تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 26 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 253

نام تاپيک: همه چیز درباره Acer Aspire ONE D257

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

من اصلا نت بوک نمیخواستم
    اشتباه کردم فکر کردم نت بوک به درد کار برنامه نویسی میخوره!
    فکر کنم با این CPU ها همه نت بوک ها کم بیارن زیر برنامه نویسی!
    ممنون
    آره خوب ولی با پول و امکاناتی که داره می ارزه به نظر من.
    مهم کاربرد هر نفره که تو خوب معلومه نت بوک به کارت نمیاد.
    ولی من اگه کار خفنی داشته باشم با پی سی انجام میدم و برا کارای دیگم از نتبوک استفاده میکنم.....

2. 3 کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام داش مهدی گل و دوستان گلاب.
    مهدی جان یه سوال بازی شطرنج که تو آلتیمیت وین سون هست رو میتونی اجراش کنی ببینی با ریپ اجرا میشه یا به راحتی؟
    در کل بازی کردنش روونه یا نه؟
    جان من جواب بدی کار دارم.
    راستی خبر جدیدی از این نتبوک یا سری جدید این نتبوک نیست؟؟؟
    قیمتش تغییری کرده؟

4. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه andyarsenaly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام داش مهدی گل و دوستان گلاب.
    مهدی جان یه سوال بازی شطرنج که تو آلتیمیت وین سون هست رو میتونی اجراش کنی ببینی با ریپ اجرا میشه یا به راحتی؟
    در کل بازی کردنش روونه یا نه؟
    جان من جواب بدی کار دارم.
    راستی خبر جدیدی از این نتبوک یا سری جدید این نتبوک نیست؟؟؟
    قیمتش تغییری کرده؟
    سلام
    کل بازی های خود ویندز رو به خوبی اجرا میکرد.البته من تنظیمات بازی ها رو اصلا دست نزدم و اصلا نمیدونم قابل تغییر هست یا نه اما در هر صورت بدون هیچ مشکلی اجرا شد و ریپ هم نمیزنه
    کلا بازی های سبک رو خیلی خوب جواب میده
    من بازی های سگا رو با مبدل توش بازی میکنم با آخرین کیفیت خیلی حال میده ولی فقط به درد همین بازی های سبک میخوره که گرافیک و پردازنده خیلی قوی ای احتیاج ندارن
    از سری جدید این مدل هم فعلا هیچ خبر نیست و آخرین خبر هم از قیمت همون 355 بود که در چند پست قبل عرض کردم و ممکنه با تموم شدن این سری خریدشون قیمت ها تغییر کنه ... که احتمالا بالاتر هم بره و دیگه فکر نکنم پایین تر از این بیاد ... معلوم نیست ...

6. 3 کاربر از andyarsenaly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    آدرسو واسه منم پخ كن بي زحمت

8. این کاربر از evermore بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

سلام
    کل بازی های خود ویندز رو به خوبی اجرا میکرد.البته من تنظیمات بازی ها رو اصلا دست نزدم و اصلا نمیدونم قابل تغییر هست یا نه اما در هر صورت بدون هیچ مشکلی اجرا شد و ریپ هم نمیزنه
    کلا بازی های سبک رو خیلی خوب جواب میده
    من بازی های سگا رو با مبدل توش بازی میکنم با آخرین کیفیت خیلی حال میده ولی فقط به درد همین بازی های سبک میخوره که گرافیک و پردازنده خیلی قوی ای احتیاج ندارن
    از سری جدید این مدل هم فعلا هیچ خبر نیست و آخرین خبر هم از قیمت همون 355 بود که در چند پست قبل عرض کردم و ممکنه با تموم شدن این سری خریدشون قیمت ها تغییر کنه ... که احتمالا بالاتر هم بره و دیگه فکر نکنم پایین تر از این بیاد ... معلوم نیست ...
    ممون داش مهدی.وضع مالیم خرابه و پولایی که دارمم در دسترسم نیست.میترسم اونقدر لف بدم که دیگه تو کف خریدش بمونم.....
    راستی بازی هایی در خد IGI2 رو اجرا میکنه؟؟؟
    جدی تا حالا سنگین ترین نرم افزاری که باهاش اجرا و قشنگ کار کردی چی بوده؟
    از اندرویدش استفاده ای هم میکنی؟به درد میخوره؟

راستی تو امضات دیدم که نوشتی خرید دی وی دی رام اکسترنال.به نظر من به تنبدیل ساتا به یو اس بی جور کن و بهره ببر.بهتر نیست؟
    من خودم هارد اکسترنالم رو لخت کردم و هارد اصلی رو از توش برداشتم و الان میتونم به جای هارد بهش دی وی دی رام نصب کنم و بهره ببرم.البته صددرصد مطمعن نیستم کار کنه ولی چیزی نیست که کار نکنه.چون عقلانی نیست....
    Last edited by hosseingrami; 28-08-2011 at 01:30.

10. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه andyarsenaly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممون داش مهدی.وضع مالیم خرابه و پولایی که دارمم در دسترسم نیست.میترسم اونقدر لف بدم که دیگه تو کف خریدش بمونم.....
    راستی بازی هایی در خد IGI2 رو اجرا میکنه؟؟؟
    جدی تا حالا سنگین ترین نرم افزاری که باهاش اجرا و قشنگ کار کردی چی بوده؟
    از اندرویدش استفاده ای هم میکنی؟به درد میخوره؟

راستی تو امضات دیدم که نوشتی خرید دی وی دی رام اکسترنال.به نظر من به تنبدیل ساتا به یو اس بی جور کن و بهره ببر.بهتر نیست؟
    من خودم هارد اکسترنالم رو لخت کردم و هارد اصلی رو از توش برداشتم و الان میتونم به جای هارد بهش دی وی دی رام نصب کنم و بهره ببرم.البته صددرصد مطمعن نیستم کار کنه ولی چیزی نیست که کار نکنه.چون عقلانی نیست....
    سلام
    حسین جان من اصلا اهل بازی نیستم و فقط گه گاهی بازی های فکری انجام میدم تا گرافیکی و به یاد کودکی بازیهای سگا رو تو پی سی بازی میکنم ... IGI2 رو هم اصلا نمیدونم چی هست که بگم اجرا میکنه یا نه اما من بیشترین کاری که کردم فوتوشاپ و لایت روم بوده البته فقط برای تبدیل فرمت RAW به JPG چون عکاسی میکنم و فقط کمی طولانی تر میشه و هنگام این کار چند تا برنامه هم باز بود که خوب بی تاثیر نیست ...
    حسین جان به نظرم تو اگه بگیری پشیمون میشی ... به نظرم اصلا نت بوک رو ببوس بزار کنار ... از پست ها و سوالاتت من اینجوری برداشت کردم که خیلی توقع داری ازش ... من موقعی که خریدم فقط میخواستم باهاش تا دانشگاه برم و بیام که احیانا اگه فایلی خواستم بگیرم یا از وای فای دانشگاه استفاده کنم یه چیز سبک همراهم باشه و اصلا فکر نمیکردم و قصد هم نداشتم کار دیگه باهاش بکنم واسه همین الآن ازش راضی ام ...
    ولی گمونم تو خیلی وسواس داری ... یا بیخیال نت بوک بشو یا کلی پول جمع کن یه مینی لپ تاپ بخر ...
    در مورد DVD Ext هم بگم تبدیلش رو داشتم خراب شد و الآن درایور اینترنال ندارم که بخوام اکسترنالش کنم ... و چون فقط گاهی میخوام ویندوز بریزم یا از سی دی چیزی بریزم روش نیاز دارم واسه همین دنبال یه دست دوم میگردم ... اگه پیدا نشه میرم پایتخت ...
    از آندرویدش استفاده نمیکنم البته خوبه ولی شبیه OS های موبایل هست دیگه و حال نمیکنم کلا با این چیزا و الآن با 7 32 بیت آلتیمیت و گاهی هم Home Premium کار میکنم ولی از ویندوز اورجینال و آندروید یه بک آپ دارم ...
    Last edited by andyarsenaly; 29-08-2011 at 00:49.

12. این کاربر از andyarsenaly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

سلام
    حسین جان من اصلا اهل بازی نیستم و فقط گه گاهی بازی های فکری انجام میدم تا گرافیکی و به یاد کورکی بازیهای یشگا رو تو پی سی بازی میکنم ... IGI2 رو هم اصلا نمیدونم چی هست که بگم اجرا میکنه یا نه اما من بیشترین کاری که کردم فوتوشاپ و لایت روم بوده البته فقط برای تبدیل فرمت RAW به JPG چون عکاسی میکنم و فقط کمی طولانی تر میشه و هنگام این کار چند تا برنامه هم باز بود که خوب بی تاثیر نیست ...
    حسین جان به نظرم تو اگه بگیری پشیمون میشی ... به نظرم اصلا نت بوک رو ببوس بزار کنار ... از پست ها و سوالاتت من اینجوری برداشت کردم که خیلی توقع داری ازش ... من موقعی که خریدم فقط میخواستم باهاش تا دانشگاه برم و بیام که اهیانا اگه فایلی خواستم بگیرم یا از وای فای دانشگاه استفاده کنم یه چیز سبک همراهم باشه و اصلا فکر نمیکردم و قصد هم نداشتم کار دیگه باهاش بکنم واسه همین الآن ازش راضی ام ...
    ولی گمونم تو خیلی وسواس داری ... یا بیخیال نت بوک بشو یا کلی پول جمع کن یه مینی لپ تاپ بخر ...
    در مورد DVD Exr هم بگم تبدیلش رو داشتم خراب شد و الآن درایور اینترنال ندارم که بخوام اکسترنالش کنم ... و چون فقط گاهی میخوام ویندوز بریزم یا از سی دی چیزی بریزم روش نیاز دارم واسه همین دنبال یه دست دوم میگردم ... اگه پیدا نشه میرم پایتخت ...
    از آندرویدش استفاده نمیکنم البته خوبه ولی شبیه OS های موبایل هست دیگه و حال نمیکنم کلا با این چیزا و الآن با 7 32 بیت آلتیمیت و گاهی هم Home Premium کار میکنم ولی از ویندوز اورجینال و آندروید یه بک آپ دارم ...
    سلام مهدی جان.نه باور کن اونقدر آدم پر توقعی نیستم.خداشاهده برا این پول 360 تومن توقعی ندارم که فلان کار رو بکنه.این هم که تو میگی وسواس اصلا من وسواس ندارم.فقط و فقط خیلی کنجکاوم مثلا اوایل که اتم اومده بود تو کف بودم چه قدرتی داره حالا هم این عروسک میخوام بدونم نهایت قدرتش چیه.همین وگرنه آدم قانعیم این رو جدی میگم.
    ممنون و تشکر از اینکه به فکری.فعلا دارم پولایی که به همه قرض دادم تو اوج بی پولی برمیگردونم بعدم حتما میخرمش چون عیننا کاربردش مثل تویه برام واگه نیازی به پردازش داشته باشم میرم پشت سیستم پی سی میشینم نه عروسک.
    یا علی مدد

14. 2 کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

راستی مهدی جان تو الان اگه بخوای ویندوزی چیزی نصب کنی از رو فلش فعلا نصب میکنی؟اگه آره سرعتش و همه چیش نسبت به حالت عادی چه جوریه؟
    میشه بپرسم تا حالا چیا(سیستم عامل)روش انداختی؟
    حال و حوصله لینوکس داشتی نصب کنی؟

16. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mpirayesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من یه نت بوک میخوام

1. نهایتا 450 (هر چی کمتر خوب بهتر)
    2. مصرفم بیشتر برای اینترنت و دانلود و فیلم نگاه کردنه
    3. خیلی خرکار و کم خرج
    4. برنامه هایی مثل cad و etabs و safe و sab که برنامه های رشته عمرانه روش نصب بشه
    5. زمان استفاده بالایی داشته باشه

آیا این d257 جوابگو هست

ضمنا ram و cpu این مدل چیه

18. این کاربر از mpirayesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

سلام دوستان

من یه نت بوک میخوام

1. نهایتا 450 (هر چی کمتر خوب بهتر)
    2. مصرفم بیشتر برای اینترنت و دانلود و فیلم نگاه کردنه
    3. خیلی خرکار و کم خرج
    4. برنامه هایی مثل cad و etabs و safe و sab که برنامه های رشته عمرانه روش نصب بشه
    5. زمان استفاده بالایی داشته باشه

آیا این d257 جوابگو هست

ضمنا ram و cpu این مدل چیه
    سلام رفیق آره مثل اینکه یه سروگردن پایین تر d255 رو یکی از بچه ها تو همین تاپیک داشته و راضی بوده خوب این مدل که این تاپیک مالشه هم ارزونه هم قدرتش در نتبوک ها عالیه طوری که داش مهدی رو عروسکش وین7 آلتیمیت نصب کرده و ......

1.جدیدترین قیمت 360
    2. عالی بالای 7 8 ساعت جواب میده
    3. خوب ولی جنس بده آنچنان خوب طراحی نشده ولی آزار دهنده نیست و از خرکاریش نمی کاهه
    4. نمیدونم باید از مهدی بپرسی
    5. همون مورد 2 دیگه

ببیین من این مدل رو ندارم خودم ولی تحقیق کردم و خودمم میخوام تا چند وقت دیگه بگیرم.داش مهدی حرفام رو اگه تایید میکنی کن و اگه هم نه هم من و هم داشمون رو راهنمایی کن.....

20. 3 کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •