تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 72

نام تاپيک: مرحومان و درگذشتگان ورزشی

پروفشنال آرسـام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شما کجاست؟

پيش فرض فریبرز مرادی درگذشت

سایت تابناک - فريبرز مرادي، مدافع پيشين تيم فوتبال پرسپوليس، عصر ديروز بر اثر سانحه برق گرفتگي جان به جان آفرين تسليم کرد.
    به گزارش مهر، مدافع دهه شصت تيم فوتبال پرسپوليس، عصر ديروز بر اثر سانحه برق گرفتگي در شهرستان شهريار، جان خود را از دست داد. مرادي علاوه بر پرسپوليس، بازي در تيم‌هاي ژاندارمري و کشاورز را هم در کارنامه داشت.
    فريبرز مرادي در زمان مرگش 43 سال سن داشت. هنوز زمان و مکان تشييع جنازه اين بازيکن مرحوم از سوي خانواده او اعلام نشده است.

آخر فروم باز MR.Punisher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

خدا رحمتش کنه.زحمتش رو برای پرسپولیس کشید.

در آغاز فعالیت negar_sabetan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

khoda rahmatesh kone.

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض درگذشت آقاي گل

صفر ايرانپاك مهاجم سابق تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس كه با هفت گل زده آقاي گل تاريخ دربي پايتخت به شمار مي رود پنج شنبه شب در فاصله 15 روز به برگزاري داربي 66 دار فاني را وداع گفت.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض دروازه بان تیم ملی آلمان درگذشت | آلمان در شوک خودکشی او

روبرت انکه در عصر 10 نوامبر جان باخت...

سایت گل – روبرت انکه دروازه‌بان تیم ملی آلمان و باشگاه هانوفر در سن 32 سالگی درگذشت. مارتین کیند، رییس باشگاه هانوفر 96 عصر سه‌شنبه خبر درگذشت دروازه‌بان سابق بارسلونا را اعلام کرد. دلیل مرگ او هنوز اعلام نشده اما سایت مورگن‌پست‌ آنلاین آلمان اشاره کرده که علائم اولیه نشان از خودکشی او دارد.به نوشته این سایت، یکی از سخنگوهای پلیس هانوفر گفت: «انکه در نوشتات آم روبنبرگه خود را زیر یک قطار انداخت.»گفته می‌شود این اتفاق در شهر کوچک نویشتات، حوالی ساعت 18:25 به وقت محلی روی داده است. هنوز مشخص نیست که او خودکشی کرده یا نه، اما پلیس ساعت 21:00 یک نشست خبری برگزار خواهد کرد که در آن جزئیات بیشتری را بازگو می‌کند. ترزا، همسر انکه تنها بازمانده اوست. این زوج یک دختر به نام لارا نیز داشتند که در سال 2006 در سن دوسالگی درگذشت.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2009/11/11

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو سایت باشگاشون هم زده !

کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض آلمان در شوک خودکشی انکه

محل خودکشی انکه تنها 200 متر با محل خاکسپاری دخترش فاصله دارد.

سایت گل -« گاهی مجبوری چزهایی را به زبان بایوری که دوستشان نداری... رابرت انکه درگذشت.» این جمله را مارتین کیند مدیرهانوفر به زبان آورد، کسی که مجبور به اعلام رسمی این خبر به رسانه های آلمان شده بود.او گفت ک«این یک تراژدی واقعی است.»

خودکشی
    رسانه ها و منابع خبري آلمان تاکنون اخبار متناقضي در باره علت مرگ "آنکه" منتشر کرده و در اين زمينه از بيماري، خودکشي و تصادف وي سخن به ميان آورده اند اما موثق ترین خبر به خودکشی وی مربوط است که وبسایت مورگن پست آن را اعلام کرد.آنها در خبری سریع چنین نوشتند:«انکه درمنطقه Neustadt am Rübenberge خود را به زیر ترن انداخته است. اتفاقی که در حول و حوش ساعت 18:25 شب گذشته روی داده است.»

بنا به گفته برخي منابع، "انکه" در روزهاي اخير به يک بيماري ويروسي مبتلا شده بود اما هيچ اطلاعاتي راجع به بيماري او منتشر نمي شد. انکه در سال 2006 دختر دو ساله خود را به دليل نارسايي قلبي مادرزادي از دست داد. از سوي ديگر، يک سخنگوي پليس، نشانه هاي مرگ "روبرت انکه" دروازه بان تيم ملي فوتبال آلمان را بيانگر خودکشي دانست و اين گفته از سوي مشاور و دوست وي نيز مورد تاييد قرار گرفت. مشاور و دوست "انکه" در اين باره گفت: من نيز اين خبر غم انگيز را تاييد مي کنم. وي ديگر در قيد حيات نيست و دليل آن نيز خودکشي است. وي با اشاره به اينکه دروازه بان تيم ملي فوتبال آلمان از افسردگي رنج مي برد، از اعلام جزييات بيشتري در باره مرگ انکه خودداري کرد.با این حال به گفته پلیس او که از مرگ دخترش همچنان متاثر بوده است ، با اتومبیل روی ریل رفته و ...تمام.

شوک
    . از "روبرت انکه" يک دختر هشت ماهه باقي مانده است که او را در ماه مي به فرزند خواندگي قبول کرده بود. "انکه" که چندي قبل به عفونت روده اي مبتلا شده بود، 4 بازي تيم ملي فوتبال آلمان را از دست داد و براي بازي دوستانه مقابل تيم هاي ملي فوتبال شيلي و ساحل عاج در ماه جاري ميلادي نيز دعوت نشد.
    این مهمترین خبر فوتبال آلمان است ، خبری که جامعه این کشور را بهت زده کرد.

مریم حاجی حسینی

کد:
    2009/11/11

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خبر خیلی بدی بود من که شوکه شدم

عکس هایی از محل حادثه دیشب:

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض پیام تسلیت باشگاه بایرن در خصوص فوت انکه

اليور کان،دروازه بان سابق تيم ملی آلمان و باشگاه بايرن مونيخ،در مصاحبه اي که در يکی از شبکه های تلويزيونی آلمان انجام شد،در حالی که از ناراحتو بغض گلويش را گرفته بود گفت:روبرت انکه يکی از بهترين دوستان من بود.

سايت گل - به گزارش وبسایت کانون هواداران بايرن مونيخ و به نقل از مطبوعات آلمان،امروز روز سختی برای جامعه ورزشی آلمان بود.
    امروز فرانتس بکمبائر،رئيس باشگاه بايرن مونيخ از طرف باشگاه بايرن اين اتفاق دردناک را به همسر روبرت انکه و جامعه ورزشی آلمان تسليت گفت و ابراز همدردی کرد؛او در اينباره ادامه داد که امروز ما يکی از بهترينهای آلمان را از دست داديم و اين اتفاق،همه ما را در شوکی عجيب فرو برد.
    همچنين فيليپ لام بازیکن، باشگاه بايرن مونيخ اين اتفاق را شوکی برای جامعه آلمان اعلام کرد و گفت من از طرف تمام بازيکنان بايرن مونيخ اين فاجعه دردناک را به همسر روبرت انکه تسليت ميگويم.در ادامه،اليور کان،دروازه بان سابق تيم ملی آلمان و باشگاه بايرن مونيخ،در مصاحبه اي که در يکی از شبکه های تلويزيونی آلمان انجام شد،در حالی که از ناراحتو بغض گلويش را گرفته بود گفت:روبرت انکه يکی از بهترين دوستان من بود و بايد بگم که مرگ ناگهانی او همه را شوکه کرد و من به همسر او اين فاجعه بزرگ را تسليت مي گويم.او در اين باره ادامه داد که روبرت،يکی از بهترين دوستان من بود و من با او رفت آمد خانوادگی دارم،او ميگويد:روبرت بعد از مرگ دخترش بسيار ناراحت بوده و مرگ دخترش برايش بسيار سخت بود.

کد:
    2009/11/11

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض بمناسبت مرگ انکه بازی آلمان و شیلی لغو شد

اتحادیه فوتبال آلمان تصمیم گرفت تا بازی دوستانه با تیم ملی شیلی را بدلیل مرگ تراژیک روبرت انکه دروازبان خود، لغو نماید ...

سایت گل – اتحادیه فوتبال آلمان پس از خودکشی روبرت انکه تصمیم گرفت تا بازی دوستانه روز شنبه با شیلی را لغو کند. به گزارش پلیس آلمان روبرت انکه خود را به زیر قطار انداخته و خودکشی کرده است. تئو زوانزیگر رئیس اتحادیه فوتبال آلمان دلیل لغو بازی دوستانه با شیلی را تاثر فراوان بازیکنان تیم ملی از مرگ دلخراش انکه اعلام کرد. به نظر می رسد بازی بعدی آلمان که در برابر ساحل عاج در 18 نوامبر برنامه ریزی شده است، برگزار شود.

کد:
    2009/11/12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •