تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: ریو اتوماتیک با قیمت 14.5؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ریو اتوماتیک با قیمت 14.5؟؟؟

دیروزکه داشتم آگهی های روزنامه رو میخوندم دیدم قسمت ریو های صفرکیلومتر پراست از ریوی اتوماتیک مدل 89 صفرکیلومتردر انواع رنگهای مختلف.حتی یکی بود که نوشته بود بیش از 30 دستگاه در انواع رنگ!!!کسی خبرداره قضیه چیه؟یعنی اینا تو انبار مونده بودن یا برگشت خورده از صادرات اند؟خیلی قیمتش وسوسه میکنه!!!
    Last edited by asgarian; 09-08-2011 at 15:50.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

تو روزنامه از این آگهی ها زیاد هست که جلب توجه میکنن.
    ریو هم بلاخره خودرویی هست که محبوب ایرانی ها شده و نوع اتوماتیکش هم عرضه میشه
    قیمتش هم همینه و اگر بیشتر بشه کسی نمیخره مثل پارس اتوماتیک.
    البته گیربکس اتوماتیک ریو دچار مشکلاتی شد که اونم فراخوان زدن و برطرف کردن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام بخرم ولی انقد شایعات هست موندم کدوم راست میگن.
    داستان اینا اینه اگه اینم شایعه نباشه.
    پارسال حدود 200 دستگاه تولید شد ( به خاطر تحریم ها کیا موتور گیربکس اتوماتیک نداده بهشون ). و نمبدونم این گیبکس ها از کجا اومده. و پارسال همگی ایراد داشتن یعنی بعد از 2000 یا 3000 کیلومتر. خراب میشدن. که فراخوان میزنه و گیربکس یک سری که مزاجعه کردن و با گیربکس مزدل 232 اف ال عوض میکنه. بعد چون نمی تونسته اصلاح کنه اینارو یه مناقصه میذاره و به یه شرکت میده تا این حدودا 200 دستگاه و تعمیر کنه. اینا همون 200 تاست.
    من با عموی دوستم که مدیر سالن ال 90 صحبت کردم. گفت از نظر فنی، ماشینی که 1 سال خوابیده اونم معلوم نیست تو چه وضعیتی نخری بهتره. منم دنبال 88 کارکرده هستم.
    Last edited by mahni1390; 11-08-2011 at 12:34.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

پارسال حدود 200 دستگاه تولید شد ( به خاطر تحریم ها کیا موتور گیربکس اتوماتیک نداده بهشون ). و نمبدونم این گیبکس ها از کجا اومده. و پارسال همگی ایراد داشتن یعنی بعد از 2000 یا 3000 کیلومتر. خراب میشدن. که فراخوان میزنه و گیربکس یک سری که مزاجعه کردن و با گیربکس مزدل 232 اف ال عوض میکنه. بعد چون نمی تونسته اصلاح کنه اینارو یه مناقصه میذاره و به یه شرکت میده تا این حدودا 200 دستگاه و تعمیر کنه. اینا همون 200 تاست.
    من با عموی دوستم که مدیر سالن ال 90 صحبت کردم. گفت از نظر فنی، ماشینی که 1 سال خوابیده اونم معلوم نیست تو چه وضعیتی نخری بهتره. منم دنبال 88 کارکرده هستم.

من پیشنهادم ( نظر شخصیم ) اینکه اگر میخوای ریو بخری همون دستیش رو بخر که خیالت راحت باشه.
    چون میدونم افراد دیگه هم مثل شما بودن که این کارو کردن و از بس دغ دغه داشتن نسبت به اتوماتیکش
    اصلا ماشین براشون چنگی به دل نزده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه captainpersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دقیقا همینه
    همون ریوهای مشکل داره که دوباره دارند می فروشن

جز همه مشکلاتی که گیربکس داره تیپ ترونیک هم نیست دیگه بدتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    جالبه.
    من خیلی توی اینترنت گشتم.
    هیچ نظری راجع به این ریو های اتوماتیک سال 89 که میفروشن ندیدم.
    یا کسی نخریده. که اگه این طور باشه پس چرا دیگه آگهیش نیست. یا خریدن و مشکلی نداشتن.؟؟؟؟؟؟

یکی یه نظر بده تا منم بتونم تصمیم بگیرم.

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نخريد. ريو اتومات مشكل جدي تو گيربكس و ABS داره و كلا برگشت خورده، دارن به مالكانش دستي ميدن. خريدن همان و ... همان.

8. 3 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نخريد. ريو اتومات مشكل جدي تو گيربكس و ABS داره و كلا برگشت خورده، دارن به مالكانش دستي ميدن. خريدن همان و ... همان.
    دوست عزیز میشه با دلیل و مدرک بیشتر توضیح بدید.
    ریو اتوماتیک اصلا ABS نداره دوست عزیز.
    و من تا حالا از چند نفر سوال کردم که داشتن میگن فوق العادست حتی با وجود دنده اتوماتیک از شتابش کم نشده.
    من الان دنبال یک یتونیش میگردم کسی سرغ نداره؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیروز خریدم یکی اتوماتیک سفید.
    خیلییی خوبه. شتابش همه چیش.
    فقط باید قلق ش دستت بیاد.

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز میشه با دلیل و مدرک بیشتر توضیح بدید.
    ریو اتوماتیک اصلا ABS نداره دوست عزیز.
    و من تا حالا از چند نفر سوال کردم که داشتن میگن فوق العادست حتی با وجود دنده اتوماتیک از شتابش کم نشده.
    من الان دنبال یک یتونیش میگردم کسی سرغ نداره؟؟؟؟؟
    توضيح مجدد:
    ريو اتومات در سال 88 توليدش كليد خورد، اما آزمايشهاي تست آلايندگي با گيربكس اتومات كه بر خلاف تصور همه نه در سايپا بلكه در اطلس خودرو انجام مي شد رضايتبخش نبود. بالاخره در اواخر سال 89 پس از تست بوسترهاي ترمز ABS روي ريوهاي معمولي سرانجام گيربكس اتومات روي ريو نصب شد و البته ريو اتومات مجهز به ايربگ، ABS و گيربكس اتومات بود. اما پس از تحويل فاز اول متوجه ايراد اساسي در بوسترهاي ترمز شدند و همه ريوها رو فراخوان زدند! بجز اين براي تعداد زيادي پرايد و حتي تيبا هم فراخوان زده شد و البته سايپا اعلام كرد كه تمام ريوهاي معيوب رو تحويل و به جاش ريو دستي به مشتريان ميده!
    در مشكل داشتن ترمز ABS ريو شكي باقي نموند اما قضيه فراخوان كمي شك ماها رو بيشتر برانگيخت كه اين مدل اشكالات اساسي تري بجر ترمز داره!
    به هر حال اين اطلاعات ما و در مورد شما بايد بگم: صلاح دولت خويش خسروان دانند.
    و يه نكته: در ايران هرگز براي يه چيز جديد پيشقدم نشيد!
    موفق و بهروز باشيد.

12. 3 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •