تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 29 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 286

نام تاپيک: اخبار مربوط به سيستم عامل اندرويد

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

درست متوجه هحرف های من نشدین!!
    من به وضوح اشاره کردم که اپل،یه سری مشتری های ثابت داره...این شرکت اگه هیچ کاری نکنه،این مشتری ها رو داره...بعدشم،اینکه میگین ایتیونز،خبرهاش با منبع موثق یادمه که تو وبلاگم گذاشتم که بزرگترین فروشگاه فیلم و سریال و اهنگ دنیاست که حتی امازون هم مقابلش کم اورده....یعنی شرکت های فیلم سازی و اهنگ سازی ها و اینا،همه بیشترین سود رو از اپل میکنن،چون البومشون رو گرون تر میفروشه!!(تو خبرم دقیقا یادمه ذکر کرده بودم که امازون و شرکت ها ی رغیب،البوم ها روارزون تر میفروشن!!)

اپل،به دلیل خریداران سنتی و پول دارش،و شیک بودن محصولات،هیچ رقیبی نداره!!و هیچقوت هم نخواهد داشت!!
    هم اندو از ios بهتره(الان دیگه بهتره!) و هم ویندوز مصرف کننده ی بیشتری داره تا مک،ولی اسم کدومش معروف تره؟!!!
    همین مسئله برا سونی هم هست...
    شما یه تی وی سونی رو با یه اینچ خاص در نظر بگیر،از همه ی شرکت های رغیب 100-200 تومن اضافه پول میگیره!!اون هم سرقفلی اسمش هست...لپ تاپش،گوشیش! تلویزیونش،کنسول بازیش! همه چیش گرون تره نسبت به بقیه...!!!
    و اینا چیزایی که من دوست دارم...اگه تو امریکا زندگی میکردم،خریدار ثابت اپل بودم...ولی حالا که ایرانم،فقط سونی!!

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

بچه ها ميگم اين galaxy s2 كه تو فوريه و تو mwc2011 معرفي ميشه كي ميرسه تو بازار ايران؟
    راستي ميگم اين برنامه ي كليك ces2011 رو ديدين؟
    من كه بعد برنامه رفتم تو كما

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

ب
    راستي ميگم اين برنامه ي كليك ces2011 رو ديدين؟
    من كه بعد برنامه رفتم تو كما
    کلیک ces 2011 دیگه چیه ؟!

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کلیک ces 2011 دیگه چیه ؟!
    برنامه ی کلیک بی بی سی فارسی،در مورد این نمایشگاه که بیشتر در مورد تبلت ها بود این قسمتش!!
    به نظر من،استیو بالمر رو شکست داد اسپنسر کلی!!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

برنامه ی کلیک بی بی سی فارسی،در مورد این نمایشگاه که بیشتر در مورد تبلت ها بود این قسمتش!!
    به نظر من،استیو بالمر رو شکست داد اسپنسر کلی!!
    ندیدم حیف
    پخش مجددی چیزی نداره

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

چرا امروز گذاشتش شايدم دوباره پخشش كنن
    تازه قسمت بعديشم پنجشنبه ساعتاي پنج و شيش ميزاره كه اين قسمت فكر كنم در مورد گوشيها بيشتر بگه

7. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

12 عرضه اولين تلفن هوشمند اندرويدي با دو صفحه نمايش

گروه خبری GSM :شركت اسپرينت يك تلفن هوشمند جديد عرضه كرد كه داراي دو صفحه نمايش است و از سيستم عامل اندرويد بهره مي‌برد.

به گزارش سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين تلفن هوشمند داراي دو صفحه نمايش لمسي 4.7 اينچي است و در زماني كه كنار هم قرار مي‌گيرند مي‌توانند يك تصوير را نشان دهند.

اين تلفن هوشمند اولين تلفن اندرويدي است كه داراي دو صفحه نمايش است. اين محصول از سيستم عامل اندرويد 2.2 بهره مي‌برد.

9. 4 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه MOHAMMAD MM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

10 چندی است که بازار رقابت بر سر تعداد هسته از سی پی یو به کارت های گرافیک هم کشیده شده است و شاهد ظهور نسل دو هسته ای کارت های گرافیک در این با

بعد از تبلت 7 اینچی گلکسی، سامسونگ قصد دارد با دو تبلت جدید رشد خودش را در این بازار حفظ کند. پیش از این از وجود این دو اطلاع داشتیم اما حالا تصاویر جدید و مشخصات فنی را در اختیار داریم. تبلت های جدید در سایز 8‪.‬9 و 10‪.‬1 اینچی هستند و اگر به آنها نگاه کنید متوجه می شود از آی پد ۲ هم باریک تر اند. هر دو تبلت از سیستم عامل اندروید Honeycomb استفاده می کنند و سامسونگ یک رابط کاربری جدید به نام TouchWiz UX برای آنها ساخته است. ‏

ضخامت این دو تبلت 0.83 سانتیمتر است در حالی که آی پد دوم 0.86 ضخامت دارد. تفاوت در حد ۳ صدم سانتی متر است. انگار سامسونگ تمام تلاش اش را کرده تا تبلتی بسازد که در تبلیغات ادعا کند باریک تر از آی پد است. ‏

وزن مدل ۱۰ اینچی ۵۹۴ گرم و مدل کوچک تر ۴۶۷ گرم است. البته سامسونگ هنوز طراحی این دو تبلت را نهایی نکرده و ممکن است وزن آنها در انتها کمی تغییر کند. ‏

هر دو تبلت ورودی کارت حافظه میکرو SD و هدفون ۳.۵ میلیمتری دارند. و هر دو سیم کارت می خورند. البته برای هر دو سایز مدل WiFi هم ارایه میشود که فاقد سیم کارت است. ‏

هر دو تبلت دوربین های مشابهی هم دارند. یک ۳ مگاپیکسلی با فلاش ال ای دی در عقب و یک ۲ مگاپیکسلی در جلو. ‏

پردازنده این دو تبلت ۱ گیگاهرتزی از نوع ۲ هسته ای است. حدس زده می شود که تگرا ۲ باشد اما هنوز تایید نشده است. سامسونگ ادعا می کند طول عمر باطری هر دو تبلت ۱۰ ساعت برای پخش ویدیو است. این تبلت ها با حافظه های ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی به بازار ارایه میشوند. ‏

مدل WiFi از تبلت 10‪.‬1 اینچی سه ماه دیگر به بازار می آید. ۱۶ گیگابایتی اش ۴۹۹ دلار و ۳۲ با قیمت ۵۹۹ دلار خواهد بود. ‏

مدل ۸.۹ اینچی ۴۶۹ دلار برای ۱۶ گیگابایتی و ۵۶۹ دلار برای ۳۲ گیگابایت است. اما از تاریخ ارایه اش هنوز خبری نیست. می توانید مشخصات فنی کامل تر را در ادامه مطلب ببنید. ‏

11. 5 کاربر از MOHAMMAD MM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض گوگل امروز به همه نکسوس اس مجانی میدهد :O

سلام...
    دوستان توی پیج اصلی گوگل هم این خبرو زده ، گوگل امروز به همه نکسوس اس مجانی میده... اگه توی کشور هایی که توی لیستش هستن آشنا دارین واس خریدش درنگ نکنین...

ویرایش :
    کانترکت میخواد ، در نتیجه حذف شه...
    Last edited by .:PAR3A:.; 03-08-2011 at 13:46.

13. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سوال:
    اخه عزیز من با خودت فک کردی؟!
    تو این دورور زمونه مردم پول ندارن یه ظرف حلیم بدن به این و اون! اونوقت شما میخوای گوگل،بیاد به ملت همینجوری عشقی!! به ملت نکسوس بده؟!
    عاشق چشم و ابروی ملته یا پولش به شیلنگ نفت و دولت وصله اخه؟!!

15. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •