تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 113 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بایوس ورژن جدید اومده. از سایت دل دانلود کنید.

2. 2 کاربر از blackninja بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

این بایوس ورژن A12 هم باعث نشد لپ تاپ موقع اجرای گیم هنگ نکنه ولی بایوسی که دوست عزیز nima.dn2 معرفی کرده رو دانلود کردم و تا الان توی بازی ای گیر نکرده یا مشکل خاصی برای لپ تاپ بوجود نیومده دوستان دیگه هم امتحان کنن و اگه میتونن اینجا نتیجه شو بگن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من بالاخره و بعد از تست تمامی بایوس ها و ... مشکل کارت گرافیک رو تونستم حل کنم

حل مشکل فریز شدن در بازی :

آخرین بایوس رو از سایت دل بگیرید (A12) و بعد از نصب ، برنامه MSI AFTER BURNER رو نصب کنید
    روی پروفایل 1 اعدادی رو که میگم اعمال کنید :

CORE CLOCK : 652
    MEMORY CLOCK : 849

پروفایل 1 رو سیو و لاک کنید و APPLY
    نیاز به هیچ دستکاری دیگه نیست!تمام

حالا بشینید صبح تا شب بازی کنید

تست کند و نتیجه رو اعمال کنید

با این کار در حقیقت کارت رو اندر کلاک میکنید.حالا با توجه به معماری کارت یا لپ تاپ ، کلاک اصلی روی لپ تاپ جوابگو نیست و باید پایین بیاد، حتما به اعدادی که گفتم باید تغییر بدید.حتی 1 دونه هم اینور اونور مخصوصا بیشتر نباشه!

خیلی کلی گفتم ، اگه نیاز باشه براش تاپیک میزنم

ضمنا هم با باتری تست شد و هم با برق!
    Last edited by hamed_aa; 13-01-2013 at 03:08.

5. این کاربر از hamed_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی تست نکرده هتوز؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

برای هرگونه ایراد در لپتاپ 502 dell مشکل نرم افزاری و آخرین درایور ها و آخرین نرم افزارها برای لپتاپ و نصب ویندوز بر روی سیستم dvd اورجینال درایور ها برای فروش و دانلود ( مطمئنم این dvd رو ندارین ) افزایش سرعت سیستم و غیره ... با این ایمیل تماس بگیرید ... در ضمن ابتدا مشکلتنو در اینجا بنویسید سپس لینک این صفحرو برام ارسال کنید بسرعت جواب داده میشه ... بنده یکسال هست این لپتاپ رو دارم تمام سوراخ سمبه هاشو درآوردم خوشحال میشم کمکتون کنم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سرانجام پس از چندی جستجو و آزمون سیم کارت ایرانسل و رایتل، دلیل کار نکردن سیم کارت رو فهمیدم؛
    پاسخ ساده است؛ سخت افزارش درسیستم قرار داده نشده
    اگر این دوستان دقت کنن می بینن گزینه ای با نام Mobile Broadband در سیستم اون ها نیست چون سخت افزارش در سیستمشون قرار نگرفته
    برای اینکه مطمئنشید، Service Tag رو که زیر لپ تاپتون هست، یادداشت ودر این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بخشی که ازتون خواسته وارد کرده و بر روی submit کلیک کنید. سپس، می بینید که مدل سیستمتون نمایش داده میشه. اکنون، به پایین صفحه نگاه کرده رو روی گزینه ی system Configuration کلیک کنید و شکیبا باشید تا بارگذاری شه. سپس، روی دکمه ی کشویی کنار Components کلیک کنید تا بخش های سیستمونو نشون بده. اکنون، اگر شما گزینه ای به نام Integrated Mobile Broadband رو ندیدید این یعنی، سخت افزارش در سیستمون نیست پس بی خود تلاش نکنید!

9. 2 کاربر از sorena6680 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مشکل فن با تمامی راه حل هایی که گفتید حل نشد.
    فن من دو تا مشکل داره:
    گاهی اوقات با سرعت بسیار زیادی شروع به چرخیدن کرده و صدای زیادی تولید میکنه.
    اما مشکل مهمتر اینه که گاهی اوقات بدون این که کار سنگینی انجام بشه فن شروع به کار میکنه بعد از 2 تا 3 ثانیه صداش قطع میشه دوباره مجددا شروع به کار مجددا خاموش و این سیکل تکرار میشه. بد جوری رو اعصابه

راه حلی به ویژه برا مشکل دوم سراغ دارید؟
    Last edited by Esmaeil_es; 30-01-2013 at 21:23.

11. این کاربر از Esmaeil_es بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

مشکل فن با تمامی راه حل هایی که گفتید حل نشد.
    فن من دو تا مشکل داره:
    گاهی اوقات با سرعت بسیار زیادی شروع به چرخیدن کرده و صدای زیادی تولید میکنه.
    اما مشکل مهمتر اینه که گاهی اوقات بدون این که کار سنگینی انجام بشه فن شروع به کار میکنه بعد از 2 تا 3 ثانیه صداش قطع میشه دوباره مجددا شروع به کار مجددا خاموش و این سیکل تکرار میشه. بد جوری رو اعصابه

راه حلی به ویژه برا مشکل دوم سراغ دارید؟
    با سلام دوست عزیز ... این مسئله خرابی فن نیست لپتاپ شما حتی زمانی که باهاش کار سنگینی هم انجام نمیدید در حال پردازش هست . سرویس ها در پیش زمینه در حال اجرا هستند ... مثل آپدیت ها برای برنامه ها و ویندوز یا عملیاتی که آنتی ویروس در حال چک کردن فایلهاست ...
    بله راه حل هایی هست که باعث انجام کارهایی میشه : 1. آپدیت بایوس
    2 . کنسل کردن برنامه ها که در بک گراند کار میکنند ... که هم سرعت استارتاپ سیستم بصورت باور نکردنی افزایش پیدا میکنه و سرویسها در زمینه اجرا نمیشوند و هم cpu بیخودی زور نمیزنه که فن کار کنه ... در ضمن آخرین کارت گرافیکی روو هم از nvidia بگیرین چون در بعضی مواقع اون هم باعث فعالیت فن میشه ... حالا راه حلی که باعث میشه سرعت سیستم زیاد بشه و سرویسها بسته بشن :
    دکمه ویندوز+R را بزنید پنجره RUN باز خواهد شد عبارت : msconfig را تایپ کرده وارد آن شوید در تب general گزینه دوم را بزنید APPLY و سپس OK را بزنید سیستم ریستارت خواهد شد ... مطمئن شوید که عملیات دیگری انجام نمیدهید و بایوس را هم آپدیت کنید کارت گرافیکی هم فراموش نشه ... نتیجه رو اطلاع بدید ... اگه نشد بریم دنبال راه دیگه ای . امیدوارم حل شه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به بروبکس گل
    من از ویندوز 8 استفاده میکم،ولی media center نداره، اگه بخوام از TV استفاده کنم،باید media center داشته باشم یا نرم افزاری هست که جایگزین اون باشه ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض جواب

سلام به بروبکس گل
    من از ویندوز 8 استفاده میکم،ولی media center نداره، اگه بخوام از TV استفاده کنم،باید media center داشته باشم یا نرم افزاری هست که جایگزین اون باشه ؟؟

باید گزینه ی windows 8 with media center رو در هنگام نصب ویندوز انتخاب میکردی برای سازگاری تیونرت با نرم افزار فقط مدیا سنتر جواب میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •