دسترسی بهش وجود نداره و ظاهرا باید بدنه باز بشه ! خواستم از خشاب مخصوص هارد دیسک لپ تاپ که اونو تبدیل به یه فلش USB میکنه استفاده کنم و فایلها و عکس هارو از رو هارد برداریم اما نمیدونم هاردشو چجوری دربیارم که گارانتی هم باطل نشه.
    حالا چه خاکی تو سرمون بریزیم و دیگه کجامونو فرمت کنیم؟
    آخه اینهمه سوتی ؟! ... اینهمه ناشی بازی؟!! پت و مت برن جلو لنگ بندازن.
    Last edited by parsicola; 12-02-2013 at 17:18.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید ,دوستان معذرت از اینکه اینجا سوالمو مطرح میکنم,اما واقعا ضروریه و شاید برای شما هم که L502دارید گفتم به وجود اومده باشه:
    کمک کمک
    دوستان من مدل 501رو 2سالی هس ک دارم .اما به یه مشکلی برخوردم.خواهشا زود زود راهنماییم کنید.
    ویندوزم بالا نمیاد و safe modeهم عمل نمیکنه.وقتی سیستم روشن میکنم 2 گزینه برام میاد با یه متن که بالاش نوشته.متنش میگه که ویندوز دچار مشکل شده ,و میگه احتمالا یه سری از فایلاش damegeشدن و یا مشکلی موقع راه اندازیش اتفاق افتاده.
    برام 2 گزینه میزاره که یکیش میگه بزار repairشه و دیگری میگه start windows normaly
    وقتی normaly رو میزنم جواب نمیده و موقع اومدن ویندوز سیستم دوباره reset میشه و به حالت بالا با 2گزینه در میاد.
    وقتی هم repair رو میزنم یکی دو ساعتی به حال خودش گذاشتم و بازم اتفاقی نمیافته.
    تازگی هام back up نگرفتم که restoreکنمش.اطلاعات و نرم افزارهای مهمی دارم توش.خواهش میکنم راهنماییم کنید.

ممنون از لطفتون
    ظاهرا این مشکلو قبلا بقیه هم تجربه کردند ولی جوابی نداشته !
    عرض کنم دوست من ظاهرا هارد لپ تاپتون مثل من مشکل سخت افزاری پیدا کرده و راهی نداره! اگه به جائی رسیدی مارو هم بیخبر نذار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    میدونم اینجا تاپیک L502 ولی گفتم شاید برای شما هم مشکلی که برای من پیش اومده اتفاق افتاده باشه..
    من دو سال پیش لپ تاب xps l501 dell رو که ویندوز اورجینالم داشت خریدم.تا اینکه بعد دو سال (همین تابستونی که گذشت) هارد لپتابم سوخت و مجبور شدم هاردشو عوض کنم .بعد عوض کردن هارد ,وقتی که ریکاوریش کردم متوجه شدم که ویندوز آپدیتش کار نمیکنه و موقع زدن آپدیت پیغام زیرو میده:
    نوع اخطارشم از نوع information
    Windows Update can not Currently check for updates,because service is not running.you may need to restart your computer
    OK

حالا نمیدونم باید چه "سرویسی "رو فعال کنم تا ویندوز آپدیتم فعال بشه.از دوستان اگه کسی میدونه بگه ممنونش میشم.

مسآله دیگه اینکه microsoft . net framwork 4 و visual studio 2010 هم احتمالا به خاطر فعال نبودن همون سرویس یا سرویس دیگه ای نصب نمیشه.درحالی که قبل خرابی هارد نصب میشد.
    هاردمم الان وسترن بلو هستش.حالا موندم چیکا کنم.کارم خیلی ضروریه و نیازمند اینه که مشکلم زود حل بشه.
    واسه همین از دوستان و متخصصان تو این زمینه درخواست کمک دارم تا مشکلم حل بشه.
    مرسی

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان میدونم اینجا تاپیک L502 ولی گفتم شاید برای شما هم مشکلی که برای من پیش اومده اتفاق افتاده باشه.. من دو سال پیش لپ تاب xps l501 dell رو که ویندوز اورجینالم داشت خریدم.تا اینکه بعد دو سال (همین تابستونی که گذشت) هارد لپتابم سوخت و مجبور شدم هاردشو عوض کنم .بعد عوض کردن هارد ,وقتی که ریکاوریش کردم متوجه شدم که ویندوز آپدیتش کار نمیکنه و موقع زدن آپدیت پیغام زیرو میده: نوع اخطارشم از نوع informationWindows Update can not Currently check for updates,because service is not running.you may need to restart your computer OK نوع اخطارشم از نوع information حالا نمیدونم باید چه "سرویسی "رو فعال کنم تا ویندوز آپدیتم فعال بشه.از دوستان اگه کسی میدونه بگه ممنونش میشم. مسآله دیگه اینکه microsoft . net framwork 4 و visual studio 2010 هم احتمالا به خاطر فعال نبودن همون سرویس یا سرویس دیگه ای نصب نمیشه.درحالی که قبل خرابی هارد نصب میشد. هاردمم الان وسترن بلو هستش.حالا موندم چیکا کنم.کارم خیلی ضروریه و نیازمند اینه که مشکلم زود حل بشه. واسه همین از دوستان و متخصصان تو این زمینه درخواست کمک دارم تا مشکلم حل بشه. مرسی
    سلام من این مشکلت رو سرچ کردم و جوابهای زیر رو پیدا کردم . شاید یکیش برات کار کنه. من هم مشکل تورو دارم و باید هارد لپ تاپمو عوض کنم و شاید به مشکل تو برخورد کنم. ظاهرا این مشکل زمانی که ایمیج ویندوز روی هارد جدید نصب میشه اتفاق میفته که چندید دلیل داره که باید راههای مختلف رو امتحان کنی:
    1- به مسیر c:\windows\softwaredistribution\datastore\logs\edb .log برو و log رو پاک کن . بعد از ریستارت دوباره امکان داره مشکلت حل شده باشه

درغیر اینصورت ابتدا ویندوز آپدیت رو غیرفعال کن بعد تو مسیر c:\windows\softwaredistribution همه فایلهارو پاک کن و بعد سیستم رو ریستارت کن احتمالا مشکلت حل شده باشه اگه این راه اول نشد بهم بگو . یکی دوتا راه دیگه هم هست که میتونی امتحان کنی.
    Last edited by parsicola; 15-02-2013 at 00:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه eeeeeeehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سرانجام پس از چندی جستجو و آزمون سیم کارت ایرانسل و رایتل، دلیل کار نکردن سیم کارت رو فهمیدم؛
    پاسخ ساده است؛ سخت افزارش درسیستم قرار داده نشده
    اگر این دوستان دقت کنن می بینن گزینه ای با نام Mobile Broadband در سیستم اون ها نیست چون سخت افزارش در سیستمشون قرار نگرفته
    برای اینکه مطمئنشید، Service Tag رو که زیر لپ تاپتون هست، یادداشت ودر این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بخشی که ازتون خواسته وارد کرده و بر روی submit کلیک کنید. سپس، می بینید که مدل سیستمتون نمایش داده میشه. اکنون، به پایین صفحه نگاه کرده رو روی گزینه ی system Configuration کلیک کنید و شکیبا باشید تا بارگذاری شه. سپس، روی دکمه ی کشویی کنار Components کلیک کنید تا بخش های سیستمونو نشون بده. اکنون، اگر شما گزینه ای به نام Integrated Mobile Broadband رو ندیدید این یعنی، سخت افزارش در سیستمون نیست پس بی خود تلاش نکنید!
    دوست من، یعنی میگی سایت دل بیماره که آخرین آپدیت اپلیکیشن mobile broadband manager رو تو سایت خودش گذاشته؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان خواهشن اگه کسی راه حلی به غیر از بستن برنامه های اضافی و گذاشتن رو حالت power saver و اینا برای برطرف کردن صدای فن بلده بگه، بعضی از ماها اعصابمون خیلی ضعیفه داریم اذیت میشیم بخدا، مخصوصاً اینکه میایم لپ تاپمونو با بقیه لپ تاپا مقایسه می کنیم می بینیم هیچ کدومشون صدای فنشون در نمیاد الا مال ما!

خواهشن اگه کسی راهشو پیدا کرده بگه.

ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان خواهشن اگه کسی راه حلی به غیر از بستن برنامه های اضافی و گذاشتن رو حالت power saver و اینا برای برطرف کردن صدای فن بلده بگه، بعضی از ماها اعصابمون خیلی ضعیفه داریم اذیت میشیم بخدا، مخصوصاً اینکه میایم لپ تاپمونو با بقیه لپ تاپا مقایسه می کنیم می بینیم هیچ کدومشون صدای فنشون در نمیاد الا مال ما!

خواهشن اگه کسی راهشو پیدا کرده بگه.

ممنون.
    سلام دوستان لطف کن از صدای فنشون ی فایل صوتی ضبط کنن ... من تا حالا همچین مشکلی نداشتم ... لطفا صدا بدین ازش بدونم چیه برام سوال شداااااا این صدای فن ...:[

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    میدونم اینجا تاپیک L502 ولی گفتم شاید برای شما هم مشکلی که برای من پیش اومده اتفاق افتاده باشه..
    من دو سال پیش لپ تاب xps l501 dell رو که ویندوز اورجینالم داشت خریدم.تا اینکه بعد دو سال (همین تابستونی که گذشت) هارد لپتابم سوخت و مجبور شدم هاردشو عوض کنم .بعد عوض کردن هارد ,وقتی که ریکاوریش کردم متوجه شدم که ویندوز آپدیتش کار نمیکنه و موقع زدن آپدیت پیغام زیرو میده:
    Windows Update can not Currently check for updates,because service is not running.you may need to restart your computer
    OK

حالا نمیدونم باید چه "سرویسی "رو فعال کنم تا ویندوز آپدیتم فعال بشه.از دوستان اگه کسی میدونه بگه ممنونش میشم.

مسآله دیگه اینکه microsoft . net framwork 4 و visual studio 2010 هم احتمالا به خاطر فعال نبودن همون سرویس یا سرویس دیگه ای نصب نمیشه.درحالی که قبل خرابی هارد نصب میشد.
    هاردمم الان وسترن بلو هستش.حالا موندم چیکا کنم.کارم خیلی ضروریه و نیازمند اینه که مشکلم زود حل بشه.
    مرسی
    اگه هنوز مشکلت پا برجاست با ایمیل من در ارتباط باش بلدم فقط نمیدونم کار کنه یا نه ... اگه جواب داد میزاریم تو سایت ... ایمیل من : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از solidadeva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان لطف کن از صدای فنشون ی فایل صوتی ضبط کنن ... من تا حالا همچین مشکلی نداشتم ... لطفا صدا بدین ازش بدونم چیه برام سوال شداااااا این صدای فن ...:[
    ببین این صدای آنچنانی نمیده که بشه ضبطش کرد، فقط در حالت عادی بغیر از حالت پاورسیور فن همش داره کار می کنه، اینه که خیلی رو مخه!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    OK

مرسی
    توی سرویسهای سیتمت windows update رو چک کردی؟ این سرویسو یه بار stop و دوباره start کن شاید درست شه مشکل آپدیت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •