تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 19 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 186

نام تاپيک: امار فروش بازی ها و کنسول ها

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

علاوه بر خبری که حسین در مورد 'gears of war3 گذاشت اینم خووندنی هست:

فروشgears of war3 در هفته اول از فروش هر بازی دیگه ای که تاکنون در سال 2011 منتشر شده بیشتر بوده

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از اول هم قرار بود که نسخه سوم بازی ساخته نشه قسمت سوم اخرین شمارش بود.(البته به غیر از نسخه PSVITA)
    بازی توسط سازنده اصلیش دیگه ادامه نخواده یافت... .

علت اینکه قرار نبود نسخه بعدی ساخته بشه این بود که سونی بازی رو از دست سازندش یعنی insomniac خارج کرد و دیگه ip دست خودشه....... .
    یعنی حالا میتونه 500 شماره هم ازش بسازه فقط دیگه سازنده اصلی بازی نمیتونه ادامش بده...... .

که البته به خاطر فروش ضعیف هر 3 نسخه فکر نکنم خود سونی هم تمایلی به ساخت نسخه های دیگه ازش داشته باشه و مثلا بازی رو بده استودیو x ادامه بده.... .
    .
    .
    .

2. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

insomniac که بازی رو خیلی خوب ساخته واقعا حرف نداره قسمت اول رو نمیگم کمی ضعیف بود ولی قسمت دوم و سومش که عالی بودن
    بیچاره استدیو هم سوخت هم ساخت.
    راستی به خاطر فروش ضعیف نبود که می خواد IP رو بگیره از قبل قرار بود سونی این کار رو بکنه
    Last edited by Layken; 03-10-2011 at 20:56.

4. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

insomniac که بازی رو خیلی خوب ساخته واقعا حرف نداره قسمت اول رو نمیگم کمی ضعیف بود ولی قسمت دوم و سومش که عالی بودن
    بیچاره استدیو هم سوخت هم ساخت.
    راستی به خاطر فروش ضعیف نبود که می خواد IP رو بگیره از قبل قرار بود سونی این کار رو بکنه
    به نظر من که این بازی بهترین اول شخص ps3 هستش و شماره سومش رو من فقط انلاینشو کمی بازی کردم خیلی خیلی باحال بود............ .
    این بازی به نظر من فقط بخاطر مارکتینگ بد سونی نابود شد و گرنه بازی خیلی خیلی خوبی هستش..... .
    +
    در مورد گرفتن ip هم دلیل خاصی نگفتن ولی مطمین باش اگه هر شمارش مثه چیز فروش میکرد سونی قربون صدقه insomniac می رفت و می گفت چندین شماره از این بازی بسازه(مثه ناتی داگ) ...حالا که خیلی موفق نشده ip رو ازش گرفت(از زمان ناکامی فروش شماره 2 این بازی سونی شروع کرد به بیرون کردن سازنده بازی)
    .
    .
    .

6. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

درسته مرادی FPS خوبی هستش ولی به نظر من Killzone بهتر هستش چون که گیم پلیش درگیرکننده تر هستش
    دیگه من هر دوش رو شخم زدم و هر دو رو 100 درصد کردم گیم پلی مقاومت بیشتر رو یانلاین تمرکز داشته در حالی که کیلزون رو هر دو تمرکز داشته
    تازه مرادی قسمت دوم که ناکامی نداشت تا اونجایی که یادمه در کنار امتیازات خوبی که گرفته بود فروش خوبی هم داشت
    البته لازم به ذکره یادت باشه تو همین تاپیک در مورد فروش حرف زدیم حتی انچارتد 3 هم اگر منفجر کنه و مثل قبل بهترین بازی سال بشه باز هم نمی تونه فروش بالایی داشته باشه این موضوع دیگه اثبات شده هستش
    مثلا همین gamespot به هر بازی نمره 10 نمیده یدونه 10 داده اونم متال گیر 4 ولی خب فروشش در حد هیلو 3 هم نبود ماکروسافت فروش خوبی داره اینو منکر نیستیم. پس نمیاد که از کوجیما تولیدشو بگیره
    در مورد مارکتینگ هم به حد کافی بحث کردیم صحبت به درازا نبریم بهتره

(البته فقط بین این دو تا وگرنه نینتندو هر دو شون رو شوت میکنه تو فروش

8. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

10. 7 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

درسته مرادی FPS خوبی هستش ولی به نظر من Killzone بهتر هستش چون که گیم پلیش درگیرکننده تر هستش
    دیگه من هر دوش رو شخم زدم و هر دو رو 100 درصد کردم گیم پلی مقاومت بیشتر رو یانلاین تمرکز داشته در حالی که کیلزون رو هر دو تمرکز داشته
    تازه مرادی قسمت دوم که ناکامی نداشت تا اونجایی که یادمه در کنار امتیازات خوبی که گرفته بود فروش خوبی هم داشت
    البته لازم به ذکره یادت باشه تو همین تاپیک در مورد فروش حرف زدیم حتی انچارتد 3 هم اگر منفجر کنه و مثل قبل بهترین بازی سال بشه باز هم نمی تونه فروش بالایی داشته باشه این موضوع دیگه اثبات شده هستش
    مثلا همین gamespot به هر بازی نمره 10 نمیده یدونه 10 داده اونم متال گیر 4 ولی خب فروشش در حد هیلو 3 هم نبود ماکروسافت فروش خوبی داره اینو منکر نیستیم. پس نمیاد که از کوجیما تولیدشو بگیره
    در مورد مارکتینگ هم به حد کافی بحث کردیم صحبت به درازا نبریم بهتره

(البته فقط بین این دو تا وگرنه نینتندو هر دو شون رو شوت میکنه تو فروش
    من نظر شخصیمو گفتم..کلا گفتیم رزیستنس رو بیشتر دوس دارم.....

+

فروشش خیلی خوب نیس دیگه حامد............2 میلیون اینا فروخته کمه دیگه کمه.......واسه بازی با این خرج کمی کمه..... .
    شماره 3 اش هم خودشو بکشه بیشتر از 2 میلیون نمیره که واسه شوتر اول شخص خیلی جالب نیس.

+

انچارتد3 انصافا فکر کنم زیاد خواهد فروخت......چون هم امار پیش فروش بالایی داشته و هم فروش نسخه دومش بالا بود(نزدیک 5 میلیون اینا بود ) این شمارش هم اگه خوب از آب دربیاد شاید 6 میلیون رو بزنه که خیلی عالییه..... .

+

متال گیرم اخه نمیشه مقایسه کرد با هیلو که اخه این مخفی کاریه این شوتر صرف......مشخصه فروش یه شوتر بیشتر خواهد بود چون عامه پسند تر.......... .
    کلا نمیشه این دو تا رو با هم مقایسه کرد.همونطور که اصلا نمیشه مثلا gears3 رو با uncharted3 مقایسه کرد چ.ن یکیش شوتر یکیش ادونچر......... .
    .
    .
    .
    Last edited by halflife g; 04-10-2011 at 12:19.

12. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

FIFA 12 سومین انتشار بزرگ UK
    ایول فیفا...نشون میده انگلیسیا فرهنگشون بالاس: دی

+
    بعضی بازیهای بزرگ سونی مشکلشون عدم توانایی در خلق شخصیت های اول محبوبه...کیو دیدین بره فیگِره شخصیت اول یا دوم بازی های کیلزون،آنچارتد یا رزیستنسو بخره؟ هر سه هم بازی های با کیفیتی هستن اما شخصیت های جذابی ندارن که عکساشونو بزنی به دیوار اتاقت یا از دیدن چهرشون لذت ببری و...
    GOW رو ببینین خیلیا میمیرن واسه نگاه و چهره ی کریتوس حتی بیشتر از خوده بازی محبوبه یا اسنِیک در متال گیر...اما این سه تا بازی شخصیت اولشون تغییر کنه اتفاق خاصی نمیفته...به باکس شات بازی های کیلزون 3 و رزیستنس 3 که نگاه میکنیم عصری از شخصیت خوب بازی نمیبینیم! خب وقتی چنین کرکتری نداری تو بازیت موقع لانچ بازی واسه تبلیغش دستت خالیه...

بازی های اکشن داستان محور نیاز اساسی به شخصیت های کاریزماتیک دارن که گیمر واسش مهم باشه چه اتفاقاتی واسه شخصیت اول بازی قراره بیفته...شخصیت هایی مثل کاپتان پرایس، مارکوس فنیکس، ازیو و الطائر، کین و لینچ و... تو این نسل خلق شدن و به محبوب تر شدن و در نتیجه فروش بازیهاشون خیلی کمک کردن... سونی تو این نسل در این بخش زیاد موفق نبود...

14. 6 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

حذف شود...
    Last edited by Killzone2; 05-10-2011 at 14:16.

16. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

مایکروسافت میاد برای گیرز این همه تبلیغ میگنه برای کارکتر هاش میاد فیگر میده و از این حرفا آخر هم میانگین اش میشه 91 بعد هم اینجا که گفته میشه با کیفیت ترین بازی و پرفروش ترین بازی 2011 پس این شخصیت پردازی داشت فقط با گیم پلی دیگه؟!
    این مقایسه نشه بهتره سبک هم فرق داره فن ها(یا به قول خودشون هر چی : دی)آنچارتد 3 هم که داره میاد اینطوری براش تبلیغ نمیکنن ولی باز هم نمرات بالا میگیره شماره دوم هم هیمنطور بود دیگه سونی هم نمیشه بیاد تبلیغ کنه اینطوری که شما اینطور برداشت نکنی! بعد بگی که مشکل در خلق شخصیت داره... اینکه مایکرو به عنوان هاش اطمینان نداره و با این کار ها میخواد بگه فقط اون هست

به آنچارتد و اینا میگن شاهکار و بزرگ نه اینایی که این همه تبلیغ میکنن آخر هم میانگین 91 میگیره تازه این همه هم جو گیری میشن چون بیشتر از اینا کیفیت نمیشه داشته باشه البته در برابر انچارتد و عنوان های بزرگ سونی! : دی
    سهیل جان به نظر من اینجور پست پر از تیکه و پر تنش زدن جالب و خوب نیست...... .

+

اولا همونطور که خودت گفتی gears رو نمیشه با uncharted مقایسه کرد(فقط زاویه دوربین یکسان دارن بقیه همه چیزاشون متفاوته)
    دوما اینکه مایکرو به عنوان هاش اطمبنان نداره فکر کنم درس نیس یعنی تبلیغ کردن حقشه برای فروش بهتر نه نداشتن اطمینان........ .سونی هم به اندازه مایکرو در اکثر موارد تبلیغ می کنه .

+

در کل منظور حسین رو بد متوجه شدی حسین نگفت داستان ندارن یا ........ .گفت بازی شخصیتی نداره که واسه خاطرش مشتری مجاب به خرید بازی بشه (یعنی مجذوب شخصیت بشه)...که تا حد زیادی درست میگه به نظرم ....
    ولی ناتان رو موافق نیستم ناتان شخصیت باحال و گیرایی داره.... .
    .
    .
    .

18. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

حذف شود...
    Last edited by Killzone2; 05-10-2011 at 14:16.

20. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •