تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 86

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات TrustPort مباحث و سوالات فقط در این تاپیک ▓

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

دیگه ناامید شده بودم.یه بار دوباره همین جوری زدم و این بار (با شیلترشکن) کانکت شد به سرور و سه ساعت و نیم طول کشید تا اپدیت بشه.(خوشبختانه)

ارور میداد که کانکشن درست نیست.کانکشن رو عوض کن.

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دیگه ناامید شده بودم.یه بار دوباره همین جوری زدم و این بار (با شیلترشکن) کانکت شد به سرور و سه ساعت و نیم طول کشید تا اپدیت بشه.(خوشبختانه)

ارور میداد که کانکشن درست نیست.کانکشن رو عوض کن.
    تراست پورت مارو تحریم نکرده و راحت اپدیت میشه .مشگل از خودتون بود برای همین هم پشتیبانی ایران ستاپ هم دیگه جواب نداده

بعد اینو هم همیشه یادت باشه . 99 درصد انتی ویروسها تست 30 روزه میدن شما اول تست میکردی بعد میرفتی میخریدی پس مقصر کاملا شما هستی
    Last edited by pedram_01; 29-04-2013 at 19:25.

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

تراست پورت مارو تحریم نکرده و راحت اپدیت میشه .مشگل از خودتون بود برای همین هم پشتیبانی ایران ستاپ هم دیگه جواب نداده

بعد اینو هم همیشه یادت باشه . 99 درصد انتی ویروسها تست 30 روزه میدن شما اول تست میکردی بعد میرفتی میخریدی پس مقصر کاملا شما هستی
    شما حالا چرا اینقدر به خودت گرفتی !مگه از مسئولان ایران ستاپی؟ بعدشم چه ربطی به تحریم داره . فعلا که مال بنده با چیلترشکن آپدیت شد. این روزا همچین مشکلاتی طبیعی هست.بعدشم من گفتم مگه آنتیش داغونه و به درد نمی خوره! تا اینجای کار که ازش راضیم.
    البته یکم رو بوت تاثیر داشته ولی زیاد مهم نیست. باید ببینم در ویروش شناسی و آپدیت های بعدی چطور میشه.

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

شما حالا چرا اینقدر به خودت گرفتی !مگه از مسئولان ایران ستاپی؟ بعدشم چه ربطی به تحریم داره . فعلا که مال بنده با چیلترشکن آپدیت شد. این روزا همچین مشکلاتی طبیعی هست.بعدشم من گفتم مگه آنتیش داغونه و به درد نمی خوره! تا اینجای کار که ازش راضیم.
    البته یکم رو بوت تاثیر داشته ولی زیاد مهم نیست. باید ببینم در ویروش شناسی و آپدیت های بعدی چطور میشه.
    خوب حالا که این انتی ویروس رو داری یک عکس از قرنطینه و گذینه هاش بزار ببینم چجوریه( منم میخواستم یک انتی ویروس اورجینال بخرم که اخر به این انتی ویروس رسیدم ولی با کمودو اشنا شدم و الان دلم نمیاد کمودو رو پاک کنم ) و اگه میشه یکم هم تو تست ویروس ها شرکت کن ببینیم قدرتش چجوریه

5. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

الان احتمال داره نسخه 180 روز رو بگیرم اگه امکانش هست از قرنطینه یک عکس بزارید مرسی و به نظر شما که کمودو هم نصب داشتی تراست پورت بهتره یا کمودو ؟
    Last edited by pedram_01; 29-04-2013 at 23:22.

7. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

خوب اولین مشکل بروز کرد.قبلا(قبل این آنتی ویروس) اینجوری نبود . ویندوز داره لود میشه بعد صفحه ی welcome که ویندوز یا همون دسکتاپ بیاد صفحه برای چند ثانیه سیاه میشه (صفحه ی مشکی که توش چیزی نیست ) و بعد دسکتاپ بالا میاد.

چرا اینطوری شده؟ میتونه رو هارد تاثیر بذاره یا فقط از ویندوزه؟ (ویندوز 7 64 بیت)

9. این کاربر از TimeWarp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

کسی اینجا تراست پورت نداره. این یعنی خودتی و خودتی و کسی بهت نمیتونه کمک کنه

11. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

کسی اینجا تراست پورت نداره. این یعنی خودتی و خودتی و کسی بهت نمیتونه کمک کنه
    مشکلی نی . وقتی کسی به آدم کمک نکنه ، باعث میشه که خودم مشکلمو حل کنم (به هر شکلی شده) اونوقت تجربه آدم بیشتر میشه. حالا چرا نخریدی شما
    راستی تایپک رو به انحراف چرا میکشی؟

13. 2 کاربر از TimeWarp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

یه موضوع داغ . دوستان مثل اینکه این آنتی ویروس چندان جالب نیست چون تو ویروس شناسی از zonealarm رایگان شکست خورد
    فلش آلوده رو اول با تراس پرت اسکن کردم و دو ویروس شناسایی و حذف کرد.(لایسنس قانونی داره و دیروز آپدیتش کردم)
    بعد بدون اینکه فلش رو باز کنم آوردم رو یه سیستم دیگه و با زون اسکن کردم و در کمال ناباوری یک ویروس دیگه (با مشخصات زیر) شناسایی کرد .

نام فایل : ybkt.cmd.virus
    نام ویروس : virus.win32.sality.gen

چطور میشه این ویروس رو به شرکت تراس پورت گزارش کرد؟ آیا این همون ویروسه معروف فلشه؟

15. 3 کاربر از TimeWarp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یه موضوع داغ . دوستان مثل اینکه این آنتی ویروس چندان جالب نیست چون تو ویروس شناسی از zonealarm رایگان شکست خورد
    فلش آلوده رو اول با تراس پرت اسکن کردم و دو ویروس شناسایی و حذف کرد.(لایسنس قانونی داره و دیروز آپدیتش کردم)
    بعد بدون اینکه فلش رو باز کنم آوردم رو یه سیستم دیگه و با زون اسکن کردم و در کمال ناباوری یک ویروس دیگه (با مشخصات زیر) شناسایی کرد .

نام فایل : ybkt.cmd.virus
    نام ویروس : virus.win32.sality.gen

چطور میشه این ویروس رو به شرکت تراس پورت گزارش کرد؟ آیا این همون ویروسه معروف فلشه؟
    دوست عزیز با نشناختن یک ویروس نمیشه گفت این ضعیفه یا ضعیف تره . بعد بعضی از انتی ویروس ها رد ویروس های پاک شده رو به عنوان ویروس میشناسن .

17. 2 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •