تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: مشکل display driver stopped responding and has recovered

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام . من 6 ماهه که یه سیستم روهم کردم . از همون روز اول ارور display driver stopped responding and has recovered رو برام میاره . خیلی راه حل ها توی ایترنت خوندمو انجام دادم مثل : آپدیت کارت گرافیک و ... ولی بازم درست نشده بعدش یه کارت گرافیک دیگه گذاشتم روش ، گفتم نکنه از کارت گرافیک باشه دیدم این ارور بازم اومد بعدش رفتم هارد رو عوض کردم دیدم بازم این ارور اومد این دفعه رفتم cpu رو عوض کردم بازم اومد دوباره رفتم پاور رو عوض کردم بازم اومد دیگه قشنگ ر**د تو عصابم که این دفعه رفتم مادربورد رو عوض کردم ولی بازم این ارور اومد تا الان اگه بخوایم حساب کنیم من اصلا یک سیستم دیگه بستم . فقط مونده رمش می خوام ببینم این مشکل میشه به علت رم باشه یا نه ؟؟؟؟؟ خیلی منتظر جوابتون هستم . ممنون میشم اگه جواب بدید
    کارهایی که در پست های قبلی گفته شد رو انجام دادید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بله انجام دادم . دیگه اعصاب برام نذاشته . می خوام بزنم کیسو خورد کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یکی جواب ما رو بده !!! :((

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام بر همه.
    دوستان حدود یک هفته پیش دقیقا مشکلی که برای دوستمون به وجود اومده رو داشتم .
    display driver stopped responding and has recovered
    Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 275.33 stopped responding and has successfully recovered.
    هر کاری کردم درست نشد .
    upgrade , downgrade , overclock , downclock ,
    فعلا این چاهار تا رو تست کردم جواب نداده.
    کارت گرافیک رو تمیز کردم , الان فقط تو گیما این مشکل پیش میاد , دیگه این ارور رو نمیده کلا صفحه سیاه میشه که کامپیوتر یا خود به خود ریستارت میشه , یا مجبورم ریستارتش کنم.
    قبلا حتی وقتی مرورگرم باز میکردم این ارور رو میداد , ولی الان فقط و فقط تو گیما اینطوری میشه .
    خوب شما امر کنید من انجام بدم:

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این مشکل علت های مختلف داره درایور گرافیک رو اپدیت کنید درست نشد با ورژن های دیگه درایور تست کنید قابلیت uac و aero peek رو غیرفعال کنید بایوس مین رو اپدیت کنید یک بار به روش have disk درایور رو نصب کنید یک روش از طریق رجیستری هم هست تو یوتیوب سرچ کنید اموزشش هست

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

رئیس جان درایور کارت گرافیک رو با سه ورژن 340 , 347 , 350 امتحان کردم . قابلیت uac هم غیر فعاله. تم هم aero peek نیست.ویندوزم 8.1 هستش.
    متاسفانه یا خوشبختانه بایوسم اپدیتی براش منتشر نشده و در واقع اخرین ورژن بایوس نصبه.
    به روش have disk هم فک نکنم جواب بده.
    یه سوال :
    اگه مشکل این باشه که کارت گرافیک داغ میکنه به خاطر همین صفحه مانیتور سیاه میشه (چون منطقا وقتی گیمی بازی میکنیم به گرافیک فشار وارد میشه) , باید چی کار کنیم ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

اغا این دفه جدا از اینکه سفحه سیاه شد صدای بیپ بایوس هم میومد اونم وسط گیم.
    دوستان کمک کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

رئیس جان درایور کارت گرافیک رو با سه ورژن 340 , 347 , 350 امتحان کردم . قابلیت uac هم غیر فعاله. تم هم aero peek نیست.ویندوزم 8.1 هستش.
    متاسفانه یا خوشبختانه بایوسم اپدیتی براش منتشر نشده و در واقع اخرین ورژن بایوس نصبه.
    به روش have disk هم فک نکنم جواب بده.
    یه سوال :
    اگه مشکل این باشه که کارت گرافیک داغ میکنه به خاطر همین صفحه مانیتور سیاه میشه (چون منطقا وقتی گیمی بازی میکنیم به گرافیک فشار وارد میشه) , باید چی کار کنیم ؟؟
    مگه در زمان فشار کاری بالا دمای گرافیک به چه مقداری میرسه ؟

با نرم افزار furmak به مدت 5 دقیقه گرافیک رو تست کنید و در حین تست دمای گرافیک و دور فن رو با نرم افزار gpu-z مشاهده کنید ببینید در چه دمایی این اتفاق میفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

امتحان کردم بیشتر از یه دقیقه دووم نیاورد . صفحه مانیتور سیاه شد و بعد 5 ثانیه سیستم ریستارت شد.
    دقیقا مشکلی که هنگام بازی به وجود میاد.
    الان چی کار کنم ؟
    death race

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

امتحان کردم بیشتر از یه دقیقه دووم نیاورد . صفحه مانیتور سیاه شد و بعد 5 ثانیه سیستم ریستارت شد.
    دقیقا مشکلی که هنگام بازی به وجود میاد.
    الان چی کار کنم ؟
    death race
    ابتدا با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید اگر بازم مشکل داشتید بررسیر کنید فن گرافیک درست کار میکنه و یک خمیر حرارتی به gpu بزنید تهویه کیس رو هم بررسی کنید اگر خنک کننده گرافیک مشکلی نداره مشکل از خود گرافیک است

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •