تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 253

نام تاپيک: همه چیز درباره Acer Aspire ONE D257

داره خودمونی میشه andyarsenaly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض همه چیز درباره Acer Aspire ONE D257

سلام دوستان
    جای این تاپیک رو خالی احساس میکردم
    خواستم کمی درباره این لپ تاپ توضیح داده باشم
    چون احساس میکنم شدیدا تو بازار ترد شده و علتش رو هم نمیدونم
    یک مینی لپ تا پ یا بهتره بگم یه نت بوک عالی از برند ایسر و مثل همیشه این بار هم با یک قیمت فوق العاده چطور عرصه رو به رقبا با مشخصاتی مشابه و با قیمتی بسیار واگذار میکنه ...
    این مدل نت بوک در سه کانفیگ مختلف عرضه میشه که نت بوک با کانفیگ زیر مورد بحث ماست ...
    ابتدا مشخصات لپ تاپ :

• Intel® Atom™ Processor Dual-Core N570(1.66GHz, 1MB L2 cache, 667MHz FSB with Hyper Threading(2core 4 Thread)
    • 10.1” WSVGA Acer CrystalBrite™ LED-backlit Display
    • Windows® 7 Starter
    • Microsoft® Office Starter 2010
    • 1GB DDR3 Memory 1066 BUS
    • 250GB SATA Hard Drive 5400 rpm
    • Intel® Graphics Media Accelerator 3150 / 256MB
    • 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED™
    • 10/100 Fast Ethernet
    • Blutooth V3
    • Multi-in-One Digital Media Card Reader
    • Built-in 0.3 Megapixel Webcam
    • Two Built-in Speakers
    • Multi-Gesture Touchpad
    • 3- USB 2.0 Ports
    • 6-cell Li-ion Batteryup to 8-hour battery life
    • 2.65 lbs. | 1.3kg (system unit only)
    • Color: Black(just in IRAN)

Dual Boot .Win 7 Starter 32bit & Android for Fast boot

در لینک زیر میتونید عکس های با کیفیت و رزولوشن بالای این نت بوک رو ببینید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    به جای ---------- در لینک های بالا عبارت "وطن دانلود" رو وارد کنید

لینک دانلود یک فولدر از تمام عکس های با کیفیت از این نت بوک به همراه مشخصات دقیق و فنی دستگاه با استفاده از نرم افزار CPU-Z که به صورت اسکرین کپچر گرفتم و در این فوادر قرار دادم ...

دانلود کنید از Mediafire

کد:
    تنها رنگ موجود در ایران مشکی هست
    اما این نت بوک زیبا و در عین حال کاربردی و با مشخصات بالا فقط و فقط 365 هزار تومان قیمت داره
    من خودم چند عدد از این نت بوک برای خودم و دوستانم گرفتم.در یک کلمه عالی
    مصرف باطری این نت بوک همانطور که ادعا شده به صورت عملی هم بیش از 8 ساعت با باطری 6 سل جواب داده
    آداپتور جمع و جوری داره و 40 درصد کوچکتر و سبکتر از آداپتورهای معمولی هست که به راحتی میشه حملش کرد

ال سی دی با کیفیت خوب و زاوید دید باز افقی و کم عمودی / مثل تمام نمایشگرها / نه نقطه قوتی داره و نه نقطه ضعفی / در یک کلمه قابل قبول
    تاپ چد واید و راحت ... با قابلیت Multi Gesture
    ضما مشکلات تاپ Asus رو هم ابدا نداره
    با توجه به دو هسته ای بودن کش 1 مگابایتی و رم 1گیگ بدون هیچ مشکلی نرم افزارهای مناسب این نت بوک ها رو اجرا میکنه
    با اضافه کردن یک رم دیگه میشه اوضاع رو بهبود هم داد ولی نه به شکل خیره کننده ...
    حسن این نت بوک استفاده از سری N570 اینتل اتم هست
    که در عین دو هسته ای بودن و سرعت پردازش مناسبی که داره مصرف بسیار کمتر و تولید گرمای کمتری هم در مقایسه با سری های قبلی خودش داره که طول عمر بیشتر باطری رو ضمانت میکنه
    ضمنا دارای تکنولوژی Hyper Threading یا همون HT هست که میشه 2core & 4 Thread
    گشت و گذار در محیط اینترنت بدون هیچ مشکل و هنگی
    اجرای عالی نرم افزارهای Office , Adobe Reader و ...
    اجرای بدون مشکل موسیقی و فیلم با کیفیت HD / Full HD 720P / 1080P با استفاده از نرم افزارهای مناسب و دیکود کننده های خارجی مثل Core AVD و kmplayer
    البته همانطور که میدونید اسم این وسیله ها نت بوک هست و همانطور که از اسمش برمیاد برای گشت و گذار اینترنتی و کارهای روزمره هست نه تماشای فیلم های Full HD و بازی ...
    و از نظر من رقیبی با این قیمت در بازارایران با این مشخصات نداره
    کیفیت ساخت و سیلینگ این نت بوک ایسر راضی کننده ست ...
    و من هیچ دلیلی نمیبینم که مدل های دیگه رو انتخاب کنم چون قیمت بسیار زیاد و در مواردی علاوه بر قیمت بیشتر مشخصات پایینتری هم دارند
    Last edited by andyarsenaly; 12-10-2011 at 10:12.

داره خودمونی میشه mahdiw710's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نام سایت آپلود شده؟؟

3. 2 کاربر از mahdiw710 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از یاد آوریتون فراموش کردم لینک رو اصلاح کنم
    بله لینک از سایت قرار داده شده تا سایز بالای تصاویر فروم رو کج و ماوج نکنه و گویا خلاف قوانین هست و نمیشه اسم سایت رو قرار داد ولی به صورت فارسی وطن دانلود نوشته میشه و همانطور که میخوانیم هم به صورت انگلیسی وارد میکنیم
    یعنی vatan+download فقط باید اون به علاوه رو حذف کنید
    ضمنا یه لینک دیگه از تمام عکس های با کیفیت این نت بوک به همراه تمام مشخصه های فنی اون در برنامه CPU-Z که به صورت اسکرین کپچر گرفتم رو هم در این فولدر قرار دادم که پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید به صورت RAR آپلود شده ...
    لینکش در پست اول قرار داده شده

کد:
    Last edited by andyarsenaly; 09-08-2011 at 04:56.

5. 5 کاربر از andyarsenaly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahdiw710's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیزandyarsenaly
    اول از هر چیز مبارکتون باشه
    ممنون بابت عکس هایی که گذاشتید. ای کاش چندتا عکس از نت بوک خودتون هم میزاشتین چون نت بوک شما یه چیز دیگه است.( مخصوصا در زمان روشن بودن)
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدین:
    1)نظر کلی تون بعد از این مدت استفاده چطوره؟
    2) پشتش طرح موجه یا واقعا اینجوریه؟
    3)سیستم عاملش رو میشه تغییر دارد؟ مثلا xp روش نصب کرد(درایوهاش گیر میاد؟) یا ویندوز7 ultimate
    4) از نظر نصب و اجرای نرم افزارهای مختلف بیشتر توضیح میدید؟ مثلا فتوشاپ و ...
    5) احیانا قبلا لپتاپ یا نت بوکی داشتید؟ از نظر مقایسه میگم.
    6) آدرس فروشنده رو برام پ.خ کنید. با گارانتی سازگارارقام هم موجوده؟
    Last edited by mahdiw710; 09-08-2011 at 17:00.

7. 4 کاربر از mahdiw710 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیزandyarsenaly
    اول از هر چیز مبارکتون باشه
    ممنون بابت عکس هایی که گذاشتید. ای کاش چندتا عکس از نت بوک خودتون هم میزاشتین چون نت بوک شما یه چیز دیگه است.( مخصوصا در زمان روشن بودن)
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدین:
    1)نظر کلی تون بعد از این مدت استفاده چطوره؟
    2) پشتش طرح موجه یا واقعا اینجوریه؟
    3)سیستم عاملش رو میشه تغییر دارد؟ مثلا xp روش نصب کرد(درایوهاش گیر میاد؟) یا ویندوز7 ultimate
    4) از نظر نصب و اجرای نرم افزارهای مختلف بیشتر توضیح میدید؟ مثلا فتوشاپ و ...
    5) احیانا قبلا لپتاپ یا نت بوکی داشتید؟ از نظر مقایسه میگم.
    6) آدرس فروشنده رو برام پ.خ کنید. با گارانتی سازگارارقام هم موجوده؟
    سلام دوست عزیز
    ممنونم
    اجازه بدید یکی یکی و کامل سوالاتتون رو جواب بدم
    1)نظر کلی من بعد از این مدت البته نه چندان بلند استفاده از این نت بوک : کالا راضی هستم و از 100 نمره 90 رو میدم.این 10 نمره رو هم ندادم چون کیفیت بدنه در زیر قسمت باطری و همینطور لولای LCD میتونست بهتر باشه
    به یکی دیگه از دوستان هم عرض کردم خدایی ناکرده نمیخوام با راهنمایی ها یا تعاریف بیهوده خودم رو مدیون کنم
    لولای ال سی دی کمی نرم و شل هست و احساس میکنید فردا دیگه وانمیسته و خراب میشه که تا حالا من با این همه باز و بسته کردن مشکلی نداشتم اما در کل خیلی مستحکم نیست و در زیر باطری یه قسمتیش جنس پلاستیک مثل اسباب بازی میمونه واحساس قوی بودن به شما نمیده اما مشکلی نداره از نظر من چون شاسی و کف لپ تاپ بسیار خوب هست و ضمنا کانالهایی برای تهویه ی هوا داره که با کول پدی که من استفاده میکنم خیلی خنک کار میکنه غیر از این مطالبی که عرض کردم من ضعف دیگه ای ندیدم به جز یه نکته ی دیگه که اون هم فقط رنگ مشکیش در ایران موجود هست

2) هر دوش / هم طرح موجه و هم واقعا اینجوریه یهنی از حرف O یک سری موج درست شده و کاملا برجسته هست و فکر نکنید تو عکس اینجوری هست.رفته بودم همون فروشگاه یکی دیگه بخرم یه بابایی اومده بود همینو بخره به شوخی بهش گفتم اینو روش قابلمه داغ گذاشتن اینجوری شده جدی جدی فرار کرد رفت ...

3) بله دوست عزیز / چرا نمیشه / یا ویندوز رو بریزید رو فلش یا از دی وی دی رام اکسترنال استفاده کنید برای تعویض ویندوز / در سایت ایسر که من دیدم فقط 5 تا ویندوز رو درایور براش داشت
    Win 7 Home basic 32
    Win 7 Home Basic 32
    Win 7 Home Premium 32
    Win 7 Professional 32
    Win 7 Ultimate 32
    خود من هم میخوام سیستم عامل رو عوض کنم
    البته من خودم سوالی در مورد ریختن 64 بیتی دارم که در یه تاپیک دیگه مطرح کردم.نمیدونم با 64 بیتی سیستم چطور کار میکنه ولی چون درایور 64 بیتی سایت ایسر قرار نداده به نظرم هم نباید خیلی جواب بده
    پیشنهاد هم میکنم حتما سیستم عاملتون رو عوض کنید البته اگه آندروید رو دوست دارید یا حتی ویندوز اورجینال رو میتونید یک بک آپ بگیرید ولی استارتر محدودیت های زیادی داره ...
    مضاف بر اینکه من خودم یه رم 2 گیگ انداختم تا بهتر کار کنه سیستم در اجراهای همزمان چند برنامه به شما هم همین پیشنهاد رو میدم

4) از نظر نرم افزاری من تقریبا 7-8 تا برنامه ریختم مشکلی نداشت .آنتی ویروس AVG هم ریختم.ولی زیاد برنامه ریختن و ران کردن سیستم رو کند میکنه واسه همین میگم ویندوز اصلی رو عوض کنید چون کلی برنامه سنگین و الکی روش نصب کردن / فتوشاپ هم ریختم / جواب میده اما توصیه میکنم بیخیال این برنامه ها بشید این نت بوک ها برای این کارها ساخته نشده اند ولی اگه عکس های با حجم کم رو باز کنید تو فتوشاپ مشکلی نیست و ویرایش های سنگین هم نباید انجام بدید ... برای این کارها باید سراغ وسایل دیگه ای رفت ...

5) من acer Aspire 5935G دارم که زمانی شاخی برای خودش(هنوز هم تو بعضی موارد رو دست نداره)
    واقعا نمیشه مقایسه کرد / این کجا و اون کجا / کلا مقایسه لپ تاپ و دسکتاپ با نت بوک کار اشتباهی هست چون هر کدوم برای کاربری خاصی طراحی شده اند مثل اینه که بپرسیم زودپز بهتره یا قوری ؟؟؟
    ولی از یه نظر شاید بشه قیاس کرد و اون هم در وزن اینهاست / خیلی حال میده من این نت بوک رو فقط تو .... نمیبرم وگرنه همه جا همراهمه خوبیش به اینه اون یکی لپ تاپم با کیف و مخلفاتش 6 کیلویی میشه ...
    ولی این با کاور و موس و باطری و شارژر و ... نهایتا 1.5 کیلو ...

6)آدرس رو هم براتون پخ کردم / ضمنا گارانتی رو نمیدونم بهتره از خودشون سوال کنید.من با گارانتی ویستا رایانه(الماس) گرفتم و خدارو شکر فعلا بی نیازیم به گارانتی
    Last edited by andyarsenaly; 09-08-2011 at 18:11.

9. 8 کاربر از andyarsenaly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان لطفا قیمت و مکان خرید رو برا منم پ.خ کنید.
    یه سوال هم داشتم.شما ها الان خرید این دستگاه رو پیشنهاد میدیدن یا چیز دیگه ای آدم بگیره بهتره؟
    سنگین ترین نرم افزاری مه اجرا کردین چی بوده؟

11. 3 کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه baharshiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    جای این تاپیک رو خالی احساس میکردم
    خواستم کمی درباره این لپ تاپ توضیح داده باشم
    چون احساس میکنم شدیدا تو بازار ترد شده و علتش رو هم نمیدونم
    یک مینی لپ تا پ یا بهتره بگم یه نت بوک عالی از برند ایسر و مثل همیشه این بار هم با یک قیمت فوق العاده چطور عرصه رو به رقبا با مشخصاتی مشابه و با قیمتی بسیار واگذار میکنه ...
    این مدل نت بوک در سه کانفیگ مختلف عرضه میشه که نت بوک با کانفیگ زیر مورد بحث ماست ...
    ابتدا مشخصات لپ تاپ :

• Intel® Atom™ Processor Dual-Core N570(1.66GHz, 1MB L2 cache, 667MHz FSB with Hyper Threading(2core 4 Thread)
    • 10.1” WSVGA Acer CrystalBrite™ LED-backlit Display
    • Windows® 7 Starter
    • Microsoft® Office Starter 2010
    • 1GB DDR3 Memory 1066 BUS
    • 250GB SATA Hard Drive 5400 rpm
    • Intel® Graphics Media Accelerator 3150 / 256MB
    • 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED™
    • 10/100 Fast Ethernet
    • Blutooth V3
    • Multi-in-One Digital Media Card Reader
    • Built-in 0.3 Megapixel Webcam
    • Two Built-in Speakers
    • Multi-Gesture Touchpad
    • 3- USB 2.0 Ports
    • 6-cell Li-ion Batteryup to 8-hour battery life
    • 2.65 lbs. | 1.3kg (system unit only)
    • Color: Black(just in IRAN)
    Dual Boot .Win 7 Starter 32bit & Android for Fast boot

در لینک زیر میتونید عکس های با کیفیت و رزولوشن بالای این نت بوک رو ببینید

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    به جای ---------- در لینک های بالا عبارت "وطن دانلود" رو وارد کنید

لینک دانلود یک فولدر از تمام عکس های با کیفیت از این نت بوک به همراه مشخصات دقیق و فنی دستگاه با استفاده از نرم افزار CPU-Z که به صورت اسکرین کپچر گرفتم و در این فوادر قرار دادم ...

دانلود کنید از Mediafire

کد:
    تنها رنگ موجود در ایران مشکی هست
    اما این نت بوک زیبا و در عین حال کاربردی و با مشخصات بالا فقط و فقط 365 هزار تومان قیمت داره
    من خودم چند عدد از این نت بوک برای خودم و دوستانم گرفتم.در یک کلمه عالی
    مصرف باطری این نت بوک همانطور که ادعا شده به صورت عملی هم بیش از 8 ساعت با باطری 6 سل جواب داده
    آداپتور جمع و جوری داره و 40 درصد کوچکتر و سبکتر از آداپتورهای معمولی هست که به راحتی میشه حملش کرد

ال سی دی با کیفیت بسیار خوب و زاوید دید باز
    تاپ چد واید و راحت ... با قابلیت Multi Gesture
    ضما مشکلات تاپ Asus رو هم ابدا نداره
    با توجه به دو هسته ای بودن کش 1 مگابایتی و رم 1گیگ بدون هیچ مشکلی نرم افزارهای مناسب این نت بوک ها رو اجرا میکنه
    با اضافه کردن یک رم دیگه میشه اوضاع رو بهبود هم داد ولی نه به شکل خیره کننده ...
    حسن این نت بوک استفاده از سری N570 اینتل اتم هست
    که در عین دو هسته ای بودن و سرعت پردازش مناسبی که داره مصرف بسیار کمتر و تولید گرمای کمتری هم در مقایسه با سری های قبلی خودش داره که طول عمر بیشتر باطری رو ضمانت میکنه
    ضمنا دارای تکنولوژی Hyper Threading یا همون HT هست که میشه 2core & 4 Thread
    گشت و گذار در محیط اینترنت بدون هیچ مشکل و هنگی
    اجرای عالی نرم افزارهای Office , Adobe Reader و ...
    اجرای بدون مشکل موسیقی و فیلم با کیفیت کمتر از HD
    Divx رو خوب و عالی اجرا میکنه اما HD رو با Delay پخش میکنه
    البته همانطور که میدونید اسم این وسیله ها نت بوک هست و همانطور که از اسمش برمیاد برای گشت و گذار اینترنتی و کارهای روزمره هست نه تماشای فیلم های Full HD و بازی ...
    و از نظر من رقیبی با این قیمت در بازارایران با این مشخصات نداره و پخش فیلم HD در این نت بوک ها که Asus در تبلیغات خودش برای نت بوکش بهره میبره فقط و فقط یه حربه ی تبلیغاتی هست البته نه به این معنی که توانایی پخش این فیلم ها رو نداره اما ...
    همه میدونند که برای تماشای فیلم های اچ دی حداقل به یک اسکرین با نسبت تصویر 16 به 9 نیاز هست تا بشه با کیفیت و بی دغدغه و درست نگاه کرد ...
    این در حالیه که شما دارید برای همچین وسیله ای بین 600 تا 700 هزار تومان هزینه میکنید.چیزی نزدیک به دو برابر قیمت این نت بوک که با این مبلغ میشه یه لپ تاپ خوب خرید و به نظرم همچین قیمتی برای یه نت بوک خیلی خیلی زیاده ...
    ضمن اینکه کیفیت ساخت و سیلینگ این نت بوک ایسر بسیار راضی کننده ست ...
    و من هیچ دلیلی نمیبینم که مدل های دیگه رو انتخاب کنم چون قیمت بسیار زیاد و در مواردی علاوه بر قیمت بیشتر مشخصات پایینتری هم دارند
    آقا شما مطمئنید با این قیمت خریدی؟ زیر 400 گیر نمیاد تو بازار

13. 3 کاربر از baharshiraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقا شما مطمئنید با این قیمت خریدی؟ زیر 400 گیر نمیاد تو بازار
    حق با شماست دوست عزیز
    قیمتی که این دوست شریف میدهند واقعا بینظیره . اگر بگم انصاف کسی باور نمیکنه همه میگن حتما یه مشکلی داره که ارزون میده ... تو بازار آمریکا نزدیک 260 دلار هست ولی تو ایران به قول دوست خوبمون زیر 400 گیر نمیاد ...
    ایشون انصافی دارند که من تا به حال ندیدم.شریف و صادق ... من 365 هزار تومان با گارانتی ویستا رایانه گرفتم به تعداد 3 عدد ...
    هیچ کدوم هم مشکلی نداشتند ...
    اما در جواب دوستمون که گفته بودند این مارک بهتره یا مارک دیگه ای رو پیشنهاد میدند من باز هم عرض میکنم با قیمت 365 تومان با این کانفیگ ابدا هیچ گزینه بهتری وجود نداره ... من ندیدم اصلا هیچ کدوم اینتل اتم N570 داشته باشند ایسوز و اینها تا اونجایی که من یادم میاد N450 و این مدل ها بود اگه اشتباه نکنم ... کیفیت ساخت خیلی قابل توجهی نداره در مقابل لینوو و ... اما واقعا به قیمتش می ارزه ضمن اینکه مشخصات بالایی هم داره اما نمیدونم چرا این قدر ترد شده تو بازار ایران

هر عزیز هم خواست بگه آدرس اون فروشنده رو براش پخ کنم تا باورتون بشه من به همین قیمت خریدم
    خود من هم اولین بار وقتی با ایشون آشنا شدم و جویای قیمت همین نت بوک بودم گفت یه قیمتی میدم از جات جم نخوری ... واقعا هم جم نخوردم ...

15. 5 کاربر از andyarsenaly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان لطفا قیمت و مکان خرید رو برا منم پ.خ کنید.
    یه سوال هم داشتم.شما ها الان خرید این دستگاه رو پیشنهاد میدیدن یا چیز دیگه ای آدم بگیره بهتره؟
    سنگین ترین نرم افزاری مه اجرا کردین چی بوده؟
    من همین رو پیشنهاد میدم اما به این نکات هم توجه کنید اگه جزو معیاراتون باشه میتونه سرنوشت ساز باشه
    کیفیت ساخت بدنه و غیره خیلی چشم نواز نیست در مقابل لینوو و حتی ایسوز اما من راضی هستم و جوری نیست که کلا منصرف بشین میتونین تشریف ببرید پایتخت از نردیک بررسی کنید و به نظرم تنها ایرادش همینه و عیب دیگه ای نداره
    نداشتن HDMI Port و پخش فول اچ دی هم به اعتقاد من عیب نیست نه تانها در این نت بوک بلکه در تمام نت بوک ها چون کار این نت بوک ها کارهای معمولی و گشت و گزار اینترنتی هست نه چیز دیگه ای ...
    من با رم دو گیگ DDR3 1033 تا حالا هیچ مشکلی نداشتم.برنامه ی خاصی هم کار نمیکنم رو این نت بوکم اما چند برنامه همزمان رو با هم اجرا میکنم و هیچ مشکلی نداره و با دو آنتی ویروس AVG , Eset هم به راحتی کار میکنه و سرعت سیستم رو پایین نمیاره در یک زمان 20 تا page باز میکنم / PDF میخونم / مدیاپلیر روشن / کلی گجت / آنتی ویروس فعال و ... تا حالا که مشکلی نداشتم ... فقط پیشنهاد میکنم بعد از اینکه از ویندوزتون بک آپ گرفتید حتما ویندوز رو عوض کنید چون برنامه زیاد داره که سرعت رو میخورن ... من نسخه Ultimate 32 bit ریختم و عالی شده ...
    فوتوشاپ هم راستی ریختم البته نسخه های قدیمیش چون CS5 فکر کنم با 32 بیت سازگار نیست.کارهای معمولی ویرایشی رو میشه باهاش انجام داد ولی در کل باز هم عرض میکنم اه دنبال فول اچ دی و فوتوشاپ و غیره هستید قید کل نت بوک ها رو بزنید و برای لپ تاپ هزینه کنید ...
    موفق باشید

17. 5 کاربر از andyarsenaly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

حق با شماست دوست عزیز
    قیمتی که این دوست شریف میدهند واقعا بینظیره . اگر بگم انصاف کسی باور نمیکنه همه میگن حتما یه مشکلی داره که ارزون میده ... تو بازار آمریکا نزدیک 260 دلار هست ولی تو ایران به قول دوست خوبمون زیر 400 گیر نمیاد ...
    ایشون انصافی دارند که من تا به حال ندیدم.شریف و صادق ... من 365 هزار تومان با گارانتی ویستا رایانه گرفتم به تعداد 3 عدد ...
    هیچ کدوم هم مشکلی نداشتند ...
    اما در جواب دوستمون که گفته بودند این مارک بهتره یا مارک دیگه ای رو پیشنهاد میدند من باز هم عرض میکنم با قیمت 365 تومان با این کانفیگ ابدا هیچ گزینه بهتری وجود نداره ... من ندیدم اصلا هیچ کدوم اینتل اتم N570 داشته باشند ایسوز و اینها تا اونجایی که من یادم میاد N450 و این مدل ها بود اگه اشتباه نکنم ... کیفیت ساخت خیلی قابل توجهی نداره در مقابل لینوو و ... اما واقعا به قیمتش می ارزه ضمن اینکه مشخصات بالایی هم داره اما نمیدونم چرا این قدر ترد شده تو بازار ایران

هر عزیز هم خواست بگه آدرس اون فروشنده رو براش پخ کنم تا باورتون بشه من به همین قیمت خریدم
    خود من هم اولین بار وقتی با ایشون آشنا شدم و جویای قیمت همین نت بوک بودم گفت یه قیمتی میدم از جات جم نخوری ... واقعا هم جم نخوردم ...
    سلام رفیق و ممنون از پاسخت.
    تو الان ازش راضی ای تو این مدت که داشتی؟
    کیفیت بدنه به چشم میاد در کل؟
    صدای خودش چه جوریه؟خوبه یا باید یه اسپیکرم براش گرفت؟
    در کل ازش بیشتر بگو ارضا ندشم.

19. 2 کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •