تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 29 اولاول ... 1723242526272829 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 286

نام تاپيک: اخبار مربوط به سيستم عامل اندرويد

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض سیستم عامل اندروید ۵ ساله شد

یاد گوگل فون بخیر، همان دستگاه راز آلودی که شایعه های حضورش کمی بعد از معرفی آیفون توسط اپل به گوش رسید. ۵ سال پیش در چنین روزی گوگل از سیستم عامل موبایل خود با نام اندروید پرده برداشت.

Des Smith یکی از اعضای تیم اصلی اندروید از خاطرات روز عرضه می گوید: «ماه ها بود که در ساختمان شماره ۴۴ مانتین ویو (مقر دفتر مرکزی گوگل) کار می کردیم. آنقدر هیجان زده بودم که شب خوابم نبرد.»

تقریباً هیچ کس نمی دانست که چه انتظاری از گوگل باید داشته باشد. بعضی می گفتند که گوگل یک تلفن معرفی خواهد کرد ولی عده دیگری هم بودند که فکر می کردند احتمالاً یک سیستم عامل از دخمه های گوگل بیرون خواهد آمد.

اولین تلفن اندرویدی با نام G1 (عکس بالا) دیگر از یادها پاک شده اما اندروید روز به روز قدرت و نفوذ بیشتری کسب می کند. سیستم عامل باز متنی که در بیش از یک میلیارد دستگاه جولان می دهد و هیچ مرزی برای خود نمی شناسد: دوربین، تلویزیون، ساعت هوشمند، کنسول بازی، عینک هوشمند و کلی دستگاه دیگر، همگی از اندروید نیرو می گیرند و هوشمندی خود را به آن مدیونند.

وقتی تیم اندروید به گذشته خود نگاه می کند قطعاً در مجموع احساس رضایت دارد؛ امروز کودک نوپای آنها پر استفاده ترین سیستم عامل تلفن هوشمند شده و به قول آقای Smith «این تازه شروع کار است.»

خوب است به بهانه این پست و ۵ ساله شدن اندروید یادی کنید از گذشته تا حال تلفن های هوشمند اندرویدی تان و از لحظات تلخ و شیرینی که با آنها داشته اید بنویسید.

narenji.ir

2. 2 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

بچه ها مثل اینکه جدیدا دوستان پلی استور رو مورد عنایت فی*لتر*ینگ نامحسوس قرار دادن درسته؟ چون من نه از گوشی نه از PC دیگه بهش دسترسی ندارم. دقیقا مثل وقتی شده که جیمیل کار نمیکرد.

من طی نامه پراکنی هایی که با پشتیبانیِ گوگل پلی داشتم سر این داستان ارور 403 متوجه این داستان شدم. من به بازار و مایکت مشکوکم شدید

داره خودمونی میشه Masoud m1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من تو بعضی از سایت های ایرانی و خارجی دیدم که اندروید 4.3 برای desire hd هم میاد. کسی میدونه میاد یانه؟ و اگه میاد تاریخش کیه ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

من تو بعضی از سایت های ایرانی و خارجی دیدم که اندروید 4.3 برای desire hd هم میاد. کسی میدونه میاد یانه؟ و اگه میاد تاریخش کیه ؟
    بصورت رسمی نمیاد کاستوم رام بو ه احتمالا...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

همون طور که گفته بودم Playstore فیلتر داره میشه بالاخره شد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بدون https برید پیوندهارو میبینید با https کلا بالا نمیاد دیگه...

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

7 Xperia Android update schedule surfaces through leaked image

برنامه سونی برای آپدیت گوشی ها به اندروید 4.3 مشخص شد
    و همون جوری حدس میزدم حتی لاین 2012 هم درست حسابی نمی خواد پوشش بده

8. 2 کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

آخرین آپدیت که واسه اس3 اومده چه ورزنی هست؟
    درسته که آپدیت 4.3 اومده واسش؟
    الان گوشی من ورزن 4.0.1 هست.چطور میتونم به 4.2.2 یا کلا آخرین آپدیت به روز رسانی کنم؟

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض On Jelly Bean 4.3 & Kit Kat 4.4…

Last week you probably saw Google announce Android version 4.4; Kit Ka

We’ve seen lots of questions on our Android upgrade roadmap and equally, we have lots to tell you, so here’s a note on just that…
    First up, Jelly Bean 4.3

We’re pleased to tell you that we’ll start rolling Android 4.3 for Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP, Xperia Z Ultra and Xperia Z1 from next month*.
    We also [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] – so, we can confirm that Xperia T, Xperia TX and Xperia V* will be upgraded to Android Jelly Bean 4.3… also from next month.
    And, to Kit Kat 4.4

We’re also happy to tell you about the first raft of Xperia products that we’ll make Android 4.4 Kit Kat available for – they are: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra and Xperia Z1*.
    On that, please stay tuned to the social newsroom and [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , where we’ll update you with specific info on product upgrade timings & software features as things progress.
    If you have any questions or comments, feel free to drop them below.
    *Software rollouts are a phased process – timings & availability may vary by market / carrier

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] – شاید بهتر باشد تا زمانی که اتومبیل‌های بدون راننده از راه نرسیده‌اند، موقع رانندگی حواس‌تان به جاده باشد. هرچه باشد این قانون است و به همین دلیل هم Cecilia Abadie که یکی از اولین استفاده‌کنندگان از گوگل‌گلس می‌باشد، بخاطر پوشیدن و استفاده از این دستگاه حین رانندگی، جریمه شد. البته این دومین خلاف این گیک راننده پس از سرعت غیرمجاز بود! ولی در هر حال این جریمه توسط دادگاه باطل شد.
    جریمه مربوط به استفاده از گوگل‌گلس حین رانندگی، توسط آقای جان بلیر -عضو عالی هیئت دادگاه سن‌دیگو- باطل شده است. آقای بلیر گفته است که هیچ دلیل و شهادتی مبنی بر این امر وجود ندارد که آقای Abadie در حین رانندگی در حال استفاده از این دستگاه بوده و گوگل‌گلس ایشان فعال بوده است.
    البته ایشان پیش‌تر گفته بود که استفاده از نمایشگر پوشیدنی گوگل، بدلیل همخوانی با قانون منع استفاده از هرگونه مانیتور که باعث کاهش میدان دید یا عدم تمرکز بر روی حرکت باشد، در ایالات مختلف منع شده است و خلاف محسوب می‌شود.
    هر چند این پرونده‌ی خاص، احتمالاٌ بخاطر عدم وجود مدرک کافی باطل شده است؛ ولی به نظر می‌رسد این موضوع و اختلافات موجود بر سر آن، به پایان راه خود نرسیده و از این پس شاهد اخبار بیشتری در این رابطه خواهیم بود.

12. این کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rangoabzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوستان بعضی از گوشیها قراره براشون کیت کت بیاد
    برای گوشیهایی هم که رسمی نمیاد به صورت کاستوم میاد
    تفاوت رسمی و کاستوم چقدره ؟
    خیلی که نیست آخه واسه گوشیه من نیومده و میخام ببینم اگه کاستوم نصب کنم به مشکل میخورم یا نه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •