تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل spooler یعنی کسی نمی تونه این مشکل رو حل کنه؟

داره خودمونی میشه rasouli.823's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مشهد

5 مشکل spooler یعنی کسی نمی تونه این مشکل رو حل کنه؟

داره خودمونی میشه rasouli.823's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشکل حل شد

سلام از تو یه سایت خارجی راه حلی براش پیدا کردم وقتی این مشکل پیش میاد اول به مسیر زیر برید
    C:\Windows\System32\spool\PRINTERS
    دو تا فایل اونجا هست که باید حذف بشه بعد به مسیر
    Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools
    برید گزینه services رو باز کنید بعد print spooler رو باز کنید در سربرگ recovery تیک anable action رو بزارید بعد در سربرگ general گزینه startup type رو بزارید روی اتومات و start کنید.مشکل حل میشه.اگه سوالی داشتید ازم بپرسد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اما این که این مشکل چرا به وجود میاد تا جایی که من فهمیدم روی سیستم من یه فایلی هست که یکی از بچه ها برای تبلیغات طراحی کرده یه فایل ورد با چند تا عکس که حجمش حدود ده مگ هست.هر موقع میخام از اون فایل
    پرینت بگیریم این اتفاق میفته روی سیستم های دیگه هم امتحان کردم همینطوری بود.اگه کسی تونست این مشکل رو حل کنه به ما هم خبر بده لطفا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

14

سلام
    من این مشکل رو روی سیستم های ویندوز 10 دیدم و هنوزم باهاشون درگیرم

سرویس printspooler، وقتی Stop میشه اون کاربرها همه domain user هستند و دسترسی admin ندارن و نمیتونه سرویس رو مجدد start کنه
    وقتی این اتفاق میافته ( که منم هنوز نفهمیدم چرا!!؟ ) باید حتما کامپیوترشون restart بشه،
    کاربر درایور بیشتر از یک پرینتر روی سیستم نصب داره و گاها روی پرینتری که مستقیم به سیستمش وصله اتفاق میافته ( اما شامل همه ویندوز 10 یی ها نمیشه)

موارد ذیل انجام شده است:
    1. تنظیمات First Failure و second، Subsequent همه روی RESTART THE SERVICE هستند
    2.توی پوشه C:\Windows\System32\spool\PRINTERS قایلی جهت پاک کردن هیچ وقت نداشتم
    3.با user admin وارد شده، سرویس رو start میکنم اما در برخی موارد روی user clinet همچنان stop که باید سیستم رو restart کنم

گاهی مجدد این اتفاق میافته و در لاگ ویندوز هم اطلاعات خاصی برای پیگیری دیده نشده
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •