تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: پریمیر و ادیوس

داره خودمونی میشه clipfilm's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض پریمیر و ادیوس

سلام

در برنامه پریمیر بیش از سه ساعت فیلم در تام لاین مجاز نمیباشد میخوام بدانم در ادیوس چه زمان فیلم میتوانیم در تایم لاین وارد کنیم ؟

سوال 2
    ویندوز xp2 بهتر یا xp3 برای میکس کدام؟ ..... برای نصب نیوبلو باید چه تاریخ سالی را بذارم تا کرکش نپره .. چون من سوال کرده بودم گفتند روی 2020 بذار و وقتی نیوبلو رو نصب کنم بعد تاریخش رو به 2011 برگردونم ایا صحیح است یا نه ؟ لطفا راهنماییم کنید

با تشکر از زحمات شما

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

سلام

در برنامه پریمیر بیش از سه ساعت فیلم در تام لاین مجاز نمیباشد میخوام بدانم در ادیوس چه زمان فیلم میتوانیم در تایم لاین وارد کنیم ؟

سوال 2
    ویندوز xp2 بهتر یا xp3 برای میکس کدام؟ ..... برای نصب نیوبلو باید چه تاریخ سالی را بذارم تا کرکش نپره .. چون من سوال کرده بودم گفتند روی 2020 بذار و وقتی نیوبلو رو نصب کنم بعد تاریخش رو به 2011 برگردونم ایا صحیح است یا نه ؟ لطفا راهنماییم کنید

با تشکر از زحمات شما
    من حدود یکسال هست با ادیوس 5.5 کار میکنم ... تا به حال محدودیتی روی زمان فیلم نداشتم!

تا 7-8 ساعت فیلم هم کار کردم روی تایم لاین.

من به شخصه ویندوز XP رو نمیپسندم برای کار ! ویندوز 7 مناسب تر هست.

نیوبلور هم متاسفانه هرکاری کردم کرکش میپرید .... اوایل تاریخ ویندوز رو عقب برمیگردوندم درست میشد ...

بعد از یه مدت ... یکی از همکاران ، برنامه Time stopper رو بهمون معرفی کرد و شرت کات ادیوس رو دادیم بهش و دیگه مشکل کرک توی نیو بلور و سایر افکتها نداریم.

سوالی بود در حد توانم در خدمتم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    .U.S

پيش فرض

سلام

سوال 2

با تشکر از زحمات شما
    با سلام
    1- ادیوس در این خصوص محدودیت ندارد.
    2- پیشنهاد شرکت سازنده نرم افزار ادیوس درخصوص ایکس پی ، سرویس پک سه هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اديوس 6 كه با ويستا ، 7 و xp3 نصب ميشه .
    من 3 سالي هست كه اديوس رو با xp2 كار ميكردم . ولي الان به خاطر استفاده از اديوس 6 با xp3 كار ميكنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •